Şimdi Ara

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██ (194. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.055
Cevap
63
Favori
401.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fabrikasyon 1.0 lpg versiyon i10 aracımı satıyorum.
    İlgilenen olursa ilandan ulaşabilirisiniz.
    Saygılarımla
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hypermilerdan-fabrikasyon-lpg-hyundai-i10-hiz-sabitleyicili-674707497/detay/
  • Kaanoute K kullanıcısına yanıt
    Bende 2014 model elite araç var.
    Araçta stepne yok. stepne için yeterli boşluk olmadığından olabilir.
    Fabrika çıkışı böyle.
    Muayenede stepne olmadığına dair hafif kusur yazıyorlar. Ama sorun yok.

Alacağınız araca ekspertiz yaptırınca herşey ortaya çıkıyor. aracın genel temizliği, iç dış fiziksel durumu haricinde ekspertize güveniyorum ben şahsen.

araç genel olarak iyi. tam bir bayan arabası denecek cinsten.
    araçta park sensörü var. 4 cam otomatik.
    araç tam otomatik olduğundan vitesi rahat.
    küçük bir araç ama ön koltukları çok geniş ve ferah. cam ileride konumlandırılmış ve genişlik hissi var.
    sanki daha büyük segment bir araçta gibi hissettiriyor.
    bence tek kusuru şehir içi çok yakması. o da atmosferik benzinli bir araç için normal deyip geçiyoruz.
    şehir içi az kilometre yapan için ideal bir bir bayan aracı.

• hyundai i10 15 inc ya da 14 inc alaşım jantını satmak isteyen varsa ulaşabilir mi ?
  • merhaba, bir kadın yakınım benden araç önerisi bekliyor, ne dersem onu alacak. 60 bin lira bütçesi olduğunu otomatik bir araç istediğini belirtti.
    benim de aklıma direkt olarak i10 geldi fakat karar vermeden önce kullanıcılarına danışmak istedim.

bugün trafikte bir kaç tanesini incelerken dört disk fren olduğunu gördüm, a segment bir araçta görmek hoşuma gitti. bütün paketlerinde standart mıdır?

şanzımanı o bildiğimiz sorunsuz, yağını değiştir bin şeklinde olan tam otomatik şanzımanlardan mı?

park sensörü hangi paketlerde mevcut?

herhangi bir kronik sorunu, sıkıntısı var mı?

bunların dışında tavsiyeniz olursa memnuniyetle dinlerim
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    2013 modellerden itibaren 4 disk fren, ESP, lastik basinc sensorü standart.
    Arka park sensoru Elite donanimlarda standart (1.2 motorlarda)
    Sanziman 4 ileri tork konvertorlu (dediginiz gibi yani)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba bizde 2014 model 59 bin kmde 1.2 elite model alarak aranıza katıldık (52500 tl ye aldık)
    birkaç sorum olacak vakit ayırıp cevaplayabilecek olanlara simdiden teşekkürler
    1) Bluetooth yok galiba
    2) istepne sonradan koyan varmı
    3) sehir ici yakıt 8.5 civarimi gerçekten
    4) 59 bindeki bir araç icin yaklasan veya yapılmış olmasi gereken masraflı bir parça değişimi varmı
    5) ve sizin tavsiyeniz varsa lutfen yazarmısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radonk kullanıcısına yanıt
    1- bluetooth yok
    2- stepne yeri var küçük boy lastik sığabilir fakat, genellikle lpg taktırıldığından oraya stepne koyan olduğunu sanmıyorum.
    3- benimki 1.0 manuel ankara içi nispeten trafiksiz yollarda kullanıyorum 6.5lt lpg (5.1 yol bilgisayarı) ile dolaşıyorum. 1.2 otomatik benzinde yoğun trafikte 8lt civarında yakabilir.
    4- 60 bin bakımı serviste yapılmış mı onu sorgulayın. 60 bin bakımında tüm sıvılar benzin filtresi fren hidroliği vs değişiyor. Servis ücreti diğer bakımlara nazaran biraz yüksek çıkabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radonk

Herkese merhaba bizde 2014 model 59 bin kmde 1.2 elite model alarak aranıza katıldık (52500 tl ye aldık)
    birkaç sorum olacak vakit ayırıp cevaplayabilecek olanlara simdiden teşekkürler
    1) Bluetooth yok galiba
    2) istepne sonradan koyan varmı
    3) sehir ici yakıt 8.5 civarimi gerçekten
    4) 59 bindeki bir araç icin yaklasan veya yapılmış olmasi gereken masraflı bir parça değişimi varmı
    5) ve sizin tavsiyeniz varsa lutfen yazarmısınız
    Biz 1.2 otm 10-12lt yakıyoruz şehiriçi ortalama hız 18-19km/h, her ay sonu sıfırlarım, ayda 300km yapıyor araba, 60bin km bakimi serviste 1200 tl tutuyor, Bluetooth yok, ön balata ve garantiden kontak mekanizmasi değişti baska birşey değişmedi.

