Şimdi Ara

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat karşınızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
7
Favori
5.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet bende kullandım hem şarj hemde bluetooth mesafesi çok düşük geldi.

Gt2 prolardaki koyu titanyum renk çok güzeldi, hatta gt2 titanium elite olanının rengide aynı koyuluktaydı, ondan da aiki tane kullanmışlığım var,

Açık renkli metaller bana çok ucuz geliyor nedense.

Bence bu saat watch 3 ve 3 pronun pabucunu dama atacak. Millete sattılar E-simli diye ortada ne e sim var ne başka bişey. Bende aldım. Üstelik normal modda 3 gun şarjı gidiyor. Saatin modeli değişsecek hala altyapı hazır değil.

Boşuna fazladan para vermenin anlamı yok.

Yanlız bu safir cam ve titanyum saate çok şey katıyor görsel açıdan.

• marsk35 kullanıcısına yanıt

Samsung watchlar apple'a hiç bağlanmıyor.Hatta bağlanıyor ama hiçbir şey yapamıyorsun.Ne bildirim geliyor, ne çağrı

Bu mahrum bırakılmayı neden apple'a sormuyorsunuz ? Hani dosya sistemini açsa, biz de kullansak.Ama o apple..Yapmadığında x firmanın suçu yaptığında yaşa apple ! Bırakın bunları

Canpark servise band 4'ü verdim birebir değiştirdiler bu arada.Freebuds 3 kullanıyordu arkadaşım, ses boğuk geliyor diye kulaklıkları 0'la değiştirdiler.Hem de ertesi gün teslim aldım.Hangi firma yapıyor ? Servis kağıdını atayım mı ?

• kerzami K kullanıcısına yanıt

Hocam yanlış bilmiyorsam e sim olayı tr'de kapalı.Ben bluetooth mesafesinden memnunum, evde hiçbir sorun yaşamadım

• DeepestSea kullanıcısına yanıt

neyi tartışıyoruz anlamıyorum bu arada bende akıllı saat kullandım şimdilerde mi band 6 yı kullanıyorum tüm özellikleri iphonede de açık yani iphone ile alakalı bişi değil bu hatta amozfit kullanan birçok kişi saatine herşeyi yüklüyor ve tüm özellikler aktif. apple sadece bu firmaya mı izin vermiyor(!) bu tamamen şirket politikası apple kullanıcısı olarak bu saatlere 2 3 bin verip kısıtlı kullanıp yapmaktansa amazfit veya mi watch s1 active gibi saatleri kullanırım hem daha ucuz hem de tüm telefonlarda aynı deneyimi veriyor garanti konusunda ise ixoami de güzel yani anlayacağınız özellikleri kısılmış saat alana kadar piyasada daha güzel ve güçlü rakipler var. adroid kullanıcısıysanız lafım yok tabi

• DeepestSea kullanıcısına yanıt

Ayri bir hat alırsanız ensim aktif olarak çalıştırabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huawei kafayı yemiş yine. piyasayı resmen süpüren apple watch3 $200'a,

samsung watch4 $180'a varken çin malı huawei'e kim o kadar para versin? apple ve samsung dışında kalan pazarı anca fitbit ve garmin kapmaya çalışırken huawei unutsun bu fiyatla rekabet etmeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 5 Mayıs 2022; 15:51:49 >
  • Samsung sadece tatlı suda denemişler denizde falan degil yani denizde su gidebilir ama huwai denizde bile su gitmiyor oyüzdende huwai daha iyi

• gt3 pro çok guzel gorunuyor

• Hepsiburadaya gelmiş 5500 TL. Sepette 500 TL indirim var 5000 TL ye geliyor çok değil mi ya

• Night King kullanıcısına yanıt

Çok fazla bencede. Fiyatta indirime gideceklerini düşünüyorum. Bu fiyatlarla rekabetçi olması çok zor.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Tatlı su, tuzlu su alakası yok.

Tuzlu su'ya afedersiniz tank koyun, sonu bellidir.

Çok fazla akıllı saat kullanmış biri olarak tüyom şu:

Tuzlu suda 1 saat kadar yüzdükten sonra tatlı su ile durula. Ben bu taktikle akıllı saatlerimi rahatça kullandım. Apple, Samsung, Huawei, Garmin.. Hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.

• kerzami K kullanıcısına yanıt

Nasıl olacak hocam bu. Özelliklerinde esim olarak hiç bir şey dememişler. Çalıştıranları da duymadım. Bilginiz var mı? E-sim olduğunu bilsem hemen alacağım

• ogrsh kullanıcısına yanıt

E sim özelliği watch 3 pro modelinde mevcut

• firstutay F kullanıcısına yanıt

Media Markta gidip sordum özellikle yok dediler. İnternette bir yerde olduğunu göremedim. Varsa süper o zaman. Direkt açık mı geliyor. Yoksa açtırmak mı lazım?

• ogrsh kullanıcısına yanıt

GT3 pro demiyorum. Watch 3 pro modeli

Resmi web sitesinden alıntı

** HUAWEI WATCH 3 Pro e-SIM özelliği, belirli ülkelerde desteklenmektedir. Özellik, e-SIM destekleyen telefon operatörlerine bağlıdır.

• Watch 3 PRO ile Watch GT3 Pro yu çok karıştırıyorlar.

• GT 3 pro için ekran koruyucu alan oldu mu ?

• Ben de bu saati sırf safir cam ve titanyum kasa için normal bir kol saati gibi görerek almayı düşünüyorum.

Safir cama ekran koruyucu gerekmez.

Tüm analog saatlerim safir cam tercih ettim şimdiye kadar sorun yaşamadım.

Samsung da bu işe uyanmış, Galaksy Watch 5 te safir cam ve titanyum kasa ile gelecekmiş. Nihayet Samsung plastik dışı bir ürün çıkaracak herhalde.  

Fiyat epey yüksek, plastik kordonlu olan 5.500, titanyum kordonlu 7.500 TL.

Samsung daha rekabetçi bir fiyat ile çıkarsa Huawei nin işi zor.

EKG çalışıyor mu? kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi lütfen.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.