Yüzbaşı
08 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 344 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Bundan 5/10 yıl önce istifa etmezse chp oy vermem diye düşünüyordum. Hep bu son seçim vs. diyerek salladınız. İnce çekilmezse ona verebilirdim. Süper linç yedim. Gene de 1. turda kafama göre, 2. turda veririz gene düşünüyordum. Çekilmek zorunda bıraktınız adamı. Alın size kk. 1. turda bitirmeyi geç rezil oldunuz. KK görünce anadoluda deccali görmüş gibi oluyor millet. Ciddi ciddi ama ciddi ciddi diyorum bak Demirtaşı içeriye kimin attığı belli, kimi destekleyecekleri belliyken. güney doğu oyunun iç anadoludaki milliyetçi oylarından daha fazla etki edeceğini mi sandınız  


İstifa ettikten sonra gelen yeni genel başkanın parti içindeki hiçbir faydası olmayan yozlaşmış oy kaybettiren kesimi temizlemesi, fetöcü, pkklı vs. tiplerin vekil adayı gösterilmemesini sağlaması ve DEMİRTAŞ, KAVALA, MAVALA dememesini tavsiye ediyorum. Şahsen bu saydıklarımdan herhangi biri olmazsa belediye seçimlerinde bile oy vermem istifa etse bile. Ben chpnin kadrolu oy vericisimiyim? kafama göre basarım. Tip furyasında genel olarak milletin oyları boşa gitti. Ona 1 kelime etmediniz böyle de iki yüzlüsünüz . Belediyeyi kaybetmek bence, 2028 de bir daha meclisi kaybetmekten iyidir.


Seçim bitene kadar sustum. Hadi propagandalarına etki etmeyelim vs. dedim ama seçim bitti. Şimdi eleştiri zamanı.

Kaynağa göre Akp, Sinan oğanla görüşmeyi planlamıyor. Her türlü kazanacağını düşünüyor olmalı ve bence bu durumda haklılar.

KK adaylıktan çekilirse (bu kısımda hukuki olarak yanlış bilgi varsa söyleyin.) özet olarak rte cumhurbaşkanı olsun mu diye referandum olacak eğer %50 alamazsa yeni adaylarla seçim tekrarlanacak. Bu sefer kazanacak adayla seçime girilirse "kk vs rte" kapışmasına göre daha yüksek bir ihtimalle millet ittifakı cumhur başkanlığını kazanabilir.

Ben random bir insanım haksız olabilirim. Herkes kendi kararlarını versin. Yorumlarda düşüncelerinizi bekliyorum.

Paralı troller linç edebilirsiniz bekliyorum.

https://twitter.com/haberreport/status/1659493290989834241?s=46&t=cbGZaozWBqoHkdC0-ScjSA

Merhaba arkadaşlar benim gözümde Suv kız arabasıdır. Kullanan erkeklere bir bıyık altı gülmeyle bakarım   Ama pazarın o yönde büyüdüğü yadsınamaz bir gerçek. Açık görüşlü biri olarak acaba görüşlerimi değiştirsem mi diyorum. O sırada yine bir gülme geliyor   Youtubedan suv vs hb gibi videolara da baktım. Pek fark var gibi demiyorlar. Hatta hb daha iyi gibi algılıyorum ben. Daha yüksek daha havalı göründüğü algısı dışında bir artısı var mı? Sizin görüşleriniz nelerdir?

arabamı yenilemeyi düşünüyorum ve bu 2 otomobil aklımı çeliyor. Zaten aynı motorları var :D astra gönlümü daha çok çeliyor. Siz hangisini tercih ederdiniz? ve neden?? en dolu paketlerine göre yorum yapalım.

Hocalarım, youtube da bazı kanallarda 2023 yılında çip krizinin çözüleceği bayilere araba geleceği gibi videolar var. Tersini diyen de var temmuza vs. sıradayız gibi. Öyle bir şey olma ihtimali var mı? Rengini paketini umursamadan ne geldiyse alma devrinin bitmesini dört gözle bekliyorum cidden.

Şuan herkesin bildiği şeklinde aşağıda yazdığım gibidir. Bu rakamlar güncel araba fiyatlarının altında kalmaya başlıyor. Sizce düzenleme gelmesi lazım mı?


" 400.000 TL'ye kadar olan araçlarda maksimum %70'e kadar kredi. 400.000 TL ile 800.000 TL arasında olan araçlarda maksimum %50'ye kadar kredi. 800.000 TL ile 1.200.000 TL arasında olan araçlarda maksimum %30'a kadar kredi. 1.200.000 TL ile 2.000.000 TL arasında olan araçlarda maksimum %20'ye kadar kredi verilebilir."

Sıfır Clio, i20 gibi arabalara yeticek bütçem var Bütçemi biraz aşıyor ama alabileceğim bir fiyatı var. Sizce b segmet hacthback almaktansa b sedan alınır mı?

Son haftalarda çokça gündeme gelen konu, Bu sefer gelecek gibi. Sizce gelir mi? gelirse tatmin eder mi? Sadece giriş segmentindeki boş paketlere manuel araçlara gelip göstermelik mi olur?

Bir insan engelli olunca özel tüketim vergisinde neden indirimden faydalanıyor? Engellilerde olmasın demiyorum ama engeli olmayan herkes için özel bir şey mi araba? özellikle de giriş segmenti arabalar. Eğer dışarıya döviz çıkmasın diye diyorsanız. Konuyla alakasız olarak buyurun okuyun https://www.cumhuriyet.com.tr/siyaset/diyanet-isleri-baskanligi-2023-butcesiyle-yedi-bakanligi-geride-birakacak-1977623

İ5 12400f için fan önerisi istiyorum. Stock fan da işimi görüyor Ama daha serin olmasını istiyorum. B660 m-k d4 soket 1700 anakart. Eskisini sökmesi ve önerinizi takması kolay olur mu?
Hakkında
Konum: İstanbul, Bahçelievler
Meslek: Maxillofacial surgeon
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
renault
Mobil cihaz
Apple
Beyaz Eşya
Philips
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Mesaj Sayısı: 343
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.685
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 50.183 (Bu ay: 1.845)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.222 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.