Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
20
Favori
32.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2023)
Giriş
    Merhaba, bir çok konuda haklısınız tabi ki ancak arka sekmede sürekli açık bırakmak veya kontrol etmek tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum . Büyük ihtimalle sanki orada görevleri kaçıracak gibi hissederek sürekli kontrol ediyorsunuz .
  • Konu için emeğinize sağlık ama clixsense bundan çok daha iyi :) onada bakmanizi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , çok teşekkür ederim emeğe saygınız için evet onu bende duydum acaba güvenilir midir ? Siz kullanıyor musunuz ödeme aldınız mı şuan için konuya eklemek istemiyorum öncelikle ben araştırıp deneyeyim kimse mağdur olmasın .
  • Zamanında çok para kazandım şimdilerdebakmıyorum

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRAİnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA

• o şahıs kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, şimdi kayıt oldum inceliyorum eğer çözüp para alabilirsem onunda konusunu gerçekleştiririm .
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaOtzi

Teşekkürler, şimdi kayıt oldum inceliyorum eğer çözüp para alabilirsem onunda konusunu gerçekleştiririm .
    yandex para gönderme konusunda hiç sıkıntı çıkarmıyor 1 dolarda istesen 100 dolarda istesen 3-4 gün içerisinde direk papara hesabına gönderiyor
    Evet ,doğru diyorsunuz hiç sıkıntı yaşayanı görmedim de yaşamadım da .
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Konu için emeğinize sağlık ama clixsense bundan çok daha iyi :) onada bakmanizi tavsiye ederim
    toloka kullanmayı bilsen öyle demezsin
    Çok özür dilerim . Üstteki "kayıt oldum inceliyorum" mesajını size yazmamıştım karıştırmışım :) . sizin verilerinizin resmini toplam aldığınız parayı konuya eklemek isterim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaOtzi -- 5 Haziran 2019; 19:55:59 >
  • ben de 2 sene önce fln kullanmıştım fakat parayı çekerken nerdeyse yarısı gidince daha uğramamıştım şimdi paparayla belki tekrar uğraşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o şahıs

toloka kullanmayı bilsen öyle demezsin

Alıntıları Göster
    Hocam bi takitiği vs varmı az önce kayıt yaptım. 10cent kazandım 20dk falan aldı sanırım. Navigasyon görevine daha başlamadım onun için illa dışarıda mı olmamız gerekiyor

Edit: 15cent oldu 30dk dan az sürmüştür toplamda navigasyon görevi vardı o gitmiş. günde 3 5 kere girip yapılacak birşey aslında oyun oynarken bekleme ekranların da falan yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK BrotherS -- 5 Haziran 2019; 20:18:2 >
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    kurum girişlerinin resmini çekme görevi kazandırır onları yapman lazım
  • SheKilLll kullanıcısına yanıt
    Merhaba, büyük ihtimalle skrill kullandınız bir dönem çok fazla kesiyordu şuanda kesiyor mu bilmiyorum ama konuda papara nın ne kadar kestiği yazıyor .
    Merhaba,taktik olarak eğer ingilizce biliyorsanız dillerden ingilizceyide ayarlarsanız daha fazla görev alırsınız . Eğer yanlışlıkla farklı dil ayarlarsanız başka dillerde görev gelebilir dikkat etmek gerekiyor . profilden + 18 görev almak istiyorum derseniz daha fazla görev alırsınız .
  • ininal kartıma yada işbank bankamatik kartıma para yatarmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,ininaldan emin değilim işbanka yatar .
    Sizin resimleri konuya ekleyebilir miyim ?
  • Hocam 1 1.30 saatte 0.90$ oldu sadece evde yaptığım görevlerle.
    Yakınımda 30cent veren fotoğraf çekme görevleri var karanlıkta çeksem herhangi bir sorun oluyor mu şuan çıkıp 4 5 görev yapmaya gidecem eğer karanlık problem olmuyorsa

@o şahıs
    @LaOtzi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK BrotherS -- 5 Haziran 2019; 21:46:44 >
    Merhaba,muhtemel problem olacaktır birde para yeşil kısımda mı gri kısımda mı ? eğer gride ise resim geçerli olmazsa para yanar o yüzden talimatı iyi okuyun ona göre doğru yapın .
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.