Şimdi Ara

Instada açık saçık kız görmekten çok sıkıldım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
1
Favori
23.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
275 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müdür ben olaya ahlaki ve islami açıdan yaklaştım. Eğer inanmıyorsan tartışmanın bir anlamı yok. Benim dinim bana senin dinin sana. Selametle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Evet çok doğru. Arz talep dengesi her konuda geçerli olan bi kavram.

• istemiyorsan bakma. herkes senin düşüncene göre mi yaşamak zorunda?

• Youtube’da piyano çalan bir kadın vardı 50 tane video atmış hepsinde kapalı tek yüzü saçı kolu açık, izlenme sayıları 3-5 bin. 51. Videosunu mini etekle atıyor 100+ bin izlenme geliyor, göğüs dekolteli atıyor 250+ bin izlenme geliyor. Ondan sonra gittikçe açılmaya başlıyor kız izlenme sayısı milyonları buluyor.
    Tamamen arz talep meselesi izleyenler oldukça onlar da açılacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen teşhircilik

• iyi o zaman, saygi ve hosgoru sinirini asmadikca kimsenin senin inancina gore yasamak zorunda olmadigi gercegini simdiye kadar kavramissindir. Evet tabikide senin inancin sana benim inancim bana ve o, dar jeanleri giyen ass ini gosteren hanimlarin inancida kendilerine.

• Hocam çok haklısınız.

• 250gr ile bir anda milyonlara konmak varken ve aynı zamanda bunu bulmayı denerken ekmek elden bilmem ne gölden az çok parali adamlarla takılırken kimin umurunda olur 2300 asgariye tamah edip yillarca çalışacak.

• Asıl muhatap olunmayacak insan sorunun uygulamada değil kullanış biçiminde olduğunu kavrayamayan insandır. Sen kullanırken tinder misali kullanmaktan kaçınamıyorsan düzgün kullananların ne suçu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzgün kullanmayı bana açıklar mısın? İnstagram teşhirciliğin günümüze uyarlanmış haliInstada açık saçık kız görmekten çok sıkıldım 

• Çavuşa hakim olamıyorum konusu

• Sadece sosyal medya değil ki. Reklamlar ve haber siteleri de hep müstehcen kadınların resmi var.

https://www.ensonhaber.com/magazin/derin-talunun-etegi-dikkat-cekti

Instada açık saçık kız görmekten çok sıkıldım

Buyurun 17 yaşındaki kızın sanki 25 yaşındaki yetişkin bir kadın gibi giyinmesi.

Elbette isteyen istediği gibi giyer ama giyim dedikleri şey her yaşa özel olmalı.

Ne zaman sosyal medya yaygınlaştı bu insanlar böyle giyinmeye başladı. Emin olun sosyal medya olmasa kendilerini böyle teşhir etmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Sadece sosyal medya değil ki. Reklamlar ve haber siteleri de hep müstehcen kadınların resmi var.

https://www.ensonhaber.com/magazin/derin-talunun-etegi-dikkat-cekti

Buyurun 17 yaşındaki kızın sanki 25 yaşındaki yetişkin bir kadın gibi giyinmesi.

Elbette isteyen istediği gibi giyer ama giyim dedikleri şey her yaşa özel olmalı.

Ne zaman sosyal medya yaygınlaştı bu insanlar böyle giyinmeye başladı. Emin olun sosyal medya olmasa kendilerini böyle teşhir etmezler.

bu kız hormonlu 30 yaşında gibi duruyor

• Çunku gıyınık hallerı dıkkat cekmıyor.Havalar artık buz gıbı olana kadar acık pozlarını yayınlamaktan vazgecmıyolar.Cunku orneklerını bılıyolar ınstada bakıyosun kızın bırı cıkar yuzunden cok tangası bellı taytlarıyla g.tünü çeker bıtanesı cıkar calısmadıgı halde ordan oraya gezer daha slıkonlu goguslerını detay alır yada orasını burasını bunun sayesınde yarısmalara katılır.Bırı cıkar Adnanın kedıcılerı gıbı ama yası daha 17 elızabet yapsan daha cok zevk alcagın kız aca aca mekan mekan gezıyo babası yasındakı adamların otel odasında sabahlıyo ee bunları gore gore buyuyen Bızım vatandasta baktı gıyınık olmak para etmıyo acalım gıtsın.Eskıden uygulamada gezıler rezı rehberlerı cıkarken artık hep bıyerlerını acan kızlar var.

• Hocam fufufydystıfh aynen banada npc gibi geliyolar. :D

bu arada aynı durumdan bende sıkılmış durumdayım. Bıktım çıplak kadın görmekten. Bu ara bide ayak sapıklarını fark ettiler hepsi iğrenç ıyk ayak organlarını ön plana çıkaran fotolar atma derdinde. Tam kusmalık

• Girme? Belli ki sürekli bakıyorsun algoritma da ona göre profiller çıkartıyor karşına

• İnternet Türk toplumununun ahlakını yedi bitirdi. Bu instagramda çıkıp kendini sergileyenlerin benim gözümde f*hişeden farkı yok.

• Ülkemizde cinsel açlık nedeniyle kadınlar çok fazla önemseniyor. Açıkçası şu sebeplerden dolayı bir süredir kadınların gözümde pek bir değeri yok. Takılın sıkıldığınız yada tıkandığı yerde bırakın onlar öyle yapıyor emin olun. Sorsan niye böyle diye hepsinin cevabı 2-3 başlık altında.Laik bir ülkedeyiz, ben sadece kendim için böyle giyiniyorum, bana kimse karışamaz.

Vücutlarını teşhir eden kadınlar bakılınca taciz sayan yine kadınlar.Heee birde şu var internette paylaştıkları bir fotoğraftan en az 10-15 tane çekilip yarım saat shoplayıp öyle koyarlar.İnternette tanışılıp buluşulan kızlar beklenti yüksekse genelde hüsran çıkıyor.

• tda 1562q kullanıcısına yanıt

Aha laiklik elden gitti :) Şaka bir yana o derecede olmasada katılıyorum. Bir zamanlarda koca bulmak için tesettüre girmek modaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Started_With_FX5200

bu kız hormonlu 30 yaşında gibi duruyor

Alıntıları Göster

Amaçları o zaten. Yaşından büyük göstermek.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.