Şimdi Ara

İdefix mi Kitapyurdu mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitapzen, Okuoku ve PTTKitap hakkındaki düşünceniz nedir arkadaşlar?

Bu sitelere yönelmeye karar verdim. Hangisi ciddi manada aşınmamış jilet gibi kitap gönderiyor? Parçalanmış kitap almaktan sıkıldım artık.
  • Son 30 gün içinde kitapyurdu'ndan 330 lira değerinde ayrı ayrı 5 adet sipariş geçtim. Bu 5 gönderiyi balonlu ambalaja koymadıklarını gördüm. Streç filmleyip, mukavva kutuyla sarıp göndermişler. Gönderiler hasarlı mı? değil, ama bundan önceki gönderilerinde mutlaka balonlu ambalaj kullanırlardı. Feedback olarak yazdım. Umarım dikkat ederler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 24 Mart 2017; 8:22:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idefixe 2 defa şans vermiş ikisindede 1 ay oyalanmış ve sonuçta kitapları gelmemiş + herhangi bir özür vs dilenmemiş birisi olarak bu siteden çok büyük kampanya olmadığı sürece uzak duruması gerektiğini düşünüyorum.

Benim tercihim genelde kitapyurdu ufak tefek sorunlar yaşasamda bir şekilde orta yolu buldugum yer olmustur. (arayüzünü bende berbat bulanlardanım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskenderce -- 24 Mart 2017; 10:19:22 >
  • dün gece 90 liralık sipariş geçtim kitapyurdundan bugüne kadar büyük bir sorun yaşamadım zaten yıllardır kendini ispatlamış nadir kitap sitelerinden
  • Tabii ki kitapyurdu. Yaklaşık 4 yıldır sorunsuz alışveriş yapıyorum. Aldığım kitaplar yüzlerce, harcadığım paralar ise binlerce tl. Hiçbir şekilde sorun yaşamadım. Yalnızca benim tespit ettiğim tek sıkıntı var. Müşteri hizmetleri yok. Yalnızca sipariş verirsen, sipariş numarası ile oradakilerle görüşebiliyorsun. Direkt arayıp konuşamıyorsun. Bu sorunu da çözerler ise mükemmel olur.
  • ilyaoblomov kullanıcısına yanıt
    Evet malesef müşteri hizmetleri yok. Aradığınızda orada çalışan herhangi bir eleman telefonu cevaplıyor. Onun dışında şu balonlu ambalaj kullanımını bıraktılar.

• idefix ile d&r aynı firmadır.isimleri farklıdır.ücret iadesini aylar sonra yapar bu firmalar. müşteri hizmetleri var ama ne işe yarıyor!
  • İkisi arasından bir tercih yapacak olsaydım Kitapyurdu'nu seçerdim. Ama onun haricinde Babil diyorum.
  • Geçen haftaya kadar kitapyurdu derdim, ancak toplamış olduğum puanlarla kitap almak istediğimde puanlı kitabı yaptığım alışverişe ekletmemesi, puanlı kitaba ayrı kargo ücreti istemesi sebebiyle idefixten aldım. 100 tl ye 20 tl de hediye çeki verdi. Fiyatları birbirine çok yakın idefix çok az daha ucuz olabilir. Kargoda 2 günde geldi. Bundan sonra idefix diyorum.
  • Kitapyurdu da, Babil de kaliteyi düşürdü.

• Cuma günü temin edilen kitaplarımı kitapyurdu hala kargoya vermedi. Normalde kitapların temin edildiği günün gecesinde kitaplar kargoya verilirdi. Ama bu sefer verilmedi. Halbuki aynı gün temin ediliyor diye sipariş vermiştim.

• Alternatif arayanlara okuoku ve kitapzen'i öneririm. Toplamda 3 alışverişim oldu ve bolca hediyelerin yanısıra cillop gibi kitaplarım oldu.

•  İdefix mi Kitapyurdu mu?

Temin süreleri bir gün, iki gün gözüken kitaplar hala temin edilemedi!
  • idefix
    N11

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapyurdu siparişim geldi. 5 kitaplik birmset istemistim, 7 kitap geldi. Ayni kitaptan uc tane var. Yine kartona sarmislar sadece, iki kitabın sirt kısmı soyulmuş hafiften. Simdi isin yoksa iade icin yaz.

Enpara, BKM vs kampanya olmadığı surece bir daha kitapyurdu siparisi vermem artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitapyurdu paketleme konusunda çok kötü artık . son aylardaki tüm alışverişlerimde hep karton kutuya koyup gönderiyorlar , ne koruma var ne baloncuklu poşet filan. kaç defa geri gönderdim hasarlı kitap geldi diye

• Arkadaşlarla nerdeyse haftada bir sipariş veriyoruz kitap için. Son dönemde büyük bir kısmını da kitapyurdundan yaptık. Hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadık henüz. Evet baloncuklu koruma ile gelmiyor ama jelatine sarılı ve tam kitapların boyutunda karton kutuya koydukları için hasar görmüyor bence.
    Dnrdan yine karton kutu ile gelmiş ama içinde sallanmaktan kitaplar perişan olmuştu...
  • 1-Babil

2-Kitapyurdu

3-D & R

4-İdefix

• herkesin kendi tercihi tabi ama ben çok yüksek indirim bile olsa atatürk düşmanı babil.com'u tercih etmem. kitapyurdu paketleme konusunda yeterince iyi. orada kitabın tedarik süresi yazıyor ona göre geliyor. çok sayıda alışveriş yaptım neredeyse şaşmadı hiç. daha erken oluyor ama geç denk gelmedi.
  • hepsiburada
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.