Şimdi Ara

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
877
Cevap
0
Favori
45.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet, bomba gibi bir haber daha, G3 ön incelemesine göre, INFAMOUS en iyi PS3 oyunu olabilirmiş.

""
    G3 Preview: inFAMOUS: Best PS3 game? Quite possibly

G3 gives its early impressions of the PlayStation 3 title inFamous.

Excerpt: "The game controls like a average third person shooter and after a brief tutorial you are on your way to taking control or saving Empire city. But the first thing you need to do is re establish power back into Empire city. After you bring alive certain parts of the city you are allowed the ability to "skate" on that section of the city's power lines. This is a quick and fun way to travel the vast and alive city. When i say the city is alive i mean it. This is probably the most realistic city in a game yet. If you choose the path of evil and when people see you they run in fear or they scream. But if you choose the side of good you will see more side quests and people will run up to you and ask you to help a friend or do various tasks. This makes you immersed in the game world."

kaynak linki:http://www.n4g.com/ps3/News-329971.aspx

• Nejat_80 yok o kadar da degil haddini bilsin inFamous.. Ama süper oyundur o baska
  • Open World oyunlarında en iyisi olacak sanırım.
  • Dun yaklasik 30-40 dakika demoyu oynadim... Oncelikle oyunun kontrolleri neredeyse kusursuz olmus , en ufak bir sikinti yasamiyorsunuz... Bu cok onemli bir ayrinti...

Oyun cok da zevkli... Bunun aklima gelen ilk iki sebebi sunlar ; bir super kahramani oynamaniz ve oyunda cevreyle etkilesimin sinirsiz olmasi... Etrafta gorup gorebileceginiz herseye tirmanip cikabiliyorsunuz... Agaclardan tutun dev binalara kadar... Ve bu super kahraman olmanin verdigi guclerle birlesince muthis zevk veren bir oyun olmus...

Ozellikle hosuma giden birsey , sahip oldugunuz guc sayesinde havada suzulebilmek , muthis bir goruntu olusuyor ve cok zevkli... Eminim cogunuz bayilacaksiniz...

Bir binanin tepesine cikip asagi gucunuz yettigince Shock Grenade atarak dusmanlari alt etmek , ardindan o yuksek binadan asagi atlayip muzaffer bir komutan edasiyla havada suzulmek ve son olarak yere inerken Thunder Drop ile yeri sarsip etrafinizdaki herseyin havaya zipladigini izlemek inanilmaz zevkli ...

Oyun aynen GTA gibi sandbox oldugu icin onunla karsilastirma yapayim ; GTA San Andreas'in hastasi biriyim ama GTA4 beni bayiltmisti , inFamous benim acimdan GTA4'ten cok daha zevkli bir oyun...

Dedigim gibi super guclerinizin olmasi ve cevreyle etkilesimin sinirsiz olmasi kafaniza ne eserse yapmanizi sagliyor...

Eger iyi biri olursaniz , yerde yatan yaralilari Pulse Heal yaparak iyilestirirseniz , Reaper tabir edilen dusmanlari etkisiz hale getirirseniz Hero oluyorsunuz... Eger guclerinizin gaina gelip sagi solu havaya ucurup psikopatlik yaparsaniz :] da inFamous oluyorsunuz... Hero'da renginiz mavi , inFamous'ta ise kirmizi... Ekranin sol ust kosesinde o anki durumunuzu gorebiliyorsunuz , asagidaki ekran goruntusunde de gorebilirsiniz...

Sehrin cesitli yerlerinde shard tabir edilen seyler var , bunlari toplayarak gucunuzun sinirini arttiriyorsunuz yanilmiyorsam... Mesela 5 adet toplarsaniz 1 kademe daha artiyor... Sonraki kademe icin 15 adet daha gerekiyor filan gibi...

Ayrica aynen GTA'daki gibi gang territory var , reaperlari alt ederek oralari ele geciriyorsunuz , bir nevi huzur geliyor o bolumlere... Yalniz gordugum kadariyla sehir bayagi bir buyuk , oldukca uzun bir oyun bekliyor bizi... Yan gorevler de mevcutmus , en az bir 20 saat suruyor diyorlar... Gayet tatmin edici...

Simdilik bu kadar , zaten bu Persembe public demosu PSN'e geliyor olmasi lazim , herkes oynama sansi bulacak...

Son bir not ; oyunda AA yok ama bu kabul edilebilir birsey zira oyun burada bahsedildigi gibi open world bir oyun... AA yok ama yanlis hatirlamiyorsam HDR mevcut oyunda...

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.]

• Open-World tarzı oyunlar her zaman çok tutuluyor. Bir de ps3 exc. olması ayrı bir güzellik. en az 80 not alır her yerden bu oyun diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: keyn

Dun yaklasik 30-40 dakika demoyu oynadim... Oncelikle oyunun kontrolleri neredeyse kusursuz olmus , en ufak bir sikinti yasamiyorsunuz... Bu cok onemli bir ayrinti...

Oyun cok da zevkli... Bunun aklima gelen ilk iki sebebi sunlar ; bir super kahramani oynamaniz ve oyunda cevreyle etkilesimin sinirsiz olmasi... Etrafta gorup gorebileceginiz herseye tirmanip cikabiliyorsunuz... Agaclardan tutun dev binalara kadar... Ve bu super kahraman olmanin verdigi guclerle birlesince muthis zevk veren bir oyun olmus...

Ozellikle hosuma giden birsey , sahip oldugunuz guc sayesinde havada suzulebilmek , muthis bir goruntu olusuyor ve cok zevkli... Eminim cogunuz bayilacaksiniz...

