Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
8
Favori
30.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • video güzel en azından yurtdışında izlemediğimiz şeylerin ülkemizde de deneniyor olması sevindirici buraya kadar tamam ama ileri düzeyde oc yapan recep bey keşke mavi ekran hata kodu nedir onu söyleseydi örneğin p67 ve x58 de 00x124 kodu işlemci voltajı istiyordu voltajın ardından sorun düzeliyordu ayrıca ramlerin default ayarları nedir bunu bildirseydi keşke ekran kartı performansına etkisi nedir bunlar şimdilik soru işareti olarak kaldı
  • Hakikaten, tam bir hızaşırtma gösterisi olmuş, tebrik etmek lazım.
  • gercekten bu işler hastalık ve israf ahirette bunlardan hesaba cekilecez sanmayın parasını ben verdim istediğim gibi harcarım
  • Güzel bi video olmuş emeğinize sağlık özellikle -140 larda sıvı azotun böle kükremesi çok iyiydi :D ama keşke 1 programda canlı olsa mesela haftada 1 falan bu ipad tanıtımında olduğu gibi süper olurdu
  • Eleştirilere böyle cevap almak güzel :)
  • buaaaaah süper video yapmışınız acayip hızaşırtmışsınız. güzel video teşekkürler
  • valla bravo. Sitenin ilk yıllarından beri takip ediyorum müthiş geliştirdiniz işi.
  • 2600K-2700K ile karşılaştırmalı testler olacak mı?
  • türkiye de böyle testlerin türkler tarafından yapılmasını görmek çok güzel. emeğinize sağlık devamını bekliyorum. teşekkürler
  • Süper video olmuş ellerinize sağlık
  • Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür etmeyi bir üye olarak borç bilirim.
    Soluksuz izledim ve sanıyorum Türkiye'de ki en kapsamlı overclock rehberlerinden bir tanesi.
  • tek kelimeyle süpersizniz.
  • Video telde açılmıyor mp4 formatında yuklermisiniz
  • Bende bu videodan yeni şeyler öğrendim. Güzel bir rehber olmuş. Teşekkürler DH ekibi
  • Bu mudur budur!!! Çok güzel bir video olmuş emeği geçen herkese teşekkürler :)
  • şu videoların başlangıç müziği olmasa olmaz sanki
  • İzlerken müthiş zevk aldım teşekkür ederim güzel videoydu :D
  • Keyifle izledim Forumda çince xp arayışları olabilir
  • Tebrikler
  • Çok işlemci denedim sonunda buldum , tabiki bulmamda eşim yardımcı oldu , o seçti işlemciyi en son ellerinize sağlık video için bende işlemcimin baska bir değerini vereyim

Benim denemelerim Maximus V Gene anakart üzerinde idi. Bu WS anakartın faz sayısı 16 ve bariz şekilde daha stabil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brandybuck -- 12 Mayıs 2012; 0:10:41 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.