Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
8
Favori
30.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24:20 bir hobi gibi nasıl gidip karı! hopp aman arabanızı modlarsınız felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 11 Mayıs 2012; 15:58:28 >
  • Bence orda kasa dicekti aynı anda 2şey düşünüp 2sinide söylemeye çalıştı recep hoca
  • '' Bla bla bla ... aslında .. bla ... aslında ..
    b aslında la ... aslında ...bla bla ''

Mesut Çevik
    :S
  • Çok güzel bir video hazırlamışsınız. Elinize sağlık. Yalnız, keşke bu videoyu canlı yayın yaparak hazırlamış olsaydınız. Karşılıklı söyleşi ortamında çok daha güzel bir ortam oluşturabilirdiniz.
  • Teşekkürler :)

Güzel Bir Video Olmuş

Bende Anakartımın Bios'unu Çözememiştim.Sizin Syenizde Bende Bugün Birşeyler Yapacağım :D
  • Tek kelimeyle süpersiniz!
  • Uzun süredir böyle şeyler yoktu forumda DonanımHaber geri döndü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkn_ymz -- 11 Mayıs 2012; 17:02:11 >
  • Güzel çalışma olmuş:)
  • Gerçekten güzel video daha önce beklerdik ama olsun sizinde elinizde olmayan bir durum bu geçikme.
    Teşekkürler..
  • Sonuna kadar hd izledim ince detaylar güzeldi.
  • mesut vazalinden tedirgin olmuş :D
  • ahahahah mükemmel!
  • kokusu var mı sıvı azot'un?
  • 24.21 nasıl gidip karı ee araba :) çok güldüm ya teşekkürler
  • Güzel video elinize sağlık.
  • Güzel bi videoydu elinize emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

24:20 bir hobi gibi nasıl gidip karı! hopp aman arabanızı modlarsınız felan

Arkadas ingilizcesini cok gelistirdigi icin ilk basta ingilizce olara car(i) dedi. Ondan sonra türkceden yanlis anlasilacagini zannedip aninda degistirdi. Bu arada beyni o islemleri 1 saniye icinde gerceklestirdi.

Videodan anladiklarim ve elestirilerim.
    1. Çince bir windows xp (Burda neden tas devrinden kalma xp kullanilmis, win8 cikacakken), Çince windows xp asusun Çinli yazilimcilari tarafindan modifiye edilmistir. Hani islemciyi zorlayacak ve yüzde yüz yük bindirecek her türlü ayarlari tam tersi yönde ayarlamislar. O yüzden windows xp cok yavas aciliyor ve kendine zor geliyordu. Windows vista 64 bitle yapsalardi mavi mavi masmavi olurdu.
    2. Kullanilan anakart overclock anakarti degildi. Burda büyük bir cesaret gösterilmis. Bu riski göze alarak yapilan bir overclock icin sonuc iyidir.
    3. Bu overclock icin kullanilan sivi azotun derecesi -150 dereceden asagi olsa örnegin islemci sicakligi maksimum yükte -1 derecede tutulsa yinede ayni hiz degerlerinde stabil kalabilirmiydi. Bu bir sorudur.
    4. Overclock icin yapilan islemler esnasinda, özellikle bios üzerindeki terimlerin ne oldugunu bilmiyorum ama aktif edince faydasi oluyor gibi sözler bir asus calisani icin bence imaj kaybidir. Dogrusu burda hayal kirikligi oldu. Benim yaptigim gibimi
    overclock yapiyorsunuz dedim kendi kendime.

Sonuc
    Asusun anakart reklami yapiliyordu. Bana göre anakart gayet güzel ve alinabilir.
    İslemci konusuna gelince bu islemcilerin hava sogutma ile cok isinmasi bence büyük bir sorundur. İntel yeni revizyona gecmelidir. Bu islemcileri pek gözüm tutmadi. Herkes günlük kullanimda ln2 kullanma sansina ve bu zahmete girme lüksüne sahip degildir. Zaten günlük kullanim icinde bu sekilde kullanilmasi mümkün degildir.

Burda donanim habere ve bu overclock islemini gerceklestiren arkadasa cani gönülden tesekkürü borc bilirim. Herseye ragmen cok güzel bir inceleme olmustur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 11 Mayıs 2012; 18:23:36 >

• Çok güzel bir videoydu. Teşekkürler.
  • 6,75ghz de 5,37s güzel değer
  • kamera açısı değişince ekranın gözükmemesi led monitörün etkisi heralde..

Film gibi bir video olmuş tebrikler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.