Şimdi Ara

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██ (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.055
Cevap
63
Favori
401.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok uygun :,

sürüş konumu yüksek , trafiğe hakim

dışı küçük , parkı kolay

fiyatı makul

otomatik vitesi sorunsuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi akşamlar.İ10 1.1 lt otomatik vitesli modelin 6 yılda bir şanzıman yağı ve triger setini değiştirmek gerekir mi?Gerekirse maliyetleri nelerdir bilgisi olan paylaşırsa çok mutlu olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 modellerde kronik problem var mı? 40000km'de hasarsız elite paket araç buldum, 52000TL fiyat iyi midir?
  • Selamlar herkese. 2015 1.0 ile aranıza katıldım. İlk aracım Bakım olarak bu yaş 26bindeki araca neler yaptırmak gerekir yağ, filtreler hariç. Araç garanti dışı.

• quote:

Orijinalden alıntı: POTENZA06

Selamlar herkese. 2015 1.0 ile aranıza katıldım. İlk aracım Bakım olarak bu yaş 26bindeki araca neler yaptırmak gerekir yağ, filtreler hariç. Araç garanti dışı.
    Yetkili servisden şaşma. bir kusur olduğunda hesap sorarsın :)
  • Mrb arkadaşlar 2017 12.ay i10 otomatik benzinli aldım ve şu an araç 1900 km de 10 gün önce motor ışığı yandı ve servise gittim bujilerden biri ucu kömür olmuştu. Ustada şaştı bu km nasıl olur diye bujilerin tamamı değişti ve düzeldi. Bu sorun sizde neden olmuştur ve bir daha kaynaklanır mı?

• Arkadaşlar merhaba 1 buçuk ay önce i10 1.2 ile 2016 ile aranıza katıldım. Aracımdan genel olarak memnunum yalnız yakıt tüketimini anlayamadım.. Şehir içerisinde 100 kmde 11-12 litre arası rakamlar alıyorum. Çok yakıyor araç.. Aracı hor kullanmıyorum dip gaz yapmıyorum, ancak şehir içerisinde kullanıyorum. Normal diyen var çok yakıyor baktır diyen var. Geçenlerde şehir dışına çıktım ortalama 100 km hızla 1 saat yol yaptım baktım 10.5 e düştü..

Araç 11 bin km de. Benden önceki sahibi 2017 ocakta almış trafiğe çıkmış.. Araç hiç bakıma girmemiş. 15 bini bekliyorum.. Sizce yakıt tüketiminin bunla da alakası olabilir mi? Varsa önerileriniz rica edebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkankrdrl -- 4 Şubat 2019; 20:54:50 >
  • ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    Biz de 1.0 otomatik 2015 modeli var. Sıfır almıştık. Hanım kullanıyor. Şehir içi kullanılıyor. Ortalama 8 - 8.5 litre yakıyor diye biliyorum. Yoğun trafik yok. Sizinki fazla gibi.

• Selamlar, 2018 Hyundai i10'ları için kauçuk paspas arıyorum. Araçla birebir uyumlu tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?
    Halam küçük bir ilde yaşıyor ve yetkili servis yok. Aksesuarcılardakiler de uymamış. Ben hediye olarak alıp göndereceğim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• i10 1.25 MPI 4 İleri Otomatik Elite almayı düşünüyoruz. Bu araçlarda tüketim nasıl? Özellikle şehir içi...
  • Bizde 1.0 oto var. Kütahya şehir içi yaklaşık 8 litre.

• arkadaşlar merhaba;
    1.2 elite otomatik i10 arabanın şehiriçi cok sıkışık olmayan trafik tüketimi ne seviyededir?

Bir de 2014 model 15 bin km hatasız elite paket kaç lira civarına alınabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

arkadaşlar merhaba;
    1.2 elite otomatik i10 arabanın şehiriçi cok sıkışık olmayan trafik tüketimi ne seviyededir?

Bir de 2014 model 15 bin km hatasız elite paket kaç lira civarına alınabilir..
    8 lt ve uzeri
    50bin TL ve uzeri

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

8 lt ve uzeri
    50bin TL ve uzeri

Alıntıları Göster
    hocam şu araba mesela 56 ya bırakıyor en son ne dersiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-cok-temiz-firsat-araci-667732342/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

hocam şu araba mesela 56 ya bırakıyor en son ne dersiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-cok-temiz-firsat-araci-667732342/detay

Alıntıları Göster
    Alinabilir duruyor. Tercih sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

çok uygun :,

sürüş konumu yüksek , trafiğe hakim

dışı küçük , parkı kolay

fiyatı makul

otomatik vitesi sorunsuz
    Merhabalar

i10 1.1 Team 2010 model, 34 bin km de, benzinli , hata ve boya yok, 45 bin lira...

Ne dersiniz makul mu?
    Ayrica çok yakar mı?
    Herhangi bi kronik sorunu var mıdır?

• o eski kasası , tipi bence güzel değil ,

1.0 motoru şehir içinde 100 km de 7.5 lt yakıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

o eski kasası , tipi bence güzel değil ,

1.0 motoru şehir içinde 100 km de 7.5 lt yakıyor
    1.1 diyor hocam. Tipi haricinde başka bir sıkıntısı var mıdır? Neler denilebilir? Ve fiyat olarak uygun mudur?

• 2015 1.2 elite icin prensipte 53.500e anlasmistim bugun
    Tramer kaydi yok ama.arac gozume cok yorgun ve supheli gorundu fiyattan dolayi da bir kac arkadasim uyardi vs derken vazgectim
    Aracin 1.2 elite 2014-2015 versiyonlarina bakiyrum esim icin
    Bircok arac buldum lamum.sitede kimi kaput.degisik kimi dolu darbeli vs derken kafam karisti gitti
    Esim icin bakiyorum ilk arabasi stepne olmuyormus bugun onu da ogrendim kafam corba oldu
    Yorumu yonlendirmesi olan varsa seve seve dinlerim
    Butcem 54-55 civari maksimum

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.