Şimdi Ara

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat karşınızda (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
7
Favori
5.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben iki gün önce sipariş verdim. Bugün geldi henüz açma fırsatım olmadı ama huawei shop ta güzel indirim var. Sitede gördüğünüz fiyata aldanmayın. Sepet fiyatına iki tane indirim kuponu kullanıyorsunuz 500+300 tl indirim kuponu var. İlave olarak tartı 3 hediye.

Deri kordonlu fiyatı

Ara Toplam

5.998,00 TL

Teslimat

ÜCRETSİZ

Toplam İndirim

- 799,00 TL

Ürün İndirimi- 499,00 TL

Sipariş indirimi- 300,00 TL

Kupon İndirimi

- 500,00 TL

KDV Tutarı

716,79 TL

Sipariş Toplamı

4.699,00 TL

• Saati aldım kullanıyorum ama EKG özelliği uygulaması yok bende nasıl ekleniyor bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mnybjk kullanıcısına yanıt

Saatin son güncelleme de olmayabilir. Güncellemeleri bir kontrol et istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstutay -- 12 Haziran 2022; 23:37:32 >
  • Bu saatin tasarım ve malzeme kalitesi hariç watch fit 2'den özellikleri açısından farkları tam olarak nelerdir bilen var mı?

• firstutay F kullanıcısına yanıt

güncel aslında ama Türkiyede ekg açılmamış sanırm 1 aya kdar yeni güncelleme ile gelir diyorlar

• tsender T kullanıcısına yanıt

watch fit 2 de bile 32 gb dahili hafıza varken Gt3 pro 4 gb dahili hafıza var. Neden böyle anlamış değilim.

Hocam bende bu şekilde olmuyor. Kupon indirimini nasıl sağlıyoruz acaba?

Hayırlı olsun.

Ürünün hafızası bazında hepimizde soru işaretleri var. Ürünün hafızasında kaç GB boş alan var acaba? Şarkı vs. koymak için.

• Bu saatin dahili hafızası 32 gb değil mi? 4 gb nereden çıