Şimdi Ara

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
0
Favori
45.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hesabinda demo olan biri benimle paylasirsa sevinirim.
  • Ayrıca;

IGN AU oyuna 8.6 / 10
    İGN İngiltere ise oyuna 9.0 / 10

vermiş.

Not: Sözü geçen; İGN'nin 10 üzerinden 9.2 vermesi, IGN United States'dir.
  • Oyunu Aral, Haziran ayında satılmaya başlanacakmış.

Ayrıca, Erdinç İyikul'un Playstation 3 Ürün Müdürü ile İnfamous hakkında yaptığı röpörtaja ulaşmak için;

http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-inFamous_Roportaji-116.htm
  • evettt, (sevgili JOSEPH_STALIN'e demo kodu için bir kez daha sonsuz teşekkürler.)

arkadaşlar bilen arkadaşlarla konuşmuştuk hatırlarsınız, bu oyun çok sağlam geliyor, PS3 ün ve SONY nin sinsi hitlerinden birisi, sessizce gelip patlayacak, 2. UNCHARTED vakası olacak demiştik. hatırlıyorsunuz değil mi?

şüphesi olan arkadaşlar, dostlar vardı ama gün geçtikçe herkes oyuna inanmaya başladı, sonuçta SUCKER PUNCH gibi bir firma bu işin arkasındaydı. (bkz: sly cooper)

şimdi başta IGN olarak oyuna notlar gelmeye başladı, IGN USA 92 vermiş, inceleme ingilizce okumanızı tavsiye ederim. oyun gerçekten cok saglam ve her anlamda iyi geliyor. notlar arasında 30 saati bulan, gecen oyun süresini anımsatayım.

paraları biriktirmeye başlayalım, limited versiyona değecek yılın ikinci 3 A'lı, AAA, TRIPLE A, only on playstation oyununu karşılamaya hazırlanalım
    .

http://ps3.ign.com/articles/981/981734p1.html

""
    Closing Comments
    In December, I played Infamous for the first time and told you that it was awesome. Five months later, I'm standing by that statement and backing it up with about 30 hours of playtime. Cole's powers are cool, the graphic novel cutscenes are stunning, the story is intriguing, and the city is alive. I could go on and on about this game -- about my hunt for the final few Blast Shards, about the sick joy in blasting a pedestrian and then sucking his bio-energy, about the subtle Sly Cooper references -- but to truly appreciate what Sucker Punch has created, you'll have to sit down and play this game.

Infamous is amazing.
    ""

• Prototype gibi bir rakip varken bir de çıkartıyorlar oyunu ve şu ana kadar eleştiriler hep olumlu yönde ...Helal olsun adamlara
  • ARKADAŞLAR ŞİFREYİ PAYLAŞMAK İSTEYEN LÜTFEN PM ATSIN
    SS LERDEN SONRA 21 İNE KADAR BEKLİYEMİCEMMMMM
  • Puanlar ohannes hakkaten, helal olsun. Suck My Punch
  • Demo yorumlarından sonra acayip merak ettim oyunu. PS3 Exc.lerin kalitesi başka oluyor zaten fullü nasıldır kimbilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

BSC Özel

İnFamous Demo Videosu;

http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-BSC_Ozel_inFamous_Demo_Videosu-108.htm

demoyu indiremiyen arkadaşlar,videoyu mutlaka izleyin , nasıl bir oyunun geldiğini kendi gözlerinizle görün.
    klasik olurmu bilmem ,şimdiden söylemek yanlış olur ama harika bir oyun ufukta göründü hepimiz için.

ya şu intel reklamındaki kadının sesine gıcık oluyorum aksiyon tavana vurmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 13 Mayıs 2009; 16:42:53 >

• Mgs4 ve Kz2'den sonra arşivime 3A'lı 3. oyunumu koyacak olmaktan dolayı mutluyum.Tam yaz tatilimi şenlendirecek bir oyun...
  • Bu oyundan bazılarımız hiç ümitli değildi. Bir arkadaşın dediği gibi 2. Dead Space vakası yaşıyoruz; ama daha iyisini. Bomba gibi düşeceğini tahmin ediyordum. Dediğimde oldu.

Teşekkürler Sony.
  • Ya demo için BestBuy'dan Pre-Order yapasım var fakat Amerika'dan bir kere oyun aldım 1 ayda zor geldi. Açıkçası demonun kodlarının kullanımı tek seferlik. Bakıyorum da millet oynuyor, bu nasıl oluyor hayret?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

Ya demo için BestBuy'dan Pre-Order yapasım var fakat Amerika'dan bir kere oyun aldım 1 ayda zor geldi. Açıkçası demonun kodlarının kullanımı tek seferlik. Bakıyorum da millet oynuyor, bu nasıl oluyor hayret?

