Şimdi Ara

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.112
Cevap
15
Favori
84.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FoxEye

Bu nesilde değeri bilinmeyen çok kaliteli bir seri ama nedense dediğim gibi birtürlü hak ettiği değeri görmedi.

Yeni oyununuda sabırsızlıkla bekliyorum.

aynen hocam
  • Çok fazla Prototype'a benzemiş. Karakteri biraz farklı tasarlasalar daha iyi olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Çok fazla Prototype'a benzemiş. Karakteri biraz farklı tasarlasalar daha iyi olacakmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. oyun çok güzel ve eğlenceliydi hemde türkçe oynamak ayrıca bir zevkti bakalım bu nasıl olacak
  • inFamous: Second Son PS4'ün Çıkış Oyunu

Sucker Punch'ın ünlü inFamous serisinin yeni oyunu inFAMOUS; Second Son'ın çıkış tarihinin netleştiğini söyleyebiliriz. Playstation 3'te oldukça popüler olan inFamous serisinin yeni oyunu bu yıl piyasaya çıkıyor.

Oyunun Nathan Reed'in Resume'deki özgeçmiş sayfasında inFAMOUS Second Son'ın 2013'ün 4. çeyreğinde piyasaya çıkacağı yazıyor(du). Haberlerin yayınlamasından sonra Reed özgeçmişinden bu ibareyi kaldırdı.

Playstation 4'ün 2013 yılının 4. çeyreğinde piyasaya çıkacağını göz önüne alırsak inFamous Second Son'ın konsolun çıkış oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu arada firmada ses tasarımcısı olarak çalışan Andy Martin'in sayfasında da oyunun 2013'te çıkacağı belirtilmiş.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-inFamous_Second_Son_PS4un_Cikis_Oyunu-36706.htm

•  inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive)
  • Game Informer dergisinin yeni sayısında yer verdiği oyun açıklandı Infamous Second Son 30 Sayfa ile Rekor kırdı.

inFamous: Second Son/First Light DLC (PS4 Exclusive)

http://www.gameinformer.com/msgs/default.aspx?MessageID=6

• yenı gorseller gelmıs oyun gercekten cok guzel duruyor
  • iyi is cikaracak ps4 belli

• infamous: Second Son'dan Mükemmel Görseller

Playstation 4'ün grafik kalitesinin oldukça iyi olacağı konusunda kimsenin şüphesi yok. Yine de insanlar konsolu deneyemedikleri için daha fazla kanıt görmek istiyorlar. Game Informer dergisinde yayınlanan ekran görüntüleri de yeni kanıtlar sunuyor.

Aşağıdaki ekran görüntüleri tamamen oyun içi sahnelerden alınmış. Grafiklerin gerçekten de mükemmel göründüğünü, karakter ve çevre detaylarının yeni neslin gücünü gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabi oyun hakkındaki bazı ayrıntılar da ortaya çıktı.

Ana karakterimiz olan 24 yaşındaki Kızıldereli kökenli Delsin Rowe otorite karşıtı bir sokak sanatçısı. Duvarlara sanatını icra eden karakterimiz özel güçlere sahip olduğunu anladıktan sonra diğer oyunlardaki karakterimiz Cole'un aksine bu gücünü memnuniyetle karşılar.

Delsin dumanın yanında daha bir çok güce sahip olduğunu anlıyor. Bunlar arasında ekran görüntülerinde de gördüğünüz gibi ateş saçmak da var. Yeni ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

• Bu cocuk infamaus 2 De cole ile bu esmer kızın adi neydi unuttum o ikisinin oğluna benziyor ;))

• Nefes alan şehir istiyorum. Sokaklar boş kalmasın. Görev yelpazesi kısır kalmamalı. Multiplayer modlar eklenmeli. Grafikler PS4'ün geçiş konsolu olduğunu kanıtlar nitelikte. Kıyafetleri daha detaylı beklerdim.
  • İki nesil arasındaki farkı daha iyi anlamak için koyalım şu iki resmi. Biri PS3'ün son özel, diğeri PS4'ün ilk özel oyunlarından. Delsin'in zincirinden çıkan ateş, etrafa hem duman hem de kül yağdırıyor. Ek olarak ateş rüzgara göre dağılma eylemi de gösteriyor. En güzeli ise sıcaklıktan dolayı zincirin genleşme yapmış olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 8 Mayıs 2013; 22:25:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Nefes alan şehir istiyorum. Sokaklar boş kalmasın. Görev yelpazesi kısır kalmamalı. Multiplayer modlar eklenmeli. Grafikler PS4'ün geçiş konsolu olduğunu kanıtlar nitelikte. Kıyafetleri daha detaylı beklerdim.

+1

• 2 yi yarım bırakmıştım bitireyim bari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesilde hakettiği değeri göreceğini düşünüyorum ben inFamous'un.Yayınlanan videolar da tatmin edici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

2 yi yarım bırakmıştım bitireyim bari.

işte bu yapılmamalıydı
  • inFamous: Second Son Şehrindeki Herkes Gerçek

inFamous: Second Son'ın geçeceği sanal Seattle şehrinde neredeyse herkes gerçek hayatta bulunan kişilerden model alınmış. Peki kim bu insanlar diye soracak olursanız, yapımcı Sucker Punch çalışanlarının arkadaşları, aileleri ve gerçek aktörler.

Bu kişiler 3D tarayıcı yazılımlar ve yüksek çözünürlüklü kameralar ile taranarak yüz şekilleri, hacimleri ve hareketleri ile 360 derece modellenerek oyuna geçirilmişi. Yaklaşık 75 kişi her biri ortalama 1.4 milyon poligon olmak üzere oyuna aktarılmış. Tüm bu işlemler sırasında modeli alınan kişi bir kez bile gülümserse, kıpırdarsa veya ufak bir mimik belirtirse herşeye baştan başlamak zorunda kalıyorlar. İşte bir modelden çekim ve ortaya çıkan sonuç örneği:

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-inFamous_Second_Son_Sehrindeki_Herkes_Gercek-38477.htm

• E3'te gameplay video bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.