Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
20
Favori
32.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2023)
Giriş
    Merhaba, konuda da bir çok yerde bahsettiğim gibi görev sayısı tamamen sizle ilgili olan bir çok kritere bağlı örnek vermek gerekirse:

- Size bir görev vereceği zaman eğitim adı altında 1-2 kez deniyor ve sadece o göreve özgü puanlama yapıyor ve bu puan size o görevden ne sıklıkla gönderileceğini ve o görevden kaç para alacağınızı etkiler.
    -Genel puanlama bütün görevleri etkiliyor.
    - Tabi ki düzenli olarak gelen görevleri yapmanızda etkiliyor.
    - Dillerde yanlış dili seçerseniz görev gelmez . Eğer ingilizce veya farklı bir dil biliyorsanız onuda işaretleyin işaretlediğiniz dilde görevlerde alacaksınız ( Turkmen olarak işaretleyenler oluyor Türkiye olarak işaretleyin)
  • Tarayıcınız etiketini desteklemiyor audio. diye bi hata alıyorum bunun sebebi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaOtzi

Hiç tartışmaya gerek yok :) bence cevap bile vermemelisiniz .
    Tartisma cikartmaya niyetliysen o ayri
    Siyasilerin yaptigi yanlislar beni baglamaz onlar ulkeyi batirdi diye bende batiracak degilim
    Elin rusuna conisine filan ulke konum bilgilerini sozde vatandas faydalanacak diye yurtdisina paylastirip onlarin ulkem hakkinda cikarim yapmasina izin verecek kadarda salak degilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Tarayıcınız etiketini desteklemiyor audio. diye bi hata alıyorum bunun sebebi nedir ?
    Aynı sorun bende de var. Firefox, Edge, chrome, opera, mobil chrome, ve xiaominin mobil tarayıcısı ile denedim hepsinde aynı sıkıntı.
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aynı sorunu az önce bende yaşadım muhtemelen toloka da bir problem var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Aynı sorun bende de var. Firefox, Edge, chrome, opera, mobil chrome, ve xiaominin mobil tarayıcısı ile denedim hepsinde aynı sıkıntı.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hiç bir şekilde düzelmiyorda gitti güzelim görev
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Konu açmışlar buradan birisi mi bilmiyorum ama yakın zamanda çözülür.
    İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaOtzi -- 6 Haziran 2019; 15:22:8 >
  • yandex navigatörden başka görev gelen varmı ya dünden beri sürekli yandex navigator geliyor
  • Bugün kayıt oldum 0.50 yaptım.. :) sıkıldıkça girilebilir.. :)
  • Bu internetten para kazanma işleri yalan dolan, boş işler. Okumadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank Neo kart olurmu kankam ekliyelim falan hehehe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatikanli Mumin

Tartisma cikartmaya niyetliysen o ayri
    Siyasilerin yaptigi yanlislar beni baglamaz onlar ulkeyi batirdi diye bende batiracak degilim
    Elin rusuna conisine filan ulke konum bilgilerini sozde vatandas faydalanacak diye yurtdisina paylastirip onlarin ulkem hakkinda cikarim yapmasina izin verecek kadarda salak degilim

Alıntıları Göster
    İsteseler kendileri gelip bilgi toplar, fotoğraf çekerler zaten. Malum isteyen ülkemize gelip, gezebiliyor. Sahillerde nargile içebiliyorlar Size ses kayıt metni görevini öneririm. Türk vatandaşlarımızın yaptığı aramalara en iyi hizmeti sunabilmek için sesli aramaları metin haline çeviriyorsunuz böylece ülkemize döviz (dolar) kazandırarak ekonomiye giren para miktarını arttırıyorsunuz. Bir nevi sanal ihracat, ülkeye ne kadar yabancı para girerse o kadar iyi :) Ses kayıt metni görevinde herhangi bir fotoğraf, konum bilgisi paylaşmanıza da gerek yok.

• Meraktan bir deneyeyim dedim de dinlettikleri sesler yandex ürünlerini kullanan insanların sesi gibi geldi bana. İzin alıyorlar mı bu sesleri kayıt etmek için ilginç. Bi ürpermedim değil.
    edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefsani -- 6 Haziran 2019; 22:41:1 >
  • Aynı şeyi bende hissettim ama yapacak bir şey yok. O uygulamalar neden bedava veriliyor? Kullanım sözleşmesini kaç kişi okuyor. Uygulama konuşmaları olduğu gibi kaydetmiş. Asıl soru şu: biz seçilmiş konuşmaları test ediyoruz. Ya bize dinletilmeyen kısımlar? belki de sürekli kayıt alıyor ve haberimiz yok - k bu google için çok söyleniyordu hatta youtube da test videoları var.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    hepsi bilgi topluyor yapıcak birşey yok bedava mal yüklüyorsun kullanıyorsun sonuçta adamlarin kâr etmesi lazım
    eğer çok önemli biri değilsen korkmaya gerek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok mühim biri olmaya gerek yok aslında bir 15 dakika kadar baktım, arkaplan da insanlar ailevi problemlerinden hastalıklarından bahsediyor. Bir 2 3 saat harcasam neler neler duyacağım. Birde bu bilgilerin başkalarına açılması daha vahim bence. Tamamen farazi bir örnek vereyim. Dinleyen art niyetli biri olsa ve birinin adıyla birlikte eşini aldattığını duyup kişiye ulaşıp şantaj yapsa mesela. Çeşit çeşit örneklendirilebilir bu şekilde. Normalde yandex kullanmıyorum ama bu uygulamayla tamamen uzak durmaya karar verdim. Bilgilerin toplanması ayrı bu bilgilerin halka açık olması ayrı bi durum bence.
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Bana da sık sık geliyor :)
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,istediğiniz bir bankanın i ban numarasıyla para çekebiliyorsunuz .
  • dj batuhan D kullanıcısına yanıt
    Yaşaa :) bende yazacaktım ama değmez demiştim .
  • Merhaba, kesinlikle kullanıcıların ses kaydı . İzin konusuna gelirsek büyük ihtimalle uygulamayı kullanmadan sözleşmeyi kabul ediyorsunuz .Bu konu o sözleşmede geçiyordur.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.