Şimdi Ara

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.112
Cevap
15
Favori
84.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel olucak gibi,ama Konferans'da Deep Down'dan sonra ilgimi çekmedi.
  • Alalım yerimizi
  • inFamous: Second Son Videosu 2 Ayda Hazırlandı

Playstation 4 sunumunda tanıtılan en etkileyici oyunlardan biri şüphesiz inFamous: Second Son'dı. Peki bu etkileyici videonun 2 ay gibi kısa bir sürede hazırlandığını biliyor muydunuz?

Stüdyo'dan gelen açıklamalara göre, Sony'den gelen talimat doğrultusunda bu videonun 2 ay içerisinde yetiştirilmesi gerekmiş. Bu kadar kısa bir sürede videoyu yetiştirmeye çalışan stüdyo çalışanları ise zor da olsa sonunda hazır hale getirmeyi başarmış. Ancak açıklamalara göre çalışanlar bu video için uykularından feragat etmek zorunda kalmışlar.  Sonuç olarak ise ortaya oldukça başarılı bir sunumun çıktığını söylemek mümkün.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-inFamous_Second_Son_Videosu_2_Ayda_Hazirlandi-34927.htm

• Rezerv
  • İnFamous 2 oynadığım en iyi oyunlardan birisiydi,buda öyle olucaktır.
  • videonun sonunda çalan parça da güzelmiş.

Oyun da güzel olacaktır.
  • Bu nesilde değeri bilinmeyen çok kaliteli bir seri ama nedense dediğim gibi birtürlü hak ettiği değeri görmedi.

Yeni oyununuda sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Ve ayrıca bu oyunu dandik Prototype ile karşılaştıranlar olmuş..
    Aman abi aman yapmayın.
    Ne prototype'ı abi Allah aşkına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

inFamous: Second Son Videosu 2 Ayda Hazırlandı

Playstation 4 sunumunda tanıtılan en etkileyici oyunlardan biri şüphesiz inFamous: Second Son'dı. Peki bu etkileyici videonun 2 ay gibi kısa bir sürede hazırlandığını biliyor muydunuz?

Stüdyo'dan gelen açıklamalara göre, Sony'den gelen talimat doğrultusunda bu videonun 2 ay içerisinde yetiştirilmesi gerekmiş. Bu kadar kısa bir sürede videoyu yetiştirmeye çalışan stüdyo çalışanları ise zor da olsa sonunda hazır hale getirmeyi başarmış. Ancak açıklamalara göre çalışanlar bu video için uykularından feragat etmek zorunda kalmışlar.  Sonuç olarak ise ortaya oldukça başarılı bir sunumun çıktığını söylemek mümkün.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-inFamous_Second_Son_Videosu_2_Ayda_Hazirlandi-34927.htm

Çalışkan bir stüdyo Sucker Punch demekki. Umarım yeni oyunda yapılacak şeyler ve yan görevler geliştirilir. Yoksa yine kıymeti bilinmeyecek oyuncular tarafından

• İlk 2 oyun pek hoşuma gitmemişti ama buna kanım ısındı şimdiden Reserved.
  • Yayınladıkları video için bir açıklamada bulundular mı oyun içi ve ya CGI diye.
  • inFamous demeselerdi Prototype diyecektim fragmandan sonra.Grafikleri iyi.Oynanabilirliğin de üst seviyede olacağı kanaatindeyim.
  • Tarilerın başında infamous oldugunu hiç tahmin edememiştim birde karakterimiz artik cole degil ve elektriği kullanmıyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu infamous second sonda kullanacagımız yeni abimiz ve gerçekten parmaklarından güzel şeyler yapabilen hacitoya söylüyorum
    COLE BiR ÇOCUK PEYDAHLADIDA O SEN MISIN
    saçmalamalar bir yana ps4e gerçekten yakışacak olan ir oyun olacak bu oyun trailerı bile insanı kalbini kopartmaya neden olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Tazmania_TR

Cole'u nedense sevmiyordum,itici geliyordu.Ama bu daha ir serseri ruhlu sevdim bu adamı.Dumanı kontrol etmek de güzel olacaktır.

altairden ezioyaya geçmiştikya
    tommyden carl johnsona geçtikya
    akasya duragından arka sokaklara geçtikya;(
    işte bu da öyle birşey coleden başka bir abiye geçiyoruz ve bu abi gerçekten abi süper birisi trailardan kişilik analizini çıkartmakla ugraşıyorum şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: Kitetsu

İlk 2 oyun pek hoşuma gitmemişti ama buna kanım ısındı şimdiden Reserved.

eger gene empire city olacaksa intihar edebilirim

• Nedense hep uvey evlat muamelesi cekildi inFamous serisi oyunlarina.Karakterlee,hikaye,oynanis bicimi,oyun ici detaylari vs. herseyiyle komple oyundu ilk 2 oyun da..Ps4 oyunun da super olacagindan kuskum yok.Keske ND da Uncharted 4 u duyursa...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Nedense hep uvey evlat muamelesi cekildi inFamous serisi oyunlarina.Karakterlee,hikaye,oynanis bicimi,oyun ici detaylari vs. herseyiyle komple oyundu ilk 2 oyun da..Ps4 oyunun da super olacagindan kuskum yok.Keske ND da Uncharted 4 u duyursa...

Bence uncharted 4 bi son kez ps3e çıksın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekulac

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Nedense hep uvey evlat muamelesi cekildi inFamous serisi oyunlarina.Karakterlee,hikaye,oynanis bicimi,oyun ici detaylari vs. herseyiyle komple oyundu ilk 2 oyun da..Ps4 oyunun da super olacagindan kuskum yok.Keske ND da Uncharted 4 u duyursa...

Bence uncharted 4 bi son kez ps3e çıksın

artık çok geç
    uncharted 4 ü ben süper seviyede görmek isterim yani demek istediğim ps4te

• Reserve
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.