Şimdi Ara

Intel i7 3770K@6750MHz Ln2 ile Ivy Bridge Hız Aşırtma Rehberi video şov (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
8
Favori
30.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Neato

bunu görünce işlemcimden utandım ya :D harika olmuş.

Hortlatma ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fx8150'yi 8.4 yapmışlardı bune ki
  • -180
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neato

bunu görünce işlemcimden utandım ya :D harika olmuş.

Hocam ln2 al sende yap denemesi bedava.Ln2 olduktan sonra hepsi çıkar bu hıza.Hem tek çekirdek 10 ghz olsa neye yarar geri kalanlar olmadıktan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni görüyorum ama süper.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • I drop a comment whenever I appreciate a article on a website or I have something to contribute to the conversation. It is caused by the sincerness communicated in the post I browsed. And after this post %BLOG_TITLE%. I was excited enough to leave a thought ;) I actually do have a few questions for you if you tend not to mind. Is it just me or does it look like like some of these comments appear as if they are left by brain dead folks? :-P And, if you are writing on other social sites, I would like to keep up with you. Would you make a list all of all your shared sites like your Facebook page, twitter feed, or linkedin profile?

moncler outlet hkhttp://www.mandeure.fr/typo3/mod/file/moncler-pas-cher/uwQDKJPS9x/

• teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahin36

AMD'de hız aşırrtığınız Video linkini atarmısınız

amd videosu nerede
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    not found kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız mesut aga eline sivi azotu almış hazir kita bekliyor videonun başında sabirsizlaniyor yaf bian once su sivi azotu doksem versem voltaji die
    Şaka maka mesut aga iyi gaza geldi bian varil kucaklayip eve goturucek sandim nasil dokuyor oyle sivi azotu
    Mesut aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 6 Aralık 2014; 20:11:24 >
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Şubat 2023; 17:46:16 >
  • 11:00- 13:00 arasında montajsal hızlandırma yapsaydınız keşke. Videoyu hızlı geçirtmek estetik olmamış izleyicinin gözünü yoruyor. Montaj edit ekibiniz pek iyi değil galiba. Autofocus alr falan :D

Odanın ses yalıtımı çok iyi peak patlaması olmamış ve ses çok net.

Teknık dısı oalrak davideo cok guzel zevklı olmuş genelde bır vıdeoyu izlerken sıkılırım ama sıkmadı denemeler hoş olmuş.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_mania -- 14 Aralık 2014; 20:24:39 >
  • thread ' ın ne işe yaradığını bilmediğinizi düşünüyorum. Güzel bir deneme yapmışsınız fakat thread bir proses içinde(prosesor değil) işleri thread miktarı kadar bölüp normal bir işleme göre thread sayısı kadar hızlı tepki vermektedir. Yani matematiksel işlem yapmak thread ile işlemciiyi yormadan daha kısa sürede yapılabilir. Bu konuda bir düzeltme yapabilirsiniz bence.
  • Neden Windows XP ?
  • WjUJCN I just couldn't depart your web site prior to suggesting that I really enjoyed the standard info a person provide for your visitors? Is going to be back often to check up on new posts

• Efsaneyi yeniden izledim harika yahu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.