5 kez indirebiliyorsun galiba.

diyelim kod aldın, kendi psn hesabından 5 kez indirebilliyorsun. işte o hesabının mailini ve şifresini değiştiriyorsun, yani mail aynı ama şifre farklı, 4 arkadaşına veriyorsun, onlar indiriyor, sonra hesabını tekrar normale alıyorsun. böyle oluyor.

tamamen fedakarlık yani, paylaşıyorsun sonra kodu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mistikv

quote:

Orjinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

BSC Özel

İnFamous Demo Videosu;

http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-BSC_Ozel_inFamous_Demo_Videosu-108.htm

demoyu indiremiyen arkadaşlar,videoyu mutlaka izleyin , nasıl bir oyunun geldiğini kendi gözlerinizle görün.
    klasik olurmu bilmem ,şimdiden söylemek yanlış olur ama harika bir oyun ufukta göründü hepimiz için.

ya şu intel reklamındaki kadının sesine gıcık oluyorum aksiyon tavana vurmuş

en büyük aşklar gıcıklıkla başlarr

• quote:

Orjinalden alıntı: nejat_80

quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

Ya demo için BestBuy'dan Pre-Order yapasım var fakat Amerika'dan bir kere oyun aldım 1 ayda zor geldi. Açıkçası demonun kodlarının kullanımı tek seferlik. Bakıyorum da millet oynuyor, bu nasıl oluyor hayret?

5 kez indirebiliyorsun galiba.

diyelim kod aldın, kendi psn hesabından 5 kez indirebilliyorsun. işte o hesabının mailini ve şifresini değiştiriyorsun, yani mail aynı ama şifre farklı, 4 arkadaşına veriyorsun, onlar indiriyor, sonra hesabını tekrar normale alıyorsun. böyle oluyor.

tamamen fedakarlık yani, paylaşıyorsun sonra kodu.

Hayır bir psn hesabından sonsuz paylaşılabiliyor...Neogaf forumundan bir adam rahat 50 kişiye verdi demoyu hala da veriyor ama ben hala üyeliğimin aktif olmasını bekliyorum

• Künyesine yeni videolar eklendi. Merak edenler göz atabilir.

http://www.bolumsonucanavari.com/?pidx=12&gid=106&pid=5
  • arkadaşlar sanırım bu demo sınırsız dağıtılabiliyormuş. hesabında demo olan biri paylaşırsa ii olur. biz de denemiş oluruz. güvenlik konusunda bana güvenebilirsiniz. daha önce SONY_55 hesabını paylaşmıştı demoyu yükledikten sonra sorunsuz bir şekilde iade ettim hesabını....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzy83

arkadaşlar sanırım bu demo sınırsız dağıtılabiliyormuş. hesabında demo olan biri paylaşırsa ii olur. biz de denemiş oluruz. güvenlik konusunda bana güvenebilirsiniz. daha önce SONY_55 hesabını paylaşmıştı demoyu yükledikten sonra sorunsuz bir şekilde iade ettim hesabını....

+1
  • Sucker Punch inFamous’a Çok Güveniyor

Sony’nin en kuvvetli 3. parti oyun stüdyolarından olan ve Sly Cooper serisi ile sevgimizi çoktan kazanan Sucker Punch, merakla beklenen oyunları inFamous’a çok güveniyor.

Oyunlarının sürekli olarak Haziran ayında çıkacak olan Prototype ile karşılaştırılması ile ilgili olarak, Sucker Punch kurucularından olan Brian Fleming şu sözleri söyledi;

”Ekip olarak inanılmaz şekilde inFamous’un başarısına odaklandık, bu yüzden diğer oyunlara ve ne durumda olduklarına bakacak vaktimiz yok. Oyuncular oynarken zevk aldıkları ve eğlendikleri oyunları oynar. Bu yüzden biz de inFamous’u olabildiğince eğlenceli ve rekabetçi hale getirmeye çalıştık. Henüz piyasaya çıkmamış oyunlar hakkında yorum yapmak doğru değil. Önemli olan oyunların eğlenceli olması, bu konuda da inFamous’un herkesle rekabet edebileceğine eminiz.”

Sucker Punch’ın oyunu 26 Mayıs’ta satışa çıkıyor ancak IGN.com gibi büyük oyun siteleri oyunu şimdiden incelemiş durumda. InFamous’un aldığı puanlar ise oldukça yüksek.

kaynak:www.ps3turkiye.org

• Eğer sınırsız dağıtılabiliniyorsa bende rica ediyorum demoyu oynamak istiyorum, güven konusunda şüpheniz olmasın aldığım gibi iade ederim. Bu Sony insanı ne hallere sokuyor ya.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.