Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
8
Favori
30.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videonun başında, Recep Kulan'ın silgiyi yayarken çalan müziği SoundHound ile arattım fakat bulamadı.
    DonanımHaber özel sfx'leri
  • teşekkürler güzel ...
  • Bu arada sıvı helyum yerine sıvı azot kullanılmasının nedeni paranın yanı sıra bu şekilde kullanılmasının mümkün olmamısır.Sıvı azot bu şekilde basit termoslarla yalıtılabilir iken sıvı helyumum yalıtımı çok zordur ve hemen kaybolur.Bu ikiliyi süper iletken teknolojisinde de görürüz.Eskiden sıvı azotun sağladığı sıcaklık değerlerinde süper ietken çalışamazken,yani -260 derecelerde çalışırken sıvı helyum kullanımı varmış.Daha sonra süper iletken teknolojisinin ilerlemesi ile sıvı azot kullanılabilir hale gelmiş ve ilerleme hızlanmaya başlanmış.Tabi bu OC işinin tabanı süper iletken ile yapılmış işlemcilere dayanacak ama sanırım daha çok yolumuz var.
  • recep abi asus gtx 680 directcu ii top Türkiye'ye nezamna gelecek ve nezamn satışa sunalacak
  • Faydalı bir çalışma.
  • keyifli bi sunum olmuş teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: capoeira_GS

recep abi asus gtx 680 directcu ii top Türkiye'ye nezamna gelecek ve nezamn satışa sunalacak

Şuan satışta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD 1090T ile Tt Frio OCK 4.2 çıkartım zorlamalarla :D gerçi Asus 990 FX ile deneme yapmadım bu biraz ilham verdi iyi çalışmalar :D () (inci ayarlar püf noktalar için teşekkürler)

• Dünya rekoru 7,023
    kasmayın fazla geçemessiniz
    http://hwbot.org/submission/2295911_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 6 Temmuz 2012; 17:32:03 >
  • vazelin muhabbeti güzelmiş.
  • ellerinize ve emeğinize sağlık :))

• tebrikler iyi iş çıkardınız böyle çalışmaların devamını isteriz
  • iyi bi çalışma olmuş,çalışmalarınızın devamını dilerim...Türkiye de böyle güzel olayların olmasında emeği geçen bütün donanım haber ekibinede saygılarımı sunarım,
  • keşke imkanımız olsa bizde yapsak yaw. :d
  • Maşallah 6750Mhz..
    en son bu işleri bıraktığımda 4ghz'e çıkabilirmiyiz diye kasıyorduk.
    hey gidi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xms

Maşallah 6750Mhz..
    en son bu işleri bıraktığımda 4ghz'e çıkabilirmiyiz diye kasıyorduk.
    hey gidi günler.

dostum ozaman baya olmuş bırakalı
  • pilavlı OC ,
    çok da güzel olmuş
  • güzel inceleme olmuş ama aynı şovu 3770k da hava soğutmada göremiyoruz
  • offf offfff

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.