Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
8
Favori
30.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helal olsun size. çok teşekkürler. bu aralar biraz aslında üyelerde kızgınlık vardı. işte çok mobil haber çıkıyor diye. bir baktım overclock videosu. sonra hepsini izleyememiştim izlemek için yeniden girdim bir baktım 1e1 haber ile gtx 670 :D izleyecek video bulamıyordum şimdi hangisini izlesem diye düşünüyordum. emeğinize sağlık.
  • Yenilerini görmek ümidi ile saygılar. güzel video olmuş emeğinize ve ellerinize sağlık.
  • elinize sağlık hocam tebrikler.Gayet başarılı
  • Tebrik ederim, bizim hava soğutmayla tırmalamalarımız çok yavan kaldı bu videoyu izleyince :D

Hiç sıkılmadan ara vermeden 1 saat başında oturduğum nadir anlardan birini yaşadım.

Ellerinize sağlık.
  • tesekurler vidyo icin
  • 57 dakikalık videonun tamamını izledim ve aklımda elemanın anakartın etrafına yapıştırdığı silgi (ressam silgisi ^^) ve Mesut ÇEVİK'in yaptığın esprilere Recep KULAN'ın gülmemesi kaldı. İzlemesi bile zevkliydi. 6.7 Ghz iyi bir sonuç.
    Teşekkürler...
  • 57 dakikalık videonun tamamını izledim ve aklımda elemanın anakartın etrafına yapıştırdığı silgi (ressam silgisi ^^) ve Mesut ÇEVİK'in yaptığın esprilere Recep KULAN'ın gülmemesi kaldı. İzlemesi bile zevkliydi. 6.7 Ghz iyi bir sonuç.
    Teşekkürler...
  • harika video olmuş birde vazelin sıkıntılı anlarda kullanılıyor dedi koptum :D keşke orda olsaydımda bende dökeydim sıvı azottan :)
  • Recep Kulan macunu (silgiyi) yayarken çalan müziği bilen var mıdır acaba? Ayrıca, video çok keyifliydi. Emeği geçenlere teşekkürler ederiz.
  • 10 numara video olmuş,baştan sona soluksuz izledim, + olarak forumca overclock yapmak için toplanilirsa mükemmel olur,
  • hocam pirince noldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlak37

hocam pirince noldu :)

Ever bende farkettim kullanilmadi ama ayni sekilde tabancada oyle bnece o da tabanca gibi acil durumlar icinde Amdden kalma bir aliskanlik galiba ilk onda kullandilar diye hatirliyorum.
  • Yorumlarınız için çok teşekkürler, prinç test sırasında kullanıldı ama sanırım video editlenirken atlanmış Bu arada car sürçüşmesi için kusura bakmayın

quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Öncelikle video için teşekkürler. Donanımhaberden yeni oc/donanım videoları görmek sevindirici.
    Siz ayakta dururken oturduğum yerde ben yorumdum , çok emek ve para harcanmış bir video.
    Silgi konusu uzun zamandır biliyor bende kullanıyorum aynı silgiyi kırtasiyelerde 2 TL den satılıyor ama ben amacına uygun kullanıyorum tabiki
    Ama pirinç olayını yeni görüyorum, orası gerçekten çok ilginç.

Recep hocama 1-2 sorum var cevaplarsan sevinirim.

Öncelikle eski sistemlerde oc olayı çok daha zevkliydi (bana göre) , sandy bridge ile beraber oc nin herkesin evinde bir şekilde stok soğutucu ile bile denediği basit bir olay haline geldiğini düşünüyorum. Usta bir overclock çudan yorumunu almak isterim. Mause ile bios kullanmak ve eskiye nazaran daha basit oc yapmak nasıl bir duygu ?

Asus'un Z77 anakart inceleme yarışmasında durum nedir ? Buna benzer yarışmalar olacak mı ve Asus Z77 serisi ülkemiz için çeşitlilik bakımından gecikti diyebiliriz sanırım. Daha hesaplı Z77 çipsetli Asusları ülkemizde ne zaman görebiliriz ?

Diğeri aslında soru değil bir rica , Hazır Asusla da çalışırken Pm den konuştuğumuz olayı artık yapsanız hocam hazır yaz da gelmişken , oldukça güzel olur. Mesut hocam da zaten video shov lara imza atarken , eğlenceli zaman geçirileceğinden eminim

Şimdiden teşekkürler, tekrar elinize sağlık.

OC artık çok kolaylaştı, hatta extreme oc bile, artık her parçayı satın alabiliyor ve birleştirip devam edebiliyorsunuz, eskiden bir örnek vereyim, aşağıdaki eski 775 anakartımın hali :) gerekli voltaj vs düzenlemeler için baya bir uğraşmak gerekiyordu ve aslında çok daha zevkli idi. Ürün çesitliliği önümüzdeki günlerde artacaktır asus yönünde. Yeni yarışmalar devam edecek inşallah yine konuşuruz

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 13 Mayıs 2012; 23:22:35 >

• Saolun hocam bir sorum daha var okunmuş pirinçle denesem 7.0 görebilirmiyim :)
  • Güzel bir rehber teşekkürler :)
  • başlangıçdaki müziğin adı ne desem :D
  • 11. dakkada çalan müziğin adı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlak37

Saolun hocam bir sorum daha var okunmuş pirinçle denesem 7.0 görebilirmiyim :)

Ahahah
  • Mesut abi benide heveslendirdin ya
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.