Şimdi Ara

İdefix mi Kitapyurdu mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün kitapçıda rafları gezerken idefixte fiyatı 7.70 olan kitabın kitapçıda 21.50 olduğunu görünce internetten almaya karar verdim. Siz hangisini kullanıyorsunuz? hangisinde daha çabuk geliyor?

• Son dönemde babil'den çok memnunum. Oraya da bakabilirsin. Hem ayraç ve ikişer not defteri yolladılar son iki siparişimde.

Gecen hafta kitapyurdu 5 kitap için 5 gün sonra kargoya verdi. (Bir kitap için temin süresi 5 gün yazdıkları için kızamıyorum ama yine de cok)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapyurdu arayüz sebebinden olsa gerek hiç alışveriş yapmadim.

Ben genelde uygun fiyat nerede ise oradan alıyorum. Kitap almadan once Hb idefix babil ve dr karsilastirip o sekilde almanizi oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdefixten hiç almadım hep kitapyurdundan alırım ama yanlış hatırlamıyorsam idefixle ilgili sorun yaşayan kişi sayısı daha çoktu en son. Forumda arama yaparsanız iyi olur.
  • babilden bedava verseler almam

n11 de kitapzen var

zaten hepimizin ellerinde çekleri vardır

en uygun kitaplarımı oradan alıyorum

ve kefilim süper

idefixmiş,babilmiş hepsi hokkabaz
  • Kitapyurdu

• Ben Kitapyurdu kullanıyorum. Fiyatları diğer sitelere göre iyi artı olarak bir kaç ay ard arda alışveriş yaptığım için %5 indirimde verdiler. Kitapyurdunu tavsiye ederim.
  • İdefix başarılı. Fiyatlar hepsiburada ile aynı oluyor genelde.
  • fiyat için idefix, gönderi ve paketleme için kitapyurdu derim.

• Eğer sabırlıysanız idefix derim.3 kitap söyledim 80 tl tuttu birini iptal ettiler diğer 2si de hala kargoya verilmedi 5 iş günüdür bekliyorum.maillere dönüş alman imkansız zaten.hep bu son diyorum yine de yapıyorum

• Paketleme işleminde İdefix'den fazla memnun kalamadım. Bu yüzden Kitapyurdu.
  • kitapyurdu

• Hepsinden alışveriş yaparım. Site olarak kitapyurdu iyi çünkü bol sayıda kitap yorumu var. Ama fiyat olarak kötü, genelde daha uygun fiyatlar buluyorsunuz. Sepetiniz hangisinde ucuza geliyorsa oradan almak lazım, tek siteye saplanıp kalmamalı.
  • Genelde hep d&r'den aldim ama saldilar.

İdefix gec gonderiyor.

Kitapyurdu da parcalanmis kitap gonderdi 2 sefer

Saglam bir alternatif lazim.

• 5 yıldır Kitapyurdu'nu kullanıyordum ama son zamanlarda çok özensiz çalışmaya başladılar. Başka sitelere de bakacağım artık
  • Kitapyurdundan iki sipariş yaptım birisi bir haftada geldi, diğeri bir hafta oldu hala gelmedi. Fakat yine de iyi bir site.

• Babil iyidir hocam.
  • idefix kullanıyorum şimdiye kadar hiçbir kargolama hatası yapmadılar .
    kitapyurdu ise bana 1 kere yanlış kitap gönderdi bir kere de stokta kitap var gösterdi ama kitap elimizde yok diye kitabı iptal ettiler yani 2 kere kitapyurdundan sorun yaşadım . O yüzden idefixten alış veriş yapıyorum ayrıca idefixin kitapları gönderme süresi daha kısa
  • idefix
  • kitapyurdu
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.