Bir binanin tepesine cikip asagi gucunuz yettigince Shock Grenade atarak dusmanlari alt etmek , ardindan o yuksek binadan asagi atlayip muzaffer bir komutan edasiyla havada suzulmek ve son olarak yere inerken Thunder Drop ile yeri sarsip etrafinizdaki herseyin havaya zipladigini izlemek inanilmaz zevkli ...

Oyun aynen GTA gibi sandbox oldugu icin onunla karsilastirma yapayim ; GTA San Andreas'in hastasi biriyim ama GTA4 beni bayiltmisti , inFamous benim acimdan GTA4'ten cok daha zevkli bir oyun...

Dedigim gibi super guclerinizin olmasi ve cevreyle etkilesimin sinirsiz olmasi kafaniza ne eserse yapmanizi sagliyor...

Eger iyi biri olursaniz , yerde yatan yaralilari Pulse Heal yaparak iyilestirirseniz , Reaper tabir edilen dusmanlari etkisiz hale getirirseniz Hero oluyorsunuz... Eger guclerinizin gaina gelip sagi solu havaya ucurup psikopatlik yaparsaniz :] da inFamous oluyorsunuz... Hero'da renginiz mavi , inFamous'ta ise kirmizi... Ekranin sol ust kosesinde o anki durumunuzu gorebiliyorsunuz , asagidaki ekran goruntusunde de gorebilirsiniz...

Sehrin cesitli yerlerinde shard tabir edilen seyler var , bunlari toplayarak gucunuzun sinirini arttiriyorsunuz yanilmiyorsam... Mesela 5 adet toplarsaniz 1 kademe daha artiyor... Sonraki kademe icin 15 adet daha gerekiyor filan gibi...

Ayrica aynen GTA'daki gibi gang territory var , reaperlari alt ederek oralari ele geciriyorsunuz , bir nevi huzur geliyor o bolumlere... Yalniz gordugum kadariyla sehir bayagi bir buyuk , oldukca uzun bir oyun bekliyor bizi... Yan gorevler de mevcutmus , en az bir 20 saat suruyor diyorlar... Gayet tatmin edici...

Simdilik bu kadar , zaten bu Persembe public demosu PSN'e geliyor olmasi lazim , herkes oynama sansi bulacak...

Son bir not ; oyunda AA yok ama bu kabul edilebilir birsey zira oyun burada bahsedildigi gibi open world bir oyun... AA yok ama yanlis hatirlamiyorsam HDR mevcut oyunda...

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.]

evet keyn, yine imzalık bir yazı yazmışsın, fazla lafa gerek yok, yazdıklarına tamamen katılıyorum. oyun çok güzel olmuş ve yazdıklarımızı boşa çıkartmamış.

yalnız keyn inde söylediği gibi saniyorum , EMPIRE CITY, bir çeşit NEW YORK kopyası düşünün, BATMAN ın GOTHAM kenti gibi, epey büyük yapılmış, o yüzden platinium trophy için kasanlar epey uzun süre keyifli zaman geçirecek bu oyun ile.90-92 arası metacritic hakkıdır diyorum şimdiden.

• Elinde fazla kod olan bir arkadaşın vermesini bekliyorum.
  • Oyun güzel görünüyor umarim görev yapisi kendini tekrar etmiyordurda doya doya aksiyon yasariz.Takipteyim
  • Bende Bekliyorum Kod...

Birde Oyunda Multiplayer Olacak Mı Acaba ?

Co-Op Dışında...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mahs3R

Oyun güzel görünüyor umarim görev yapisi kendini tekrar etmiyordurda doya doya aksiyon yasariz.Takipteyim

kendini tekrar edebilecek bi yapısı görünmüyo oyunun ,yani ben demodan bu izlenimi aldımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

pre order yapan war mı oyunu ??

ben yaptım beklemedeyim şopar to dan.
  • of ya fnr4 inmeye başladı joseph abimiz sayesinde.
    bakalım infamous verecek var mı?(dilenci gibi oldum be 2 gündür)
  • Demo incelemesini ve resimleri paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler.
    Demo code halen bulunabilir mi acaba arkadaşlar?
  • Şehri iyice keşfedeyim dedim,başladım oynamaya.Yaklaşık 15 dk geçti o da ne,sol üst köşede sayaç 30 dan geriye doğru sayıyor.Demo da kısıtlama var,direkt olarak görev yapmak gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 19 Mayıs 2009; 4:28:38 >
  • Oyun ne zaman çıkıyor yav veya tahtakaleye ne zaman gelir?
  • 1. sayfada haziran 2009 yaziyor.
  • Oyun 26 Mayis'ta Amerika'da , 29 Mayis'ta Avrupa'da cikiyor... Bu Persembe demosu PSN'e geliyor...

• bu oyun manyak bir oyuna benziyor ciktigi gün alacagim.
  • Arkadaşlar online olacak mı bu oyunda acaba ?

Özellikle Team Deathmatch...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

Arkadaşlar dün yıllık üye olduğum (son gündü ) için birazda şüpheliyim ama %99 gelecektir kod...Kod geldiğinde becerebilirsem yeni bir hesap alıp herkesle paylaşacağım olmadı 3 kişiye daha verebilirim 1'i kuzenim çünkü

kardeşim bence yeni hesap alıp ordan ayarla.sonra burada güvenilir kişilere ver.mesela josephin stalin abiye, doodleze goldpunc gibi herzaman forumda olan kişilere.tabi kendimi zaten eklemiyorum3 kişi olursa çok az kişiye gelmiş olur

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.