Şimdi Ara

Alaturka tuvaleti nasıl kullanıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
13.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya çok zor değil mi buna oturup pantolonu indirmek falan bi de cepte para telefon varsa aman düşmesin diyorsun ben mi çok kasıyorum başka bir yöntem mi var anlamadım.Halbuki alafranga öyle mi indir baba pantolonu zaten yere dik düşmez etmez alaturkada otururken bacaklar dik durmuyor açı yapıyor falan hiç rahat olmuyor yani, niye soruyon bunları diyorsanız da bu yıl yurtta kalacağım tabi umumi yerlerde alafranga kullanmam, alaturka hakkında bildiğiniz buglar varsa söylerseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 25 Ağustos 2013; 11:28:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The North Remembers

Ya çok zor değil mi buna oturup pantolonu indirmek falan bi de cepte para telefon varsa aman düşmesin diyorsun ben mi çok kasıyorum başka bir yöntem mi var anlamadım.Halbuki alafranga öyle mi indir baba pantolonu zaten yere dik düşmez etmez alaturkada otururken bacaklar dik durmuyor açı yapıyor falan hiç rahat olmuyor yani, niye soruyon bunları diyorsanız da bu yıl yurtta kalacağım tabi umumi yerlerde alafranga kullanmam, alaturka hakkında bildiğiniz buglar varsa söylerseniz iyi olur.

Alaturka candir
  • Ben 1 yıl yurtta kaldım,bacak kası yaptım valla
  • Alaturkayi kullanmayan bilmez daga temizdir
  • Dötüm klozete alışmış köye gittiğimde 15 günde 2 kez mıçtım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Sabbath

Ben 1 yıl yurtta kaldım,bacak kası yaptım valla
     Alaturka tuvaleti nasıl kullanıyorsunuz?

Böyle kullanabilirsin.

Bu resim sana da gelsin! Mentollü Kurşun

@Mentollü Kurşun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRambo -- 25 Ağustos 2013; 11:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Dötüm klozete alışmış köye gittiğimde 15 günde 2 kez mıçtım
    Umumi yerlerde ben de alaturkayı tercih ediyorum temiz olmasından dolayı ama zor geliyor valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 25 Ağustos 2013; 11:35:44 >
  • alaturka daha sağlıklı ve temizdir eskiden alafranga mı vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Dötüm klozete alışmış köye gittiğimde 15 günde 2 kez mıçtım

Aynı ben la
  • Adlarından bile belli.Frenk işi yerine Türk tuvaletini kullanın.Daha hijyenik ve temiz.
  • biz insanlar büyük küçük abdestlerimizi yaparak kullanırız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciddi çocuk

biz insanlar büyük küçük abdestlerimizi yaparak kullanırız

Ciddimisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yörük

Pantolonu ve donu tuvalet kapısına asıyorum çıplak bir şekilde işimi görüyorum ve sonra giyiniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

quote:

Ciddimisin?

Alıntıları Göster
    Başlık özürlü olmuş biraz da anladınız yani işte ne demek istediğimi

@SayisalMan
    Evde birkaç kere ben de öyle yaptım ama dediğim gibi umumi yerdeyiz yani çıkarabileceğimi sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 25 Ağustos 2013; 11:53:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

quote:

Ciddimisin?

saçmalama tabiki şaka yapıyorum
  • Tam bi eziyet cekilecek dert degil. Disarda da alafranga tercih ederim ben ayiptir soylemesi. Alirim bi paket islak mendil bi paket selpak. Silerim iyce oturacagim yeri ustune de 2 kat selpak sererim isimi gorurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

Pantolonu ve donu tuvalet kapısına asıyorum çıplak bir şekilde işimi görüyorum ve sonra giyiniyorum

Alıntıları Göster
    8 senedir oturduğumuz evde hem alaturka hemde alafranga tuvalet vardı sadece 1 sefer alafranga kullandım sonra tövbe ettim o ne iğrenç bir tuvalettir arkadaş montla s..... bu kadar rahatsız olmazdım.Alaturka tuvalet hem daha temiz hem daha rahattır tabi alışana.

• amuda kalkarak siciyorum ben
  • quote:

Başlık özürlü olmuş biraz da anladınız yani işte ne demek istediğimi

@SayisalMan
    Evde birkaç kere ben de öyle yaptım ama dediğim gibi umumi yerdeyiz yani çıkarabileceğimi sanmıyorum

Diğer türlü pantolona mıçıcakmış gibi geliyo bana

Dışarda hiç kullanmıyorum zaten tuvalet 1 ay gibi bir süre okul yurdunda kalmıştım orda bu taktiği uyguladım

• quote:

Ya çok zor değil mi buna oturup pantolonu indirmek falan bi de cepte para telefon varsa aman düşmesin diyorsun ben mi çok kasıyorum başka bir yöntem mi var anlamadım.Halbuki alafranga öyle mi indir baba pantolonu zaten yere dik düşmez etmez alaturkada otururken bacaklar dik durmuyor açı yapıyor falan hiç rahat olmuyor yani, niye soruyon bunları diyorsanız da bu yıl yurtta kalacağım tabi umumi yerlerde alafranga kullanmam, alaturka hakkında bildiğiniz buglar varsa söylerseniz iyi olur.

Kendi ağzinla itiraf ediyirsun alaturka tuvaletler her zaman daha hijyeniktir, kakanin senin benimi olmaz herkeste ayni cikar, evde de olsan umumi yerde de olsan alaturka tuvalet tercih edin gercek medeniyet budur. 0 temas 0 bakteri
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.