Şimdi Ara

Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz bir çok koleksiyoncu var baskı hatalı paralar satılabilir mi veya nerden bilgi alabilirim bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?

Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ?

• yukarı

• Daha bugün Twitter'dan mesaj geldi, banknot bozuk parayı 75k ya satıyor

Değeri daha düşük olduğundan 20k ya satarsın Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Daha bugün Twitter'dan mesaj geldi, banknot bozuk parayı 75k ya satıyor

Değeri daha düşük olduğundan 20k ya satarsın Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ?

50nin 10da biri 20k değil 7.5k Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ? Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ? Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ? Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ? Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ? Baskı hatalı para ''para'' ediyor mu gerçekten ? dalga geçiyorsun başka mesaj atma arkadaşım

• bu para baskı hatalı değil bariz sahte. sağ tarafta parlak şey yok olduğu açıkça görülebiliyor. ve rengide solgun.

• Bana da para sahte gibi geldi. Parlak yerlerin hiçbirini göremedim fotodan dolayı da olabilir ama orijinalliği kontrol etmek lazım önce.
  • Bu para sahte şeridi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Daha bugün Twitter'dan mesaj geldi, banknot bozuk parayı 75k ya satıyor

Ayrica para 75k'ya satilandan daha eski. Max 10K civari eder eger meraklisini bulursan. Kalitesi baya kotu. Konu sahibinin en yakin zamanda ciltletmesi lazim satmayi dusunuyorsa.

O verilen para gercekse tabi.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 10 Temmuz 2020; 7:8:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soon

bu para baskı hatalı değil bariz sahte. sağ tarafta parlak şey yok olduğu açıkça görülebiliyor. ve rengide solgun.

@soon @LoydFloyd @HighDamagE

paranı şeridi var birde çok parlak çıkmış fotoğraftan kaynaklı yani, ben sahte olmadığını düşünüyorum normal bi parada olması gereken herşey var. tşklr yorumlarınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: made off hit her

Ayrica para 75k'ya satilandan daha eski. Max 10K civari eder eger meraklisini bulursan. Kalitesi baya kotu. Konu sahibinin en yakin zamanda ciltletmesi lazim satmayi dusunuyorsa.

O verilen para gercekse tabi.  

Alıntıları Göster

peki bu paranın değerini nerden öğrenebilirim şu kurum diye bir yer varmı, böyle paraların 30 bine satanda var 100 bine satanda var 100 bin diye ilan koysam çok olup kimse yanaşmaz 10 bine koysam bu sefer çok ucuza gidebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.