Şimdi Ara

Icewind Dale Enhanced Edition Türkçe dil desteği ile yayınlandı! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
7
Favori
10.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran görüntüleri için sağ ol Outlaw. İngilizce kalan yerleri güncelliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLakiss

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Icewind Dale Enhanced Edition Türkçe dil desteği ile yayınlandı!

Icewind Dale Enhanced Edition Türkçe dil desteği ile yayınlandı!

eyvallah.

eyvalllah bu iyi oldu bende yapamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokyabgu

Ekran görüntüleri için sağ ol Outlaw. İngilizce kalan yerleri güncelliyorum.

Ne demek, ben oynadıkça gördüklerimi özelden yazacağım zaten senin yaptığının yanında benimki az kalır.
  • Forumda çok aktif bir kullanıcı değilim, sadece size teşekkür etmek ve minnettar olduğumu belirtmek için geldim. Rol yapma oyunlarına büyük bir hevesim var vakit bulduğum zamanlarda tek oynadığım bilgisayar oyunları bunlar. Sayenizde her satırı dikkatle okuyarak büyük serüvenlere atılıyorum. Çalışmanız için teşekkürler, az sonra oyunu yükleyeceğim ve yeni bir maceraya başlayacağım.

Tekrar teşekkür ederim.
  • Öncelikle bu muhteşem çalışma için teşekkürler. Henüz deneme fırsatım olmadı ama Gökhan Abi'nin yaptığı bir çalışmamanın kötü olma şansı yoktur. İnşallah yamanın yeni sürümünü çıkartıp ikinci oyun için de bu çalışmayı yapılır. Bu arada gog'da her iki oyun için kampanya mevcut ve 3.99 dolar gibi bir fiyatta almak mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shl_61

Öncelikle bu muhteşem çalışma için teşekkürler. Henüz deneme fırsatım olmadı ama Gökhan Abi'nin yaptığı bir çalışmamanın kötü olma şansı yoktur. İnşallah yamanın yeni sürümünü çıkartıp ikinci oyun için de bu çalışmayı yapılır. Bu arada gog'da her iki oyun için kampanya mevcut ve 3.99 dolar gibi bir fiyatta almak mümkün.

Oyunu oynuyorum Chapter 3'teyim; bir nevi inceleme ekibi gibiyim aslında, The Witcher çevirisinden vakit bulduğumda bitireceğim genel anlamda çeviri bir harika.

Yeni yamaya bile ihtiyaç yok aslında. Sıkıntı olmadan yükle ve oyna ve buz yeli vadisinin görkemini gör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Öncelikle bu muhteşem çalışma için teşekkürler. Henüz deneme fırsatım olmadı ama Gökhan Abi'nin yaptığı bir çalışmamanın kötü olma şansı yoktur. İnşallah yamanın yeni sürümünü çıkartıp ikinci oyun için de bu çalışmayı yapılır. Bu arada gog'da her iki oyun için kampanya mevcut ve 3.99 dolar gibi bir fiyatta almak mümkün.

Oyunu oynuyorum Chapter 3'teyim; bir nevi inceleme ekibi gibiyim aslında, The Witcher çevirisinden vakit bulduğumda bitireceğim genel anlamda çeviri bir harika.

Yeni yamaya bile ihtiyaç yok aslında. Sıkıntı olmadan yükle ve oyna ve buz yeli vadisinin görkemini gör.

O zaman elimdeki oyunu bitirip Buz Yeli Vadisi'ne dalmak gerek.
    The Witcher'ı tekrar oynamak için sizi bekliyorum zaten o arayı Icewind Dale ile doldurayım en iyisi.

• Teşekkürler..
  • Elinize sağlık.
  • Ellerinize sağlık. Yamayı başka platformlarda da yaymayı deneyin hocam. Umuyorum ki hakettiği değeri alacaktır.
  • Övgüleriniz için teşekkür ederim. 23 Studios ekibi olarak bir süredir proje yöneticiliğini benim yaptığım resmi bir sıra tabanlı RYO üzerinde çalışıyoruz. O yüzden IWD ile pek ilgilenemedim. Zaten şu an oyundaki kitapların bir kısmı haricinde çevrilmemiş yer yok. Diğer yerler tek tük. Ama onları da halledeceğim. Bahsettiğim oyunun ise yakında duyurusunu yapacağız. Şimdilik bu yıl içinde halihazırda çıkmış bir oyun olduğunu ve Türkçe dil desteğinin Temmuz ayı sonunda geleceğini söyleyeyim.
  • Abi oyun ismini vereydin hani Steam'de indirim varken. Hani oyun bizlerde yoksa alalım ondan yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 27 Haziran 2014; 23:44:34 >
  • Acaba The Banner Saga mı? Yaz indirimlerinden yararlanmak açısından önden bilsek güzel olurdu ama hayırlısı.
  • quote:

Acaba The Banner Saga mı? Yaz indirimlerinden yararlanmak açısından önden bilsek güzel olurdu ama hayırlısı.

ShadowRun :) belki tutar.
  • Shadow Run'a da hayır demem yani
  • İndirimlerde son 24 saat oyun ismini alaydık iyiydi ya.
  • Gokyabgu kullanıcısına yanıt
    emeğiniz için çok teşekkürler...
  • Hocam yamanızı yeni deneme şansım oldu baldurs gate olsun icewind dale olsun bu türe yeniyim diablo ve türevi oyunlardan bu türe ısınıp başlayamamıştım ama şeytanın bacağını kıracam :) bu türdeki oyunları oynamayı çok istiyorum bunun için yardımcı bir rehber var mı veya hazırlayabilir misiniz

Türkçe yama için ayrıca çok teşekkür ederim emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_57194612/tm.htm

Sayfaya bakın olmadı bilgilenmek istediklerinizi de sorabilirsiniz.

Rehber felan kullanmadım kullanmıyorum hiç.
  • Tamamdır hocam çok teşekkür ederim bu tarz oyunlara bir alışırsam başka türlere pek bakmam gibi geliyor

Bu arada sizi yakalamışken divinity orginal sin in çeviri durumu ne alemde hocam bilgi verme durumunuz var mı :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.