Yüzbaşı
21 Eylül 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 104 (Bu ay: 17)
Gönderileri

Merhaba.Yurtdışına gidip çalışmak sonrasında da oturma izni almak istiyorum.

Samimi olarak bana yol gösterecek bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Merhaba.Bugün İstanbul’dan döndüm.

Maskemi hiç çıkarmadım,el hijyenine dikkat ettim.5 gün önce gittim.Herhangi bir belirti yok,iyiyim.

Ailemle yaşadığım için olası bir enfeksiyonda onlara bulaştırmak istemiyorum.Garantiye almak için test yaptırmak istiyorum.

Şuan hastaneye test için gitsem direk yaparlarlar mı yoksa belirti mi göstermek gerekiyor?

Arkadaşlar tavsiye bekliyorum.Acaba garantiden eşini almak mümkün mü?Bir arkadaşım garanti karşılıyor demişti.
Arkadaşlar acaba unlock edebilir miyim?Moto E5 Cruise aldım.Cricket üzerine telefon.İnternette bazı siteler var.Bu mümkün mü?
Arkadaşlar W.Union’a baktım ama çok fazla komisyon alıyor.
Wiretransfer 9 dolar alıyor ama sistemi tam bilmiyorum.Göndersem aynı gün gider mi?(Haftasonu olduğu için Pazartesi gününe)
Arkadaşlar ABD’deyim.Ipad’imi verip daha ucuz bir fiyata yeni alabilir miyim?Bildiğim kadarıyla giveback programı var.
https://m.n11.com/ryze-tello-drone-powered-by-dji-P247568427
Arkadaşlar özellikleri gayet iyi.4K GPS Bluetooth Wifi vs. Sizce iyi mi?
Arkadaşlar selam.Apple Watch Seri 3 almayı düşünüyorum.Nike versiyon mu alsam yoksa normal mi bilemedim.42 mm alacağım.Şuan 399 dolar.
Ne farkları var nike versiyonunun?
Seri 1den çok farkları var mı?
Arkadaşlar merak ediyorum.Örneğin bu sene Euro Ncap’tan 5 yıldız alan bir araç,10 yıl sonra da 5 yıldız seviyesinde mi koruyacak?Bunun bir standardı var mı?
Selam arkadaşlar.Yol müsaitse bazen zevk için gaza sonuna kadar basıyorum.Aracım Tucson Turbo.İvmelenmeyi seviyorum.Aracımı çok seviyorum fakat bunu yapınca yanlış mı yapıyorum acaba diye tereddütte kalıyorum.Tabi bunu motorun ısısı normak seviyedeyken yapıyorum.Bu araca zarar verir mi?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
Hislerince özgürsün.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.022
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 41.206 (Bu ay: 1.248)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 248 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.