Şimdi Ara

Intel® Core™ i7-3970X İşlemci Extreme Edition 717,99 TL Bimeks (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
4.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu işlerin sonu yok işini gören bütçene uyan senin için en iyisidir. Alana hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Bu işlerin sonu yok işini gören bütçene uyan senin için en iyisidir. Alana hayırlı olsun

ne güzel söyledin "işini gören bütçene uyan"
  • İ7 - EXTREME !

Intel® Core™ i7-3970X İşlemci Extreme Edition 717,99 TL Bimeks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenberkay -- 2 Ekim 2016; 22:26:30 >
  • Anakart fiyatı işlemciden pahalı biraz düşük olsa bu fiyattan bile almaya hazırım

• Arkadaşlar bu işlemci extreme olsa da 3. Nesil. Güncel işlemcilerle benzer ya da daha iyi performans alınmaz mi? Tabii extreme olmayanlarla.

• esef E kullanıcısına yanıt
    bunun yanına i3 yada i5 yada herhangi bir amd yaklaşamaz
  • x79 sabertooth var i7 3820 ile kullanıyorum işimi fazlası ile görüyor ama şeytan dürtüyor
  • 3930k li sistem kullaniyoruz ofiste... alsam render performansi cok farkedermi ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenberkay kullanıcısına yanıt
    Kastım güncel i7 işlemcilerdi aslında

• aced A kullanıcısına yanıt
    max %10 civarı artar..
  • anakart fiyatlarını görünce , u dönüşü yaptım . anında vazcaydım
  • 589 TL gözüküyor bence şahane fiyat ama şu ankart olayı olmasa...

http://www.bimeks.com.tr/urun/135354/intel-i7-3970x-soket-2011-3-5ghz-15mb-onbellek-32nm-islemci.aspx
  • Herkesin içi gidiyor şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

589 TL gözüküyor bence şahane fiyat ama şu ankart olayı olmasa...

http://www.bimeks.com.tr/urun/135354/intel-i7-3970x-soket-2011-3-5ghz-15mb-onbellek-32nm-islemci.aspx

Hesap kitap yapiyorum , kendimi cpuyu almak icin bir türlü kandiramadim henüz . Anakarti yurtdisindan alsam bir türlü , almasam burasi kazik . Birtek elinde hazir anakart olanlara faydasi var .

• Oyun için almanın manası yok bu CPU'ları bana sorarsanız.i5'in iyi modelleri gayet iş görüyor zaten yeni API'ler sağolsun Vulkan-Direcxt12 gibi tamamen işi GPU'ya yıkıyor artık.
    Konsolların miladi geçmiş minibook-TABLET cpusu kullanması ve oyunların onları baz alınarak hazırlanması sebebiyle amd PHENOM işlemcileri bile gayet iş görüyor vallahi
  • Birde çok merak ediyorum bu fiyatlardan bu anakartları hangi enayilere satabilirler..
    Acaba ileride anakart kampanyası gelir mi. Bu yuzden alıp elde tutulabilir belki..

• Neyse , satilmis herhalde . Görünmüyor artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

589 TL gözüküyor bence şahane fiyat ama şu ankart olayı olmasa...

Hesap kitap yapiyorum , kendimi cpuyu almak icin bir türlü kandiramadim henüz . Anakarti yurtdisindan alsam bir türlü , almasam burasi kazik . Birtek elinde hazir anakart olanlara faydasi var .

kandıramamanın tek bir sebebi var anakart fiyatları

• elimde 2600k takılı masaüstüm var bu işlemciyi alıp taksam sorun yaşar mıyım? yani karta uygun mudur? 2600k elimdeki anakarta takılıyorsa bu da takılır mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    Hayır takamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.