Şimdi Ara

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
20
Favori
32.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

İnternetten Para Kazanmak ( Yandex Toloka ) 3 GÜN SONRA

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2023)
Giriş
    Daha net bilgi için talimata bakın . Işıklandırma ile ilgili bilgi yoksa çekin deneyin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaOtzi

Merhaba, bir çok konuda haklısınız tabi ki ancak arka sekmede sürekli açık bırakmak veya kontrol etmek tamamen psikolojik olduğunu düşünüyorum . Büyük ihtimalle sanki orada görevleri kaçıracak gibi hissederek sürekli kontrol ediyorsunuz .
    Kaçıyor zaten. Çok az görev geliyor ve onlarda başkaları tarafından yapılıyor. Şimdi nasıldır bilmiyorum. Bu tarz angarya işlsri yaptırmak için 1 işciye vereceği parayı burada 10-15 kişiye veriyor. Bu sitedeki işleri yaparak zamanınızı harcamayın. Tamamen insanların emeğini sömüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala var mı bu bir ara iptal olmuştu eskiden bilgi yarışmasına soru hazırluyorduk soru başına 25 sent veriyordu
  • quote:

Merhaba,muhtemel problem olacaktır birde para yeşil kısımda mı gri kısımda mı ? eğer gride ise resim geçerli olmazsa para yanar o yüzden talimatı iyi okuyun ona göre doğru yapın .
    Şuan yeşil kısımda 0.95$ var gri kısım 0 birazdan çıkıp bazı yerlerin fotoğraflarını çekip deneyeceğim duruma göre yazarım burayada
  • Graviton G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben iptal olduğunu hiç duymadım . Seneler öncede kullanmıştım ,bugünde kullanıyorum .
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hesabına geçmiş problem yok :) deneyebilirsiniz . Bizi de bilgilendirin lütfen.
  • LaOtzi kullanıcısına yanıt
    tabi ki de koyabilirsiniz
  • DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    fotoğrafları kurum açıkken çekin bir fotoğrafta kurum girişi net şekilde gözüksün birde fotoğrafları manzara modunda çekiceksiniz
  • o şahıs kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Hemen koyuyorum .
  • eskiden basit görevler vardı 0.06 dolar filan veriyordu ozaman güzel para kazanmıştım . hala öylemi ? eskiden dedigim yıllaar oldu
  • HardMuz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,okadar çeşitli görev var ki kolayda var zor da mesela az önce bugün 0.05 olan kolay bir göreve rastladım .
  • quote:

Merhaba,okadar çeşitli görev var ki kolayda var zor da mesela az önce bugün 0.05 olan kolay bir göreve rastladım .
    Hala kazandırıyormu görev varmı bi ara hiç görev gelmemeye başlayınca bırakmıştım bi 60 dolar kazanmıştım zamanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

hocam günde yarım saat çalışarak ayda kaç dolar kazabiliriz
    Yarım saat diye bir şey yok hocam, görev bazen yarım saatin üzerinde sürüyor.
  • Hesabımda 5 dolar varmış...
  • eskiden uğraşırdım en çok parayı ses kayıtları verirdi. doların 3 olduğu zamanlar olduğu için sıkılıp bırakmıştım. şimdi artmış sanırım
  • Konu için teşekkürler, full time işte çalışacak imkanım yok, part time işe başvurdum ama dönüş yok, bari bununla uğraşayım biraz. Referans olayını normalde sevmem ancak açıkça yazdığınız için ve sizin sayenizde öğrendiğim için referanslı linki kullanacağım.

• Kaydoldum bakam

• Sesli mesaj görevleri bana neden gelmiyor belli bir puan vs mi gerekiyor gelmesi için
  • 3 kuruş için maymunluğa gerek yok.
  • HardMuz kullanıcısına yanıt
    Henüz 1 ay denemedim bu yıl için deneyince yazacağım .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.