• 2014 1.0 manuel benzinli hakkında genel görüşleriniz nelerdir? Piyasası nasıldır alsam geri satabilir miyim bir süre sonra?
  • Bugün Kıbrıs’ta i10 1.2 benzin otomatik vites kiraladım.
    Yaptığım planlamada 300 km yol yapacağım için 10-11 lt yakar edasıyla 30 lt karşılığı benzin aldım.
    Almaz olaydım.

Boş depı aldığım araç klima sonuna kadar açık hiç kapanmadı inanın, şehir dışı Bafra-Girne Girne-Güzelyurt-Lefkoşe-Gazimağusa-Bafta
    Girne biraz şehir içi desek 6.1 lt ortalama ile 520 km menzilden 200 km menzille teslim edildi.

Bu yakıt tüketimi ve aracın çekiş gücü (km255.000 /2014 model) inanılmazdı.

Eğer sizlerde buna teyit verirseniz inanın alacağım bu aracı.

Syg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf.capraz -- 30 Mayıs 2019; 0:48:19 >
  • yusuf.capraz Y kullanıcısına yanıt
    6.1 lt asla ve asla sehirici verisi olamaz. Ancak sabit hiz agirlikli ortalama 50 km ve uzeri bir hiz otalamasi olabilir.
    Istanbul sehiricinde yaktigi ve yakacagi en iyi degerler 8.5-11 lt arasidir (yaz, kis, trafik durumu ve kullanim suresine gore degisebilir).

• 2009 LPG otomatik modeli 7 yıl kullandım.3 gün önce sattım

Şehir içi için harika bir araç, en son 90 TL lik LPG ile yaklaşık 300 km gidiyor.

Benzinle kullanırken üzmüştü ama hatırladığım kadarıyla, o dönem 1400-1600 cc araçlarla yakın yakıt tüketimi vardı.

2019-2020 de yenilencek galiba, 2 yıl içinde 1.2 LPG otomatik bulursam tekrar almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gravesdh -- 1 Haziran 2019; 16:56:43 >
  • Iyi gunler arkadaslar esime 1.2 elite 2017 veya 18 dusunuyorum. Ikinci elleri ne eder bu araclarin

• Arkadaşlar 2017 model için paspas öneriniz varmı hep 2016 ya kadar var internette serviste durum nedir acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

İ10 1.1 pa 2009 model araç almayı düşünüyoruz. Önerir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaanoute K kullanıcısına yanıt
    Bir önceki muayenede Stepne olmamasına hafif kusur yazmışlardı. Son muayenede yazmadılar.
    Bence yazmamaları daha doğru çünkü aracın orijinalinde stepne yok.
    Sonradan cam filmi olanlara hafif kusur yazılıyor ama orijinal camları karartmalı olanlara kusur yazılmıyor.
    Bunun gibi bir şey bu stepne olayı.
  • Merhaba, 2014 model 1.0 D-CVVT Style 72.000 KM de bir araç buldum araç boyasız, hasarsız bir araç. şuan pazarlık yapmadan 44.000 TL bir fiyat aldım. 2 kişilik bir aileyiz. günlük kullanım için işe gitmek için aracı tercih etmek istiyorum. özel bir beklentim yok. sizce aracı kullananlarda cevaplarsa bu aracı almalımıyım ? aracı alırsam daha sonra satmak istediğim de 2.el piyasası nasıldır ? herkese şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba, 2017 model 1.0 D-CVVT 25000 km aracım satılıktır ilgilenen görüşebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compass3548

Merhaba, 2014 model 1.0 D-CVVT Style 72.000 KM de bir araç buldum araç boyasız, hasarsız bir araç. şuan pazarlık yapmadan 44.000 TL bir fiyat aldım. 2 kişilik bir aileyiz. günlük kullanım için işe gitmek için aracı tercih etmek istiyorum. özel bir beklentim yok. sizce aracı kullananlarda cevaplarsa bu aracı almalımıyım ? aracı alırsam daha sonra satmak istediğim de 2.el piyasası nasıldır ? herkese şimdiden teşekkür ederim.
    Düşünmeden alın hocam. Normal fiyat yazmışlar. Satış olayı i20 gibi değildir ama daha sakindir.
  • 2009 benzinli i10 select 1.10 almayı düşünüyorum, İstanbul içi yakıt tüketimi nasıl olur sizce, LPG taktirmak gerekirmi yılda yapacağım km olsa olsa 6-7 bin olur LPG icin hangi markayı tavsiye edersiniz, bu araç ile ilgili yorum,fikir, iyi/kötü tecrubelerinizi paylasir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.