DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı
2.550
Cevap
101
Favori
707.855
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!!
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      33 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:04:36
      Annem implant diş yaptıracak cok kıorkuyoo daha genç 45 yaşlarında falan . aranızda implant diş yaptıran varmı?memnunmusunuz ve yaptırırken cok acı cektiniz mi?lütfen yardımcı olun ya .. annemden cok ben korkuyorum:(((( değerli yorumlarınızı bekliyorum

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Aralık 2008 01:07:17

bende yaptıracam ama yeditepede ..oayı çok methediyorlar
      size ücret ne istediler samsunlu gelin

• Onbaşı
      33 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:09:19
      5 tane implant diş yapılacak 9 bin ytl istediler:S yeditepede nasıl acaba fiyatlar .bizim gittiğimiz hastane özeldide

• Yarbay
      4019 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:10:49
      peder diş hekimi,korkacak bişey yok,kırıklarda takılan platin neyse bu da o.acı yok vırt yok zırt yok.ana dişi gibi kullanacak,hatta kendisi çok şanslı,protezden çok daha fazla güzel,resmen kendi ana dişi gibi kullanacak.millt isteyipte yaptıramıyor.

• Onbaşı
      33 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:14:13
      ciddimisiniz. babanız nerde diş hekimliği yapıyo özelmi devletmi ? bu arada acı duymaması cok iyi olur .. avantajlarını biliyorum evet. cok saglam ve artık sorun olmaz diyolar .bide ağrı cekmese yaptırırken.süper olacak...

• Yarbay
      3278 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:14:21
      Bende var implant 3-4 yıl önce yaptırmıştım biraz acılı geçiyor ama ameliyat sırasında vs acı çekmiyorsun zaten local anestezi yapıyorlar. Ondan sonra1-2 gün acılı geçiyor. İş bittikten sonra ana dişinden çok daha iyi oluyor. Deneyim etmedim henüz ama kendi dişlerin dökülür buna birşey olmaz diyor doktor Çokta korkacak bir durum yok endişe etme ;) Benim yaptırdıgım zaman pahalıydı biraz ama şimdi belki daha ucuzdur ...

• Çavuş
      71 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:17:39
      işi iyi bilen birisine yaptırın o cok onemli acı mutlaka oluyor ama gun gelecek gececek ama işi bilmeyen birisine yaptırırsanız daha fazla acı ceker ve paranızla rezil olursunuz

kardesimde 1 dişi implant yaptıralıda 1.5 sene oldu gayet menmun ve rahat
      acı çektimi dersen vidayı atarken bi acı cekti okadardaha sonra acısı olmuyormus
      kardesim oyle gunlerce saatlerce acı çekmedi
      diş çektirilmiş gibi bişey bakımı ve istenenleri iyi uygulaması lazım hiç bir acı çekmez

ama bidaha diyorum impant işini yapan birisine yaptırın sozde implantcı cok piyasada özel hastane ve polikıliniklerde aynı dogru seçin

not:bayan dentist olmasın (benim gorusum)

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
      Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
      Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
      3105 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:18:22

quote:

Orjinalden alıntı: samsunlu.gelin

5 tane implant diş yapılacak 9 bin ytl istediler

Bende düşünüyordum ama artık değil...

Arbeit Macht Frei
    • Onbaşı
      33 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:24:12
      ya bizim gittiğimiz hastane özel ve birazda herseyi pahalı oldugu doğru belki başka hastanelerde daha uygun fiyata bulabilirsin hemen fikir değiştirme. biz bu hastanenin doktorlarına cok guveniyoruzda başka hastaneye gitmeye korkar olduk o yüzden ne isteseler gözümüze gelmiyo siz bi fiyat araştırması yapın bu arada içimi bariz derecede rahatlattınız cok saolun..

• Yüzbaşı
      883 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:26:07
      9 bin ytl araba parası yuh

• Yarbay
      3278 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:27:14
      Ne ameliyatlar var 100 lerce bin dolar Sağlık bu ihmale gelmiyor ucuz pahalı mecbur yaptırıyorsun

• Çavuş
      71 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:29:30
      bizde 600 dolar vermistik 1.5 yıl once

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
      Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
      Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yüzbaşı
      883 Mesaj
      22 Aralık 2008 01:37:32
      bende 3 dişim var onu yaptırmayı düşünüyordum 9000 ytl duyunca altıma pırtlamadığım kaldı.

• Yarbay
      3802 Mesaj
      22 Aralık 2008 03:05:07
      bu tedavi ne işe yarıyor,estetik ile alakalı bir şey mi?

hayvanlara iyi davranın lan

• Yarbay
      3703 Mesaj
      22 Aralık 2008 03:09:02
      1sene once yazdigim mesaja cok benziyor,en altta
      http://forum.donanimhab...implant//tm.htm#19317740

,annem suanda cok memnun,1araba parasina mal oldu ama sonuc "mutlu son

• Onbaşı
      33 Mesaj
      22 Aralık 2008 03:57:15
      bende br mutlu sona ulaşabilseydim .arabada falan diilim zaten . annemin gülüşünü görsem yeter

• Yarbay
      2639 Mesaj
      22 Aralık 2008 11:26:05
      dikkat edin ,bildiğim kadarıyla her çeneyi tutmuyor. bazen paragöz doktorlar olur olur diyip yapıp ,sizi söğüşleyebilir. (yaşanmış olay var.sağlam dişlerini söküp ,implant yapan bir dangalak akrabam var.fakat tutmadığı için ortada kaldı her dişçinin gazına gelmeyin. )

22 Aralık 2008 11:34:34
      bende 2 saat sonra dişçiye gidecem 2 dişimi çektirecem

• Yüzbaşı
      412 Mesaj
      22 Aralık 2008 11:37:23
      9 b in ytl'ye dişlerimi altınla kaplatırım.

22 Aralık 2008 12:46:05

quote:

Orjinalden alıntı: samsunlu.gelin

Annem implant diş yaptıracak cok kıorkuyoo daha genç 45 yaşlarında falan . aranızda implant diş yaptıran varmı?memnunmusunuz ve yaptırırken cok acı cektiniz mi?lütfen yardımcı olun ya .. annemden cok ben korkuyorum:(((( değerli yorumlarınızı bekliyorum

benim kayinvalide yeditepede yaptirdi. emekli sandigindan sadece 500 ytl odedi. bir kac tane yaptirdi. cok memnun kaldi. hizmet cok iyiydi

"Tarihten Türkleri Çıkarsanız Tarih Kalmaz."
Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.