Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
8
Favori
30.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel olarak site içi son bir haftalık gündemi değerlendirmem gerekirse: Geçen haftalarda sıkça eleştirilen donanimhaberin (mobile fazla ağırlık vermesi ile ilgili eleştiriler yoğunluktaydı) eski günlerdeki gibi donanım tarafına gereken önemi vermesi, haberlerin ve videoların artış göstermesi beni gerçekten sevindirdi. İnternet başına geçtiğimde artık bugün bizi ne gibi sürprizler bekliyor havasındayım. Özlenen günlere dönüş diyorum buna. Lütfen bizi heyecanlandırmaya devam edin, sevgiler.
  • Hocam gerçekten harika bir video hazırlamışsınız.. Özellikle dialoglar sıvı azot'un fokurdaması herşeyiyle görsel bir şov :)

...Gerçekten çok teşekkür ederim sizlere çok şey kapıyoruz bu videolar sayesinde. Recep abi ellerine sağlık gerçekten gurur kaynağısın...

...Şunuda demeden geçmiycem Asus'a kart yollarken silgileri çıkartıcaz :) Şakası bir yana videonun sonuna kadar çok keyif alarak izledim. Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • "Baldo pirinç" :)
    Ah, Türkler, eğer gerçekten istiyerek birşey yapıcaklarsa v eyeni birşeye ihtiyaçları varsa bunu Türk'lerden iyi yapan bir mileet yap her neolursa olsun istedikleri zaman herşeyi elde edebiliyorlar..:)
    Neyse videoya gelince gerçekten DH'nin farkı bu işte diyorum bu forumdaki herkezi bilgilendirmeye, bilinçlendirmeye çalışıyorlar gerçekten emeğiniz büyük, umuyorumki birçok insan ben dahil fazlasıyla bilgi sahibi olmuşuzdur, oldukda..

Mesut Çevik ve Recep KUlan'a teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandybuck

Çok işlemci denedim sonunda buldum , tabiki bulmamda eşim yardımcı oldu , o seçti işlemciyi en son ellerinize sağlık video için bende işlemcimin baska bir değerini vereyim

Benim denemelerim Maximus V Gene anakart üzerinde idi. Bu WS anakartın faz sayısı 16 ve bariz şekilde daha stabil

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov

Güzel değerler hocam bu değerlere hava soğutmaylamı ulaştınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: spleenish

quote:

Orijinalden alıntı: Brandybuck

Çok işlemci denedim sonunda buldum , tabiki bulmamda eşim yardımcı oldu , o seçti işlemciyi en son ellerinize sağlık video için bende işlemcimin baska bir değerini vereyim

Benim denemelerim Maximus V Gene anakart üzerinde idi. Bu WS anakartın faz sayısı 16 ve bariz şekilde daha stabil

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov

Güzel değerler hocam bu değerlere hava soğutmaylamı ulaştınız?

Bu degerlere ln2 kullanarak ulasmistir. Hava sogutma ile olmuyor.

• cevap içn tşk ler
  • mesut abinin boyunu kısa sanıyordum 1 90cm felan sanırım :)
  • dh da 1.90 altında üye yok zaten, yöneticiler de dahil
  • ellerinize saglık donanımhaber.com a yakışan bir denemeydi.. bu tür videoların artmasını umuyorum..
  • teşekkürler bu şekilde videolar dh'de hepimizin görmeyi arzu ettiği şeyler. lütfen devamı gelsin. ekran kartı extreme overclock ile ilgili bir video görmek hepimizi mutlu eder. 680 vs 7970 ln2 oc videosu harika olur :)
  • gerçekten harikasınız ellerinize sağlık arkadaşlar işlemci revizyonu nedir b1 ile b3 arasındaki fark nedir.şimdiden teşekkürler.
  • Güzel inceleme teşekkürler.
  • nforce 4 ultra dedikleri bios ayarlarını ksave eden anakart epox olsa gerek
  • çdhde görmek istediğmiz hareketler bunlar kasa mod ekran kartı oc yeni başlayanlar için oc seklinde videolarda olsa keşke
  • pirinç iyiymiş
  • 57 dakika nasıl geçti anlamadım. Sunum harikaydı ve çok merak ettiğim bir konuydu. En azından sıvı nitrojen soğutma nasıl yapılır az çok bilgi sahibi olmuş olduk.

Bu tarz videoların artması dileğimle.
  • Hocam videodaki jenerik müziğinin ismini verebilir misiniz?
  • Cok guzel ve emek verilmis bir video olmus tebrikller donanimhaberin tekrardan boyle seyler yapiyor oldugunu gormek guzel ayrica ulkemizdede bu duzey overclockcularin oldugunuda gormek sevindirici bende bu islemciyi almayi planliyorum revizyonu bekliyorum ama cogu kullaanici gibi bir umut belki intel macun olayindan geri doner revizyondada bu sicaklik degerleri duser.Eksi 100 150de problem degil hatta bazi artilari sayesinde sandye gore ocde avantajli ama normal kullanici icin 20 derece cok fark ayni sey cok az oc yapanlar icinde gecerli.Dusuk uretim iyi olmus ama bunun bazi eksileri olmus ozellikle ucuza gelsin diye bu metal kapak ve macun olmamis obur yandan islemcii iyi yeni pc toplayanlar yeni teknoloji ve eski nesile gore az fiyat farkiyla bu islemciyi secebilir ama revizyondan sonra secmeleri daha saglikli olur.
  • Ellerinize saglık
  • quote:

Orijinalden alıntı: mre35

Hocam videodaki jenerik müziğinin ismini verebilir misiniz?

Donanimhaber theme.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.