Şimdi Ara

ILK FIYAT INDIRIMI YAPAN FIRMA GELDI 07/04/2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler kurdan dolayi ilk fiyat indirimi yapan firma Ford oldu , web sayfasina yeni fiyatlarni yazmislar en standart fiesta için 42 bin tl yazan firma fiyati 38 bin tl ye düsürmüs , kur düserken fiyatini çikaran dogus firmasinida böylece ayrica kutlamak lazym yeni bir ticaret anlayisi getirdi.

Demek oluyorki halk olarak biraz daha bilinçli haraket etsek ve sabirli olasak bu fiyatlar belli bir süre sonra kismi inise geçebilir...!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdenist -- 7 Nisan 2014; 11:57:11 >

• bitun firmalardan iyi bir indirim istiyoruz. tabi bu küçük indirimi duyan kosmasa bari bayiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik pazarlama taktiği... 5 ay önce 38 bin liraya çok diyen elinde tuzlukla dolaşan halkımız şimdi 4 bin lira indirime girmiş kaçırmayayım diye koşar artık...

• e-rose kullanıcısına yanıt
    +1907
  • Fiyatların daha da düşmesini bekliyorum.
    Bence hala yukarda fiyatlar...
  • Ford bayide zaten baya indirim yapıyor umarım daha da düşer fiyatlar

• 2013 aralık ayında boş fiestanın liste fiyatı bile 32.000'di ve yüksek buluyorduk şimdi 38e seviniyoruz. pazarlama taktiği bunlar açın gözünüzü

o arabanın boşu 30dan fazla etmez
  • O fiesta 32-33 bine düşerse o zaman indirim olmuş derim.
  • Yaza kadar ne kadar düşerse o kadar kar, yazın focus almayı düşünüyorum.
  • Aralık ayında ki fiyatlarla hala 7-8bin fark var . Bu fiyatlara kanmamak lazım .

• quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

O fiesta 32-33 bine düşerse o zaman indirim olmuş derim.

+1903
  • Kurlar böyle seyrettikçe,düşüş devam edecektir.Satışlar biraz daha çakılıp hedeflerin daha da gerisinde kalınca seyreyleyin fiyat indirimi cümbüşünü.
  • İşte nasıl milleti yolduklarını bir kez daha gördük daha en az fiyatların 8-9 bin tl düşmesi lazım almamaya devam
  • Baz model Fiesta 38.000 tl.
    1.300 tl maaşla çalışan birinin 30 aylık (2,5 yıllık) maaşı.
    Ben bu fiyatlara alışamadım, alişamayacağım da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın kimse araç almasın sakınnnnnnnnnnnn almanın............... Kanmayın indirime.
  • 32-33 max olmalı bence de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.