A

Yüzbaşı
04 Şubat 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 2)
Gönderileri
guzel firsat .ben bir adet siparis verdim..
burada 6000 olan islemci gumruk ve kargo dahil 4100 tl civarina geliyor..
https://www.amazon.com/gp/aw/d/B074CBH3R4
iyi firsat..ben bir adet siparis verdim..burada 6000e satilan islemci kargo ve gumruk masrafiyla beraber 765 $..
konfigirasyonum:
salonda kablosuz modem ve buna bağlı dune nmt ve ps3,
yatak odasında salondaki kablosuz modeme cat5 ile bağlı gigabit switch ve buna bağlı qnap nas + pc

Modemi salona koyarsam yatak odasında,yatak odasına koyarsam saloda kablosuz ağ kullanamıyorum..(2 ,3 farklı modem denedim)
Bu amaçla bir Tp-Link TL-WA901ND access point bir de Tp-Link TD-W8961ND kablosuz modem sipariş verdim..
Kablosuz modemi salona koyacağım ve kablosuz olarak salona yayın yapacak..acces pointi içerideki switche takacağım ve o da oraya kablosuz yayın yapacak..
Öğrenmek istediğim bu kurulumda bir hata olup olmadığı..?Ve bu konfigirasyonu nasıl yapacağım...?
Yardımlarınızı bekliyorum..
Bir arkadaşımın kuracağı ticari yatırım için şöyle bir gereksinimi var;Dijital fotograf makinesini bir bilgisayara bağlamalı ve fotograf makinesinin ekranı yerine pc monitorunu kullanarak klavye veya mousedan bir tuşa basarak resim çekebilmeli...Webcamlerle yapılınabiliyor fakat webcamlerin çözünürlükleri bu iş için yeterli değil...
Bu iş nasıl yapılır?Böyle bir yazılım kullanan veya boyle bir özelliği olan fotograf makinesi olan biri yardımı olursa çok yardımı dokunur...
Selamlar,
Mkv filmleri seyretmek için yeni bir kasa topluyorum..Kasayı silverstonedan matx olarak aldım..Aklımda 780g vardı fakat forumlarda okudugum kadarıyla pek de ovgu dolu bahsedilmiyor...Ne dersiniz G33+8200mu yoksa 780g+3 cekirdekli phenommu?
Bu üç psu arasında kaldım...Sistemimde şu an eski sistemimden kalan enermax noisetaker 485W takılı...Enermaxtan çok memnunum..Tek problemim 4+4 12veps çıkışının olmayışı ve artık sistemime az geliyor olabileceğini düşünmem...yakında da (doğru dürüst salonuma yakışır bir htpc kasa buldugum zaman) bir htpc kuracagım için bir psu alıp emektarı o htpcye takmayı düşünüyorum...
Fakat modüler ve sessiz bir psu istiyorum...Pcde oyun oynamayı 360 ve ps3 aldığımdan beri bıraktım..dolayısıyla Ocye ihtiyacım yok..sli veya crossfire yapmayacagım..gönlüm infinity veya decathlondan yana fakat o kadar para veresim yok...Striderla aralarında çok fark varmıdır?...Strider bu iki psudan dahamı gurultuludur?..Yardımcı olursanız sevinirim..İmzamda konfigirasyonum mevcut...
Selamlar..İmzadaki sistemimi opt.165li eski sistemimden yeni upgrade ettim..Stacker kasa ve PSU eski sistemden kalma..Enermax kalitesinden çok memnunum...Fakat anakart için 8 pinli ucu yok..dolayısıyla 4 pinle çalıştırıyorum..Ve zaten 485Win bu sisteme yetiyor oldugundan da emin değilim...Sizce psumu 650W İnfiniti ile değiştirmelimiyim?..
Selamlar yeni anakart aldım fakat 8pinli güç girişi istiyor benimki 4 pinli enermaz 485 noisetaker,4 pin taksam olurnmu?
edit
şubattan beri kullandıgım premium pal konsol biraz once 3 kırmızı yaktı...Moh airborne u açılırken oyun dondu...Tekrar açtım ve kırmızı ışık verdi...Kapayıp tekrar açtım ilk giriş ekranında xbox360 yazısında donma oldu..Dvdyi çıkarıp tekrar açtım düzeldi...Şu an ne yapmak lazım..?Direk bilen birilerine mi gondermek yoksa şansımı mı denemeliyim?Mass effecti çıkarsaydı şu alet..
Hakkında
Hakkımda:
79196D0CD57B47B484CEBCD7EE710C22.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
mitx
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 698
İkinci El Bölümü Mesajları: 166
Konularının görüntülenme sayısı: 53.372 (Bu ay: 226)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.