Şimdi Ara

Instada açık saçık kız görmekten çok sıkıldım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
1
Favori
23.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Amaçları o zaten. Yaşından büyük göstermek.

Alıntıları Göster

makyajsız da büyük gösteriyor avrupalılar gibi

nasıl beslendiyse artık

• Bi ara keşfetde sürekli tik tok eskortları çıkıyordu,ne olduysa onlar bir anda yok oldu. Dötünü başını sallayan video çekiyor. Onların kaybolması iyi oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşfet sekmesine ne zaman tıklasam pişman oluyorum.

Ya kardeşim ben hayatımda şu göbek atan tipsiz kezbanların profiline tıklamadım. bisiklet ve doğa paylaşımlarının arasında göbek atan kezban videolarının ne işi var?

Sokakta rastlayabileceğin herhangi bir bıyıklı kezban, surat berbat, vücut berbat. Açmış müziği göbek atıyor. İyi de bundan bana ne?

Allah belanı versin instagram. Çoğunluk bunları izliyor diye ben de görmek zorunda mıyım?

Bir kere bile tıklamadım ulan bir kere bile!

Yeter artık, pes et, vazgeç şunları göstermekten!

• Birde bu kızlarımızın Twitter versiyonları var. Onlar daha beter...

• Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bende sıkıldım artık Instagram a girmiyorum

• Muhtemel bi dinin doğuşu gibi düşündene bigün aşiretle oturoyon ya bilmem n🥶kim bana bakıyo kötü şeyler yapcam n yapak? Diğeri de dio ki aha aklıma bişi geldi🙂 bunu da ekliyelim

• Sonra kizlari sex objesi olarak görüyorsunuz derler :D

• Kendin açık-saçık kız fotoğraflarına ya da videolarına tıklayıp, Instagram algoritmasından dolayı keşfette görüyor olmayasın? İnternette hangi içeriğe tıklarsan/arz edersen o içerik karşına çıkar.

• TheSilentGhost-T kullanıcısına yanıt
    Bunu bir kızın yanında arkadaşım söylemişti kız döndü bende var ama iş'e yaramıyor demişti bizde şaşkınlıkla gülmüştük

• instagram kullanan kaldı mı hala. hele hele donanımhaberde.

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

Aynen öyle malesef hocam. Düzgün kalmadı insan.

• Bakma sende yıkık ergen git teyzene felan bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz de bakmayın sapıklar, zorla mı gösteriyorlar. Mini etekli görseniz sokakta peşine takılırsın, burda sıkıldım muhabbeti...

• Biraz da instagram üzerinden para kazanma olayı. Takipçi kasıp, ürün reklamı yapıp para kırmak için yapılıyor. Instagram üzerinden reklam olayı bitmedikçe bu mevzu da sonlanmaz

• Hiçbir şey yapmasan, algoritmayı yonlendirmesen bile komedi mizah, neşeli hayvanlar sayfası takip ediyorsun. Sayfa ne güzel akıp giderken bir bakmışsın açık seçik kızlar ürün reklamı yapıyor. Keşfet e giriyorsun. İlgi alanlarının arasına bir iki tane manken tipli kızlar serpistirmisler. Erkeksin kardeşim sonuçta, aklında olmasa bile aklına işliyorlar. Erkeğin Instagram a girmesi için bilinen en zayıf noktasını kullaniyorlar. Yıkılan büyük devletlere bakın, altından hep kadın çıkıyor. Bush bile olsan biri kafanı karıştırıyor. Gününün yorgunluğunu üzerinden atmak, üç beş gulduruyle neselenmek için girdiğin sayfadan cikarken bambaşka birsey oluyorsun. Sosyal medya yüzünden iyice tembellestik. İnternetin nimetlerinden faydalanalim derken basitlestik.

Bu arada geçmiş yillarda yapılan bir araştırmaya göre, internette mutluluk pozu paylasma sayısı o ülkenin gerçekten mutlu olduğu anlamına gelmiyormuş. Hatta orantı ters.

• İçimi okuyorsun yeminle. Zengin koca aramanın dijital halini yaşıyoruz

• 10 aydır instagramım yok. çoooooooook rahatım. NET.

• Valla bende çıkmıyor heryer araba dolu hobilerinize göre yerleir takip ederseniz onlar çıkıyor sürekli mesela bende arabalr çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gbness -- 18 Ekim 2020; 17:18:14 >
  • E görmek istemiyorsanız,fotoğrafın sağ üst tarafında çıkan üç noktaya basarak”ilgilenmiyorum”tuşuna basabilirsiniz.İnsanlar sizin hayata bakış açınıza,sıkılıp sıkılmama durumunuza göre davranmayacak,giyinmeyecek.Bizim de istemediğimiz şeyler var ama görüyoruz.Bakmazsınız olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.