Şimdi Ara

Hükümet ve Erdoğan'dan pandemi yardımı müjdesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://mobile.twitter.com/ismailsaymaz/status/1362744812412231684

Size değil la. 5 büyük şirkete. Cengiz'e Kolin'e.

Siz 20 yıl daha o yardımı geçiş garantilerini ödeyeceksiniz iktidar değişmezse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mehmet ne demişti? sözünün arkasında duruyor, takdir ettim  

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

Sözünün eri adam kardişim  

• Niye işçi 5000 TL alıyor diye bağıranlar var. Şaka gibi. Onlar alıyor diğerleri de alsın diyemiyor adamlar. Temel mantığı kurmamak çook acayip çook.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Ödeyeceksin tabi. Kredi onun adı. Sen kredi olduğunu bilerek başvurdun. Adı öğrenci yardımı değil.

Buradaki 5 kodaman ayrı dert. Siz ayrı dert. Herkes vergi verenin sırtında tepinme peşinde.

• Yaa hocam akpli trollerin gözü yaşlı bıraktınız. Konuya sevinçler gelen trolcükler, destek alamadıklarına mı yansınlar, yoksa omo bakkkkk hokomotttt yordom yoporr diyemediklerine mi...   Bence 2. si onlara için daha ağır basıyor.  

• Bu kadar boş bir örnek görmedim. Ödeyecekler tabi. Öğrencilerin yüzde doksanı o krediyle boş işler peşinde koşuyorlar ya da koştular.
  • Kredi çekmeyi bilen öğrenci seve seve ödemesini de bilecek.

Ödeyenler veya Geri ödemeli krediyi almayanlar gerizekalı mı ?

• Yeni hastag #emek5tenbuyuktur
  • Akstrev kullanıcısına yanıt
    Kimse krediye basvurmuyor bursa basvuruyor ama özelde parayla okuyana burs %100 bursla okuyana kredi veriyor bu hükumet. Mecbur kalip krediyi alıyorlar ama beynin yok ki anlayasin.
  • Bu havalimanı bu ülkede nasıl devasa yolsuzluk, rüşvet döndüğünün fiziksel en büyük kanıtıdır. 26 milyar Euro 1 tane havalimanı. Arazi bedava olmasına rağmen.

Birde çevresinde şehir planı yapıyorlarmış.

Uzun vadeli planlarda orayı AB işgaline maruz bırakma peşindeler.

• Konuya atlayan TROLLER anlık
    :(((((((

• Şaşırmadık

• vatandaşa en ufak borçta hapis şoku, bunlara keyif.. halk bu 5 li çeteye çalışıyor

ayrıca havaalanı inşaatını komple tamamlayın, bitmiş süsü vermeyin

• Bende düşük faizli kredi vericektir en azından diyodum. Olay farklıymış..

• Tüm bunların olması kötü gibi görünebilir ama Haber oldukça sevindirici.. iktidarın bu ve benzeri hatalar yapmaları, milleti daha da öfkelendirir .. Birçok akp li hiç olmadğı kadar pişman olur. Ve tüm bunların yansıması 2023 de ülke için oldukça hayırlı olur

• Akstrev kullanıcısına yanıt

ulan sizin mantığınıza da vicdanınıza da. Aynı şey mi salak herif? Eskiden ülkenin ekonomik durumu iyidi, eski mezunlar mezuniyet sonrasi asgari ücret üstüne bir maaşa işe başlayıp paşa paşa ödediler, bizim nesil mezun oldu işsiz kaldı, üstüne bir de borç ödemeleri gerekiyor işsizken. Ama sizin gibi kafalar geberip gitmedikçe Türkiye daha gelişmez, uzun yıllardır yurt dışındayım neyse ki, burda kimse beni aşağı çekmeye çalışmıyor. Aksine kendi yaşadıkları zorlukları benim yaşamamamı diliyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.