Şimdi Ara

İlaç ile intihar etmek mantıklı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
9.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer başarılı bir girişim olmazsa büyük ihtimalle acil serviste rezil oluruz ve belki de sakat kalma ihtimalimiz de olur o yüzden ilaç(zehirli madde) ile intihar etmek mantıklımıdır ? İlaç ile intihar etmek mantıklı mı ? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paganizm -- 31 Temmuz 2022; 15:38:52 >

• Ne!? Çıldırdın mı, neden intihar etmek istiyorsun?
  • Çok riskli farklı seçenekler değerlendirilebilir
  • bence en risksizi bu intihar edecek biri zaten rezil olacam falan diye düşünmez

• xxCrazyBoyxx01 kullanıcısına yanıt

Ölmeyip sağ kalma ihtimalin var + iç organlarda sıkıntı da çıkabilir.

• kardeşim bu kadar çok ölmek istiyosan uyku hapı al git ocağı aç mutfak kapısını kapa co2 den acısız ölürsün
  • xxCrazyBoyxx01 kullanıcısına yanıt
    yüzde on yüz bin bi milyon haklısın agaa
  • bilmeden konuşmayın kim demiş co2 den acısız ölüyorsun diye ? gayet de acı cekiyorlar tüm kasların kasım kasım kasılıyordur muhtemelen
  • Boğularak ölmek nasıl bir fikir sizce ? Çok fazla acı çekermiyiz boğulurken ve ne kadar sürede ölüm gerçekleşir ?

• İlaç ile intihar ettim.

Acilde gözümü açtım ama rezil olduğumu hatırlamıyorum.

Sanırım Psikiyatrist tembihledi kimse "Neden intihar ettin?" diye sormadı...

• İlaç ile intihar etmek mantıklı mı ?
  • highest in the room kullanıcısına yanıt
    kral uyku hapı alıp dedim farkettiysen uyku sırasında voltingenn go to allah go to cehennem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satanic.Universall -- 31 Temmuz 2022; 17:39:11 >
  • O içimizdeki olumsuzlukları öldüremiyorsak nasıl olacak peki

• Ağrısız bir şekilde olsun diyorsan öyle ilaçların hepsi yeşil ve kırmızı reçete.

• I never said that - Morgan Freeman
  • Yüzme bilen adam neden 5 saniye sonra çırpınsın ki?

• Yok mu acısız bir şekilde bu dünyadan ayrılmanın yolu ?

• Ya ölmeyip felç geçirip,yatalak bir hayata sahip olursam ?

• Paganizm kullanıcısına yanıt
    kardeşim o zaman bak ölmemekten korkuyosan felç cart curt olmaktan korkuyosan hayatına çekidüzen verip ölmekten vazgeçiceksin kolaya kaçıp intihar etme girişimini sorguluyacağına gidip adam gibi hayatını sorgula ona göre yol al bilader burda ki herkes kendi kafasına göre kendine yardım edecek kendini hayata tutunduracak kişi sensin
    ve yani ölmek isteyen cesareti olan her türlü yapar kardeş yok felçmiş oymuş buymuş diye düşünmez böyle şeyler düşünceğine hayatına odaklan hayatına önem ver ona göre yol çiz kardeşim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.