Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
20
Favori
32.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2023)
Giriş
    Merhaba,evet bende senin gibi doların düşük olduğu zamanlarda kullandım daha sonra sıkılıp bırakmıştım .
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,işinize yaradıysa ne mutlu bana bende size teşekkür ediyorum referansı kullandığınız için kimse referans için konu açtığımı düşünmemesi için dürüst olup yazdım .
  • mrnick M kullanıcısına yanıt
    Merhaba , hayırlısı olsun :)
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Görevin gelmeme olasılığı yok ,yani belirli puanlarda görevler geliyor diyemeyiz görev gelir puanın o görev için yetersizse zaten göreve giremezsiniz . Sesli mesaj görevi tamamen şans ilerleyen süreçte kesinlikle göreceksin.
  • düzenli kullanan var mı bi yeşillendirsin bizi
    günde 10 dolar olsa gayet hoş olur mesela ama 1 dolar filan uğraştığına değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

düzenli kullanan var mı bi yeşillendirsin bizi
    günde 10 dolar olsa gayet hoş olur mesela ama 1 dolar filan uğraştığına değmez
    bu gün indirdim ortalama 1.30 2 saat falan yapmışımdır 1.25dolar oldu eğer fotoğraf çekme görevlerini kabul ederse. dışardada 1saat dolaştım 1.40 da ordan gelecek
  • Konu için teşekkürler. Mobil uygulamadan yapmak ile pc'den yapmak arasında bir fark oluyor mu?

• LaOtzi kullanıcısına yanıt
    hocam 125 puanımv armış yıllar önce yapmıştım şimdi 2-3 görev yaptım 0.01 olandan 9.5 oldu puanım. napsam yeni hesapmı açayım
  • Bimden 40 kurusa su alip 1 tl ye satarak daha kisa surede daha fazla kazanabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Merhaba Rica ederim, hayır bir fark yok kullanılabilir.
  • HardMuz kullanıcısına yanıt
    Puanınızı yükseltmek 1-2 gününüzü alabilir.Görev gelmeyebilir ama kesinlikle yükselecektir. Yeni hesap açarsanız daha kolay olur ama ben de sizinle aynı durumdayım yeni hesap açmadım puanımı yükseltmeye çalışıyorum .
  • LaOtzi kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu uygulamayı 1 buçuk yıldır yoğun olarak yapıyorum konuyu yeni açmışsınız yeni gördüm bu süreç içerisinde dolar kurunun yükselmesi ve benimde puanlarım çok yükseldiği için oldukça iyi bir gelirim var günde ortalama 4-5 saat falan çalışıyorum başladığımda daha azdı ama sonradan bir sürü görev gelmeye başladı ve şuan günlük ortalama 15 dolar(min) civarında kazanıyorum bu şekilde 5-6 saat kasarsam ve görevler anca bitiyor. Ayda yaklaşık 450 dolar ediyor belki bu miktar az gözükebilir ama dolar kuru düşünüldüğünde gayet iyi bir para sadece 5 saatimi harcıyorum asgari ücretten fazla kazanıyorum. Müsait olduğumda ekran görüntüsü atıcam aldığım ödemelerin. Bu uygulama sayesinde gelen ekstradan para ile ve normal işimden de biriktirip 30 bin liraya megane aldım yoksa araba almam çok daha zor olacaktı. Ekran görüntüsünü akşam atarım toplam ödemelerin. Bu mesajımı inanmayacak arkadaşlar için ilk mesaja ekleyebilirsin. Hayırlı bol kazançlar.

• Merhaba, sizin adınıza çok sevindim gerçekten . Görevleri layıkıyla yerine getirirsek bende ortalama bir gelir elde edebileceğimizi düşünüyorum ama başta sıkılıp bırakırsak bıraktığımız la kalırız. Açıkçası şuan kimseye buradan güzel paralar elde edersiniz demiyorum ama siz kanıtları atarsanız izninizle konuma eklemek isterim. Şuan ki puan durumunuzu da söyler misiniz ?
  • Hocam puanınız kaç şuanda ve kaç puandan sonra günde 6 7$dan fazla yapmaya başladınız.
  • git knight online indir 350tl civarı bir para verip 80lvl mage al yeni serverlar da olsun.
    Her akşam 22:00 da FT ve 22.40 ta JR ye girip kazanırsan günlük 15tl gelirin olur harcadıgın vakit 1 saat. sabah erken kalkabiliyorsan 07:40 ta olan jr ye girersen oradan da bi 10tl gelir.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 12:12:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulkeyi fena satin aliyorlar
    Hemde biz yardim ediyoruz
    Vatan hainligi bu iste
    Genis dusunun genis

• Güzelde görevler çok az veriyor

• Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    ülkemi kaldı sen kendi kârına bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç tartışmaya gerek yok :) bence cevap bile vermemelisiniz .
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.