Şimdi Ara

===inFAMOUS ANA KONU=== [PS3 EXC.] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
876
Cevap
0
Favori
45.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş

uzun zaman olmuş ama hatırlayanlarınızdan ricam the arrest diye bir göreve geldim topal kel kafalı bir adamı takip et diyor 2.ada da sirk gibi bir yere kadar gidiyor ortada bir heykel var ve adam orda kayboluyor genelde bu tip görevlerde o adamın canlanması lazım ama devamlı tekrar yeşil görüntüsü geliyor ve meydanın ortasındaki yere gelince yine kayboluyor hep bu şekilde tekrarlıyor geride bir şey mi bıraktım diye bakıyorum ama yok yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • arkadaşlar oyunu hard dabitirdim kötü olsrak 348 tsne çömlek topladım 2 tane kaldı 1 tanesi bir köprü var yukarıdan gidilmiyur aşşagısında boruların üzerinden gidip tellere ates edip onlar aşşagıya sallanıyor onları geçince düz kafes geliyor oradan ileri gidemiyorum acaba yulsrı da elektrik teli var ondan tutinim diyorum asagıya dudup oluyorum yardım lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: numenorian

horrtt

uzun zaman olmuş ama hatırlayanlarınızdan ricam the arrest diye bir göreve geldim topal kel kafalı bir adamı takip et diyor 2.ada da sirk gibi bir yere kadar gidiyor ortada bir heykel var ve adam orda kayboluyor genelde bu tip görevlerde o adamın canlanması lazım ama devamlı tekrar yeşil görüntüsü geliyor ve meydanın ortasındaki yere gelince yine kayboluyor hep bu şekilde tekrarlıyor geride bir şey mi bıraktım diye bakıyorum ama yok yardımcı olabilirseniz sevinirim..

kaybolsun bos ver haritada yeşilok olacak onun oldugu yere git oradan devsm edeceksin dikkstli bsk radar da acık mavi yesil bi rek olacak oraya git

• Oyunu şuan bitirdim. Oldukça başarılı ve sanırım hakettiği ilgiyi görememiş ilk oyun. Çok temiz 8.5/10 benim puanım bu oyuna. 2 inci oyunuda God Of War 3 bittikten sonra oynayacağım. Sevdiğim oyunlar arasında yerini aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chelsea FC

Oyunu şuan bitirdim. Oldukça başarılı ve sanırım hakettiği ilgiyi görememiş ilk oyun. Çok temiz 8.5/10 benim puanım bu oyuna. 2 inci oyunuda God Of War 3 bittikten sonra oynayacağım. Sevdiğim oyunlar arasında yerini aldı.

Bende 1.oyunu oynamadan direkt 2.oyuna geçtim Türkçe dil desteği ve open world oynanış tarzı tam benim kafadan bir oyun gerçekten süperdi
  • arkadaşlar infamous 1 i oynuyorumda bu sağ analogla görüntü ters oluyor sola ittirince sağa sağa ittirince sola gidiyor bunu düzeltmek mümkün mü ??
  • stunt master trophy için çok garip stuntlar kaldı
    splash and crash gibi
    tavsiyeler var mı platinuma sadece stunt master kaldı da
  • Oyun mukemmel arkadas hep ps 3 sahibi once 1 sonra 2 yi oynamali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

stunt master trophy için çok garip stuntlar kaldı
    splash and crash gibi
    tavsiyeler var mı platinuma sadece stunt master kaldı da

İki kere aldım bu oyunun platinumunu iki farklı acc ile,stunt master'ın en kolayı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim yani tavsiyeye falan ihtiyaç duymazsınız..Oyunu 4-5 kere bitirdim bir daha başlasam bir daha bitiririm kesin,çok garip bir çekiciliği var oyunun bence..
  • HORRRTTTT

The arrest bölümünü geçemiyorum infamous1de.

Büyük bi canavar var ateş ediyorum ediyorum ölmüyor ne yapmam lazım hatırlayanınız var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

HORRRTTTT

Büyük bi canavar var ateş ediyorum ediyorum ölmüyor ne yapmam lazım hatırlayanınız var mı

Ohooo resmen nostalji soruyorsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4BSO7UTION

quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

HORRRTTTT

Ohooo resmen nostalji soruyorsun :)

Aboo e hep ateş edecekmişiz

Ben de dedim acaba büyük şeyler atıyo ya onları L1+X ile geri mi püskürtücez vurdum vurdum ölmedi nomıssız

Sinirlendim kapattım ben de Yarın ps3'ü açınca geçerim bunu görünce çok sağolun

• konuya yorumlar cabuk bitmiş
  • Bu final bölümü bu kadar zor olmamalı.2 saattir uğraşıyorum geçemedim halen.zorluk easy üstelik.parmaklarım ağrıdı yemin ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında bu oyunda platin almak için çok uğraşmıştım yarım kalmıştı.
    Bütün şehri dolaşıp haritadaki mavi noktaları arıyordum deli gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar infamous 2 Hero edition alan varmi ? Kutunun icerigi tamamen Türkcemi ?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.