Şimdi Ara

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.111
Cevap
15
Favori
84.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe olacak mı
  • diğer serilerini oynayası geliyor insanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi gibi duruyor da yine 2 yıl oynayamıcaz
  • Oyun ilk tanıtılırken arka plandaki resimlere bakıyorum, "ulan" diyorum, "bildiğimiz infamous konsept tasarımı bunlar", adam da anlatıyor "ne kadar güvendeyiz, güvenliği sağlamak için özgürlüğümüzden ne kadar ödün veriyoruz?", o anlattıkça ben infamous'tan uzaklaştım iyice, sonra adam diyince "düşünün ki bir grup insan süper güçlere kavuşsa böyle bir ortamda" diye, "heeeeeeeeh şöyle" dedim ve infamous olduğuna karar kıldım yazı belirmeden =)
  • Bu da Türkçe gelir
  • Ahanda buda hd videosu ,izlemeyenler izlesin.

• Reserved.
  • Cole'u nedense sevmiyordum,itici geliyordu.Ama bu daha ir serseri ruhlu sevdim bu adamı.Dumanı kontrol etmek de güzel olacaktır.
  • Açıkcası duyurulunca çok sevindim ama bu ilk iki oyunu severek oynayıp bitirdiğimden değil hatta inFamous serisini sevdiğim söylenemez ama...
    Ps3'de inFamous'un potansiyelini kullanamadılar.
    Fikir güzeldi geriye kalan her şey vasattı, iç boğan atmosfer, birbirinin aynısı yapılarla çevrelenmiş harita, quest manager ile yapılmış gibi duran kendini tekrar eden görevler, sıkıcı, ilgi uyandırmayan bir hikaye.
    İlk iki oyun birbirinin aynı oynanışı vaat ediyordu umarım aynı yoldan devam etmezler oynanışı yavaşlatmalılar diye düşünüyorum ben, atmosfer için de tecrübeli birinin dokunuşu lazım yoksa playstationun olmasa da olur exc.leri arasında kalmaya devam edicektir.
    Potansiyelini yeni nesilde kullanacaklarını düşünüyorum ben umarım öyle olur bu arada videoyu bir daha izleyince oyun içi motorun kullanıldığını farkettim tabi renderda olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 21 Şubat 2013; 21:46:34 >
  • mesajım dursun,trailer ı daha izlemedim(malum dün geceyi flash a atıyorum hala
  • gerçekten bakalım nasıl olucak cıktıgı gibi alıcam hayırlısı
  • Aman Allah'ım...
  • İlk sayfadan yerimizi alalım. inFamous 1 ve özellikle 2 PS3'te en beğendiğim oyunlardan biriydi. PS4 için ilk alacağım oyunlardan biri olacağı kesin.
  • güzel
  • yeni karakteri sevdim ben, dumanı kontrol etmesi de ilginç bir fikir, aslında yeni konsolu çıktığı gibi almak niyetinde değildim ama inFamous, Watch Dogs, KZ gibi çıkış oyunları olursa gider alırım
  • yatirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hoşuma gitti. INFamous güzel seridir. Bu oyunla beraber seriye iyi şeyler katacaklar mutlaka. Merakla bekliyorum E3'ü ve PS4 oyunlarını.
  • Bu oyunun geleceğini bir gün biliyordum, sonunda geldi, 2 her ne kadar tekrar eden oynanışa sahip olsa da çok severek oynamıştım. Konu inanılmaz sürükleyiciydi, umarım hem senaryo hem de oynanış iyi olur. Tabii grafiklerin de iyi olması gerektiğini belirtmeye gerek duymuyorum.

Ayrıca içimden bir his Cole reyizi bu oyunda göreceğiz diyor, flashback'le dahi olsa gösterseler kafi, ama ben ana konuda yer alacağını hissediyorum. Bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hipernova

Ayrıca içimden bir his Cole reyizi bu oyunda göreceğiz diyor, flashback'le dahi olsa gösterseler kafi, ama ben ana konuda yer alacağını hissediyorum. Bakalım.

Flashback yetmez. 2 oyun ve 1 dlc de maceradan maceraya soktu bizi. Elektrik-yıldırım gücüne alternatif bir karakter yaratamazlar bence.

2. oyunun sonlarına doğru şimşekli bir havada geçen bölüm vardı. Havadaki yıldırımlardan güç depoluyorduk. Nasıl bölümdü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.