Yarbay
26 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
61 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar konu doğru yerde değil biliyorum,anlayışınıza sığınarak konuyu açtım ,samsung shop alışverişim olacak çek verme işi 25 inde bitmiş son kullanım ise 31 ocak . Eğer önceden 1000 tl çeki hesabına yükleyip kullanmıycak bir arkadaş var ise ve kullandırabilicek arkadaşıö var ise benimle iletşime geçerse sevinirim.
arkadaşlar net,im biraz yavaş bu yüden ipsw indirmeden önce sormak istedim . 8.4 için imzalar hala açıkmı ? bilen deniyen varmı ? jailbreak yapıcam .boşuna indirmiş olmıyım.
2013 macbook air cihazim var . 128 ssd mevcut ve 90 gb bos yer var . Win 8.1 kurmaya calisiyorum bootcamp ile ama harddisk bolumleme ekraninda windows icin sadece 22 gb bos yer veriyo bootcamp.haliyle cok az bir alan windows icin. Ayrica ekrandaki esit boluntule tusuda aktif deil. Bu bir hatamidir yada esit bolmek icin baska bir yol varmidir arkadaslar.
selamlar arkadaşlar . 3 gündür uğraşıyorum ama tüm anlatımları okuyarak yapmaya çalışmama rağmen hala win 8.1 yükleyebilmiş değilim . bi yerde yanlış yapıyorum ama bulamiyorum . mac air mıd 2013 cihazım var yosemite 10.10.1 yüklü . bootcamp sürümüm 5.1.2 , elimde acaba hatalımı diye yüklediğim 3 adet win 8.1 iso mevcut. 8 gb usb bellek var . ben isoları masa üstüne aldım bootcamp açıp iso dosyasını masa üstünden gösteriyorum ama bana hep şu şeklide (((Boot Camp bu platformda yalnızca Windows 7 veya daha yenisini yüklemeyi destekler. Lütfen Windows 7 veya daha yenisini yüklemek için bir ISO dosya kullanın.)) diye hata alıyorum . yani disk bölümleme ekranını bile göremedim daha . acaba bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ? ben nerde hata yapıyorum ?
Yillardır iphone kullandim son 1,5 yildir android kullaniyorum.6 cikinca ekran buyudugu icin tekrar gecis yaptim ,cihaz guzel hosumada gitti ama pil kullanimi ekrani tamamen kandirmaca .aslinda almadan once arastirdim forumda ,herkes 6-7-8 hatta 9 saat kullanim ekranlari atiyodu kullananlar.gercekten bu kadar saat kulllandinizmi diyince pek ses cikaran olmadi ,suphelenmistim ve hakliymisim . Cihazi enfazla elimde tuttugum ekranin acik kalma suresi 2,5 saat , cihazin bana gosterdigi kullanim assagida . Kimse kendini kandirmasin cunku kullanim ekrnindaki tek gercek bekleme suresi. 8-9 saatler yalan saatler...

s4 yedeğini g2 ye yüklemek istiyorum (rehber ,resimler ,notlar vs) ,lg pc suit sadece iphone yedeklerine izin veriyo ve yedekleri görüyo . samsung için böyle destek veren bi program varmı ?
İSTANBUL OYUN TAKAS BAŞLIĞIDIR ARKADAŞLAR

Satis ilanı değildir . Playstation bölümü yararlansın diye konuyu acıyorum .bende 2.el bölümünde bı arkadasın verdigi link uzerine gördüm ve hemen kaptım bı tane.ikinci el fiyatları normal versiyon icin 50 tl den satiyo herkes .alttaki linkte game of The year edition 54 tl + ücretsiz kargo + garanti bankası kartlarına pesin fiyatına 6 taksit . Bence oynamayanlar icin cok sıcak fırsat .

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/uncharted-3-game-of-the-year-edition-turkce-71347981

Dün cevahir D&R ,ı gezerken gördüm . Kıllzone 3 helghast edition sadece 99 Tl

Paket içeriği

Killzone 3 Blu-ray Disk (Collectors Edition) - Killzone evreninden daha önce hiç gösterilmemiş konsept tasarımlar içeren sanat kitabı - Killzone 3 müzikleri ve PS3 Dinamik teması - Retro Harita Paketi (Killzone 2'nin en popüler iki haritası) - İlk 24 saate özel iki kat XP bonusu - İlk 24 saate özel tüm silahlara ve yeteneklere erişim hakkı (Multiplayer) - Helghast kaskının figürü - Cloaking Helghast Marksman aksiyon figürü - Oyunun yapım aşamalarını gösteren kamera arkası videoları

Popüler iPhone oyunları PSN’de iyice boy göstermeye başladı. Critter Crunch, Flight Control derken sırada agresif kuşlarımız var.

Chillingo satış rekorları kıran iPhone oyunu Angry Birds’ ü yıl sonuna doğru Minis formatında PSN’de satışa sunacaklarını açıkladı. Oyunda yer alacak özellikler şu şekilde;

- 4 dünya ve tam 120 bölüm yer alacak,

- Oyunun PSN versiyonuna özel yepyeni bir bölüm: ”The Big Set Up”,

- Zeki oyuncuların aktif hale getirebileceği özel ve gizli bir dünya,

- Yıkım gücü inanılmaz olan yeni Big Brother isimli kuş.

Oyunun Minis formatında satışa sunulacak olması, Move desteğinin yer almayacağını düşündürdü bizlere. Bu bağımlılık yapıcı oyunu kesinlikle kaçırmayın.

Kaynak

Benim yorumum kesinlikle kaçırmayın derim . iphonede oynuyorum müthiş eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun.
Hakkında
Meslek: gümrük
İlgi Alanları: otomobil-motorsiklet-teknoloji
Forum İkinci El İmzası:
alışveriş yaptığım kişiler:
GoldPunch----darkraider----Pinky-Demon----dragonstory----ereneren----karizmajosef---- yeoum-jang----kmerdal----atakandurden----aikimac----nebuch----lokmantas----Dennistr----ygultekin82----Numb87---army6rr---dargmen---msw
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Kia
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
PSVITA
Oyun Platformu
Nintendo 3DS
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Ses Sistemi
Bose
Tablet
İPAD
Notebook
HP
PSN ID
By_EROL
Game Center
_2FAST4U_
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.313
İkinci El Bölümü Mesajları: 743
Konularının görüntülenme sayısı: 985.901 (Bu ay: 717)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 485 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.