Yüzbaşı
16 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 521 (Bu ay: 5)
Gönderileri

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/msi-modern-15-a11sbl-444xtr-i5-1135g7-8gb-512gb-ssd-2gb-mx450-15-6-freedos_pdp_704155276

Arkadaşlar üniversite için laptop arıyorum bu model alınır mı kullananlar varmı. Kredi ile alacağım 8500 gelecek. Benim için ekran kartı fazla önemli değil oyun oynamayacağım

Bu fiyata daha mantıklı varmı. Boş ram slotu bulunması önemli benim için. Bunda boş slot var 14 inch olanda mevcut değil

Normalde Huawei matebook istiyordum ama ekran kartı olduğu için bu daha mantıklı geldi ne düşünüyorsunuz

aldığım ayakkabı defolu gelmiş iç astarı sökük 2 gün giydikten sonra farkettim direk iade olarak gönderdim. carrefour ürünü iade almayacaklarını ürün kullanıldıgını söylüyor. kardeşim ürün kullanıldıda fatura var şey var 2 günde ürün bu hale gelebilirmi o iç astarı ben neden niye ne sebeple sökeyim ?.

bu yetmezmiş gibi ups kargo verin diye ısrar ettiler ups kargoya kuryeye verdim kurye bir türlü takip vermedi arıyorum açmıyor haliyle sisteme takip nosuda giremedim

hem paramdan hem defolu üründen oldum

milattan kalma gts 250 ekran kartım var csgo oynuyorum en düşük ayarlar 4:3 1034x768 herşey kapalı oynuyordum 75 fps veriyordu çok ısınıyor diye çıkardım termal macun yeniledim taş gibi olmuş güzelce sürdüm kapattm şuan 30 fps üzeri vermiyor sorun nedir?

arkadaşlar 2 tane kart var bozuk

birincisi ısınmadıgı halde fanı tam güç dönüyor bunu afterburner ile yüzde 40 a sabitliyorum ısınmıyor 50 derece geçmiyor 15-20 dk oyun oynanınca bir anda fan tam güçle dönüyor görüntü kesiyor (bu sırada asla ciddi ısınma yok)

diğerinde ise görüntü tamamen yok sisteme güçte gelmiyor kart takılyıken

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/84/4b/50/844b50e7f64f03b659484b7a3179e97e.jpeg&t=0&width=480&text=1

6 ay önce topladım ozamanda biosta görüntü gelmiyordu şimdide. direk windowsa geçiyor format atarkende başka monitör takıp format atmıştım. kasada sorun yok monitörde sağlam aktif kullanıyorum ama biosta görüntü yok windows açılınca görüntü geliyor nasıl yapabiliriz

merhaba pc de 1 tb hdd ve 480gb ssd mevcut
ssd sağlığı 76 düştü ama alalı yeni oldu ve pcye çok az giriyorum
nasıl bir yol izlemeliyim
modeli adata su630
çalışırken 65 dereceye kadar yanaşıyor
çalışma programı oluşturmakta sıkntı yaşıyorum
ama program olmadanda adepte olamıyorum
mümkünse kendinize ait programları atsanız bana bir fikir olsa bende ona göre kendime ayarlasam rica etsem

Merhaba ben ufak bir koleksiyonerim plak ve kaset topluyorum

Çevremdeki çoğu insan bu tür objeleri çöpe attığını söylüyor

Değerinde alabilirim

dostlar selam. plak ve kaset topluyorum kendimce. çevremde çoğu akraba vesayre kasetleri çöpe atmışş..

elinizde kaset ve plak varsa satın alabilirim

Hakkında
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
ISS
TurkNet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.801
İkinci El Bölümü Mesajları: 320
Konularının görüntülenme sayısı: 8.185 (Bu ay: 712)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 765 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.