Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.318
Cevap
189
Favori
1.751.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emurat

Arkadaşlar 1 adet Diodent marka Türk Kore ortak yapımı implant ve üst kaplama toplam 3000 Tl ye fiyat aldım. Nasıl iyi mı bu implant markası ve Bu fiyata iyi midir?

Bedava vermişler, benim tanıdığım hekimler genelde 6900 lira civarına yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

Bedava vermişler, benim tanıdığım hekimler genelde 6900 lira civarına yapıyorlar

Alıntıları Göster

Hocam Diodent marka nasıl? İnternet te hiçbir şey bulamadım.

• emurat E kullanıcısına yanıt

iyidir heralde tam bilmiyorum, DIO implant diye Türkçe sayfalarda aratın çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: perSNN

iyidir heralde tam bilmiyorum, DIO implant diye Türkçe sayfalarda aratın çıkar

Hocam peki gerçekten Türk Kore ortak yapımı mı bu implant?

• quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Hocam peki gerçekten Türk Kore ortak yapımı mı bu implant?

Alıntıları Göster

Bilmiyorum, yapan birdoktora sorun, ben nette aratıp Türkçe sayfalara baktım çıkıyor

• arkadaşlar selam, ben implantımı taktırdım ve dikişler alındı.üzerinden 6 7 ay geçti ve geçen gittim doktora tamam olmuş dediler ve taktıklarının oraya birde küçük çivi taktılar dikişlede tutturup gönderdiler haftaya gel bununda dikişlerini alıcaz dediler şimdi tam olarak ne zaman takılcak benim implant?

• perSNN kullanıcısına yanıt

Hocam birde üst kaplaması Zirkonyum olsa daha mı iyi olur?

• Haftaya ölçü alırlar 1 hafta 10 güne de dişler takılır.

Benim de cuma takılacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alisilin07 -- 22 Eylül 2021; 17:56:6 >
  • Dün itibariyle dişlerim takıldı. 6 aylık bi süreçti.

2 tanesi kalıcı 1 tanesi geçici yapıştırıldı.
    Geçici olanın yüksekliğinden tam emin olamadık.

Benim görüşüm tek sorun dış etleri biraz geride duruyor zamanla düzelir inşallah.

Bi de köpek dışı sanki biraz dışarıda gibi. Zamanla alışırım heral, kurcalatmak istemiyorum.

Sorusu olan varsa tecrübem dahilinde yanıtlarım.
  • İki adet straumann için 12000 tl uygun mu? Bir de 3000 tl kemik tozu masrafı var.

• Ben iki tane implant yapmak istiyorum ama hiçbir bilgim yok.
    İnternetten baktım biraz 2 tane yerli implant 3500 falan diyor.Bu kemik içi mi implant yoksa herşey dahil mi?
    Bir dişim 8 sene oldu galiba çekeli,diğerini yeni çektim
    Galiba birine kemik tozu takviyesi gerekicek
    Acaba bilenler varsa yerli 2 implant ve kemik tozu dahil ne kadar tutar?
    Üstüne takılacak dişe kadar.
    Bı de onerebileceginiz bir yer var mı?
    (İstanbul Avrupa yakası için)
    Uygun olan asgari ücretliyiz
    Dişsiz kalmayız inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 3 Ekim 2021; 17:27:56 >
  • Selamlar,

Baydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Pendik İmplant), Tuzla Kart kampanyasında,

NucleOSS T6 implant Porselen kaplama dahil 1.800.-TL. (Türk malıdır)

Bugün 3 adet implantın tıpası takıldı, 10 güne dikişler alınarak porselen diş yapımı için ölçü alınacak, sonrasında da porselen dişler yapılarak takılacak.

1 adet implant da ay sonu uygulama yaptıracağım.

Tuzla kart sahiplerine diğer tüm işlemlerde %20 indirimleri mevcut.(Tuzla kart; Tuzla belediyesinden çıkartılıyor ve ikamet şartı aranmıyor. TC kimlik kartı ile girilmesi yeterli)

Akşam 23:00 a kadar açıklar.

İsteyen arayarak bilgi alabilir.

Herkese şifa olsun...

• Astra e.v için her şey dahil 6000 fiyat aldım, tanıdık diye 8000 den indi, uygun mudur bu fiyat?
  • Görülen boşluun durumunu görmek için diş hekimi tomografiye yolladı sonuç ise resimdeki gibi, sinüs lifting olayı düşünülür mü bu durumda acaba arkadaşlar randevum gelene kadar bir kaç hekimden daha fiyat alacağım tomografim ile.

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!!
     İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apollon -- 13 Ekim 2021; 19:27:6 >

• Ankara'da 3 tane implant yapmak istiyorum. Tecrübe ve önerilere açığım
  • singemur S kullanıcısına yanıt

Dr. Ufuk Tosun' a yaptırdınız mı hocam, memnun musunuz ?

• kaanrevan kullanıcısına yanıt

Anlattığınız sorunu doktorunuzla paylaştınız mı hocam ? Ne diyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kayamtky

Anlattığınız sorunu doktorunuzla paylaştınız mı hocam ? Ne diyor ?

Hocam yapıştırıcısı miadını doldurmuş. İki dakka yeniledi çözüldü sorun.
  • Bugün implant için fiyat aldım medentika için tanesine 5500TL, Megagen Anyride için 4000TL fiyat verildi fakat megagen markasını hiç duymadım ve internette bile medentika gibi bilgi yok. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar sizce nedir ne değildir. Nucleoss için ise 2500Tl fiyat verildi Türk malına sıcak bakmıyorum.

• izmir'de, oncelikle annem'in dis kayiplari fazla, sonra da benim 2 dis kaybim bulunuyor, implant sart oldu, tum onerilerinize acigim, zor bir konu detaylari fazla biliyorum ancak bir tavsiye uzerinden yurumek gerekir diye dusunuyorum.

Ikinci sorum da: oncelikle doktor mu secmek gerek yoksa implant markasi mi secmemiz gerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberCombat -- 30 Ekim 2021; 13:16:15 >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.