Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 Bildirim Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
21.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum Xiaomi Mi 9 tüm izinleri veriyorum, healt uygulamasını 50 kere kurdum telefona format attım ama saat bildirimler sadece titreşim olarak geliyor yani ekran açılmıyor, huawei ile görüştüm dediklerini yaptım olmadı onlarda topu xiaomiye atıyor bu sorunu çözen varsa Allah için şu başlık altına bi cevap yazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim telefon Huawei, saat honor mw2, bende de öyle, yani bildirim gelince ekran otomatik açılmıyor ses ve titreşim geliyor, kolumu kaldırıp saat ekranı açılınca mesajı gösteriyor, ben bi sorun olarak görmedim bunu şahsen

• Amazfit gtr ve xiaomi mi band 4 kullandım bunlarda öyleydi kolunuzu kaldırmanıza gerek olmadan görünüyor bildirimler huaweide değişik o zaman

• Olabilir hocam onları bilmiyorum

• Daha yeni Huawei Watch Gt2e aldım epey kurcaladım. Bildirim olayı biraz sıkıntılı geldi mesela ard arda mesaj geliyor bildirimleri kaydırarak diğer mesaja geçemiyosun illa ana menü>bildirimler diyip ordan bakıcaksın. Ha bi de ordan bakarken yine bildirim gelirse yine geri gelmen gerekiyor. Bildirim okumak tam zulüm oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan10tr

Benim telefon Huawei, saat honor mw2, bende de öyle, yani bildirim gelince ekran otomatik açılmıyor ses ve titreşim geliyor, kolumu kaldırıp saat ekranı açılınca mesajı gösteriyor, ben bi sorun olarak görmedim bunu şahsen
    Arkadaşın dediği gibi düşünüyorum ben de. Bildirim geldiğinde mesajı başkası okumasın diye sadece saati kaldırıp baktığında görünmesi için ayarlamışlar gibi geldi bana, gizlilik olayı yani.
  • kursatkulali45 kullanıcısına yanıt
    Bazı telefonlarda bildirim ayarlarında bildirim geldiğinde ekranı uyandır seçeneği var. Aynı özelliği saat üzerine ya da Huawei Health uygulaması üzerinde etkinleştirebilirsek güzel olur. Şahsen Mi Band 4'ten geçtikten sonra bildirim görünmemesi olayı zor garip geldi. İlk başlarda ios ile uyuşmazlık olduğunu düşündüm ancak konuyu görünce bir nebze rahatladım.
  • Huawei gt 2 pro saatim var Benim telefonum xiaomi mi 10 android 11 kurulu üzerinde. Huawei healt kurdum ilk başlarda sorun yoktu. Bi hafta sonra bildirimler gelmeyeye başladı saati sıfırladım uygulamayı kurdum kaldırdım bildirimler bi gün bile sürmeden yeniden gekmemeye başladı. Müzikçalar telefonda. Açıyorm saatte gözükmüyor. Sadece gelen arama çalıyor saatte şu an başka hiçbişe yok
    Benzer durumla karşılaşan varmı?

• general mobile gm9 pro kullanıyordum sıkıntı yoktu poco x3 nfc modeli aldım sadece konuşma var bildirimler gelmiyor

• mi 9t kullaniyorum. Gt2e almayi dusunuyordum bugun. Sanirim almamaliyim?

• seyhkeahin S kullanıcısına yanıt

Merhaba, mi band 3 kullanıyordum. Onda Bluetooth koptuğunda ekranda görebiliyordum. Şimdi saate bildirim gelecek diye rahatım. Ancak sizdeki sorun gibi bildirimler telefona gelmiyor. Aldığımda pişman oldum. Çözüm bulan var mı? Ben de her şeyi denedim.

Hocam aynı sorun bende de var severek aldım ancak 1 gun sonra bildirim gelmemeye başladı gt 2 nbendeki de telefon poco f2 pro

• Hocam sağlık uygulamasın da konuma her zaman izin veri seçip öyle deneyin birde

• Arkadaşlar bu saat ile ilgili hala sıkıntı yaşayan varsa bana ulaşsın hertürlü yardımcı olurum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • madmax_88 M kullanıcısına yanıt
    Dostum saat sıkıntılı değil sorun Google play üzerinden indirdiğin sağlık uygulamasından kaynaklı, anlatacaklarım yap sonra da bi hayır duası et bana yeterli☺️ saatini sıfırla ondan sonra cep telefonundaki sağlık uygulamasını sil (muhtemelen Google Play'den indirdin) ondan sonra telefonunun markası ne olursa olsun Xiaomi Samsung vs.. Huawei app store'yi APK olarak indir gerekli izinleri ver ardından sağlık uygulamasını Huawei app stordan indir kur saatinle eşleştir gerekli izinleri ver sorunun çözülecektir.

Aşağıda yazdım çözümünü

• canoberto C kullanıcısına yanıt

Ozel den msj attim mail yazdim geri donus yapmiyorsun. Ne guzel herturlu yardimci oluomussun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fonderr -- 31 Mart 2021; 8:3:40 >
  • canoberto C kullanıcısına yanıt
    Hocam faks gönderdim ama donmedin, her türlü yardimci olmuyorsun.

• Bildirim gelince ekran acilmamasi sorunu bendede mevcut varmı çözüm bulabilen? Band 4 ten gectim alışkanlık var bu duruma

• Merhaba aynı bildirimden üst üste bir çok kez gelme sorunu nasıl çözülüyor telefon poco x3

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.