Şimdi Ara

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
877
Cevap
0
Favori
45.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek kelime ile mükemmel olmuş. Bu oyuna önyargılı davranan çok kişi vardı; ama tokat gibi geldi. Demosunu arkadaşımda oynadım. Grafikler olsun, sesler olsun, oynanabilirlik olsun gerçekten çok zevkli ve kesinlikle arşive eklenilmesi gereken bir oyun olmuş.

Playstation 3'e hazırlanan özel oyunların kalitesi konuşuyor.
  • Arkadaşlar demo sahibi olan birinizden rica etsem bana hesap bilgilerini verebilir mi?...Belki abartıya kaçtı ama verirseniz biriniz gerçekten çok sevinirim kod aramadığım forum kalmadı artık bu hale düştüm ilk trailer'ından beri infamous'ı merak ediyorum bir türlü oynayamadım..Verirseniz sonuna kadar güvenebilirsiniz ne arkadaşıma veririm ne de başkasına hiçte ellemem yükler silerim hesabı direk
  • demoyu oynadım . tek kelimeyle muhteşem ve farklı bi oyun olmuşş . grafikler ,sesler ve patlama efektlerine diycek bişey yok gerçekten mükemmel.
    zaten çıkınca alıcağım bir oyundu ama demoyu oynadıktan sonra dahabi sabırsızlıkla bekliyorum çıkmasını,resmen tadı damağımda kaldı

@JOSEPH_STALin

tekrar teşekkürler kardeşim demo için
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Uğur(SONY_55),Nejat(nejat_80),Muhammed(DeliMemo3.5),Erol(_2FAST4U_ ).............

Kod pmlerinizde

Diğer pm gönderen arkdaşlar,sizleride seviyorum,keşke elimde daha olaydı

DOSTUM, JOSEPH_STALin

ne kadar teşekkür etsem azdır. çok çok teşekkür ediyorum. bizim için hesabını düzenledin, güvenip paylaştın, çok çok sağol. bende indirdim ve oynadım. (mesajı biraz geç gördüm ama fazla geç olmadan gün içinde hallettim dostum)

bu oyun için hatırlarsanız, yapımcı firmanın çok sağlam olduğunu söylemiştim. boşa çıkmayacak, çok iyi olacak demiştim. nitekim öyle oldu. 1gblık bir demo için çok çok uzun oyun oynadık. bu ise kaplama ve grafik kalitesinin daha da iyi olabilecegine işaret ediyor.

zaten şu hali ile bile, grafikleri open world oyunlar arasında en iyisi. bu yıl PS3 kendini iyiden iyiye hissettiriyor. bakın KILLZONE 2 cıkalı 3 ay olmadan yine bir triple A lı, yani 3 A lı, AAA, bir oyun daha geliyor.

demonun güzel tarafı oyunun giriş bölümünün güzelliği, cizgi roman estetiği çok iyi verilmiş. sabahleyin WATCHMEN adlı filmin oyununun demosunu oynadım, ki o film gerçek cizgi roman, baba bir cizgiromanın uyarlamasıdır, resmen batırmışlar. burada ise SUCKER PUNCH firmasi resmen şov yapmış. videolar, cizgiroman estetiği ve oyun geçişi mükemmel anlatılmış.

kontrollerlar kolay sayılır, benim gibi yaşlı bir adam bile alıştı. şehirdeki görevler, ve yan görevler, demo icin fazlasıyla çeşitli idi. oyunda tek zorlayalan kısım health in cabuk bitmesi. yani biraz hızlı oynamak gerekiyor. kombo hareketleri seven, kıvrak oyuncular icin birebir bir oyun olmus.

open world olması ayrı bir artı, dünya çok geniş, draw distance cok iyi. oyun uzun süre kendisini oynatacak, öyle bir köşeye atılacak bir oyun değil. resmen bir klasik yapmışlar. havada ucmadan tutun, heryere tırmanmaya, iyilik yaptıgınızda insanların sizi pohpohlamasına hersey cok guzel. suya girince elektirin zarar vermesi oyun boyunca suya karsı dikkatli olmamız gerektigini gosteriyor. buda ince bir ayrıntı

benim endişem şu oldu, biraz zorlandım, özellikle health kutusunu koruduğum yerde acaba oyun alsam bitirebilir miyim diye düşünüyorum, çünkü ilerde çok daha sağlam bosslar olacaktır. bu arada firma GUERILLA nın yaptığı hatayı yapmamış ve çok güzel bir demo ile gelmiş. keşke daha erken herkese açsalarmış.

oyunun methi dilden dile dolaşacaktır. yeni bir 2 milyon satış oyunu geliyor. SONY bu kafada gitsin, paracıklarımız helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejat_80 -- 10 Mayıs 2009; 2:38:14 >

• Bu oyunun cıkış tarihi icin 29 Mayıs deniliyor ama hazirandaki E3 konferansında inFamous da tanıtımı yapılacak oyunlar arasında gosteriliyor..Gerçek çıkış tarihi hakkında bilgisi olan var mı ??
    Bu arada oyundan aşırı derecede umutluyum ..Demoyu oynayanların yorumları da bu umutlarımın hayal kırıklıgına donuşmeyeceginin bir gostergesi gibi .. Umarım tam surumde de boyle yorumlar yapabiliriz.. Oyun icin tek korkum kendini tekrar eden gorev yapısı bunun dışında beni hayal kırıklıgına ugratabilecek bir eksi goremiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Guybrush_ -- 10 Mayıs 2009; 5:18:25 >
  • ya lutfen bana biri kodu pm atabilirmi lutfen goz hakki denen bisey var
  • Oyun hakkındaki tek korkum Assasin's Creed gibi bir yerde nsonra kendini tekrarlaması şu an. Bu korkumun dışında, oyun efsane olabilecek bir potansiyele sahip
  • Çok fazla tekrar edipde yapımcı firmanın bizi sıkacağını sanmam. Sonuçta sony bandrollü çıkıyor oyun Belkide harika bir serinin başlangıcıdır bu ilk oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: quatronic

Çok fazla tekrar edipde yapımcı firmanın bizi sıkacağını sanmam. Sonuçta sony bandrollü çıkıyor oyun Belkide harika bir serinin başlangıcıdır bu ilk oyun

katılıyorum
    demoda çok farklı bir deneyim yaşıyosunuz,diğer oyunlardan farklı bir yapısı ve görevleri var ,kendini tekrar edebilecek bi görev yapısı görünmüyo oyunun.harika bir oyun geliyo görüşündeyim. izlenimlerim bu şekilde.

• Bu oyuna direk 2. bir Dead Space olarak bakıyorum...Bomba gibi düşecek neye uğrayacağımızı şaşıracağız.

2009 SONY'nin yılı artık inkar edilsede edilmesede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

BSC Özel

İnFamous Demo Videosu;

http://www.bolumsonucanavari.com/Videolar-BSC_Ozel_inFamous_Demo_Videosu-108.htm

demoyu indiremiyen arkadaşlar,videoyu mutlaka izleyin , nasıl bir oyunun geldiğini kendi gözlerinizle görün.
    klasik olurmu bilmem ,şimdiden söylemek yanlış olur ama harika bir oyun ufukta göründü hepimiz için.
  • Demoyu oynamadım ama video süper görünüyor. çıkar çıkmaz alacağım. demoyu oynamak isterdim ama neyse yakında demo herkese açık olarak yayınlanır yükler deneriz
  • Arkadaşlar, infamous demoya sahip olan biri benimle paylaşabilir mi kaç gündür girmediğim yabancı forum kalmadı...Elinde olan biri paylaşırsa çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

Arkadaşlar, infamous demoya sahip olan biri benimle paylaşabilir mi kaç gündür girmediğim yabancı forum kalmadı...Elinde olan biri paylaşırsa çok sevinirim

Eğer bir yerden kazanırsam ki öyle görünmüyor.Ben paylaşabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

Arkadaşlar, infamous demoya sahip olan biri benimle paylaşabilir mi kaç gündür girmediğim yabancı forum kalmadı...Elinde olan biri paylaşırsa çok sevinirim

Eğer bir yerden kazanırsam ki öyle görünmüyor.Ben paylaşabilirim

Sağ ol yinede...Valla 3 gündür kaydolmadığım yabancı forum bile kalmadı pm'le ister alırım diye...Ama bulamadım bir türlü

• Blu-ray bozulacak zamani buldu
  • İGN, oyuna 10 üzerinden 9.2 vermiş.

http://www.n4g.com/ps3/News-327116.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 12 Mayıs 2009; 19:17:10 >
  • oyun gercekten harika demo bile 1 saatimi aldı..hatta yetmeyip gezinirseniz sağda solda 1 saatide aşıyor..grafikler open world bir oyuna gore cok sağlam..kaplamalar cok net ,patlama efectleri cok iyi..en ufak kasılma fps dusu göremedim..ileriside cok net boguk değil gta IV deki gibi.....karakterimiz zamanla değişik güçler hareketler kazanıyor ve oyuna yeni bir heyecan getiriyor..zamanla elektiriğimiz daha cok gucleniyor farklı enerjilere dönüşüyor..ama oyund hafif cracdown havası sezdim...ondan esinlenmiş gibi ..ama oyun harbiden cok sağlam..ps3 ex e yakısır olmus...demo sanki full oyun gibi o tad veriyor ...ha bitti ha bitecek cıkıs tarihi ekranını görecem diyorum yok demo halen devam ediyor.....

ben kolay kolay ps3 de oyun oynamam ma harbiden oyunu cok sevdim...

kusursuz 10/10.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 12 Mayıs 2009; 20:36:44 >

• Ben çok büyük beklenti de değilim ama oyunun ps3 exc. olması ve IGN 'nin iyi not vermesi güzel gerçekten. Umarım Assassain Creed gibi tekrar eden görevler yoktur da içine etmez zevkin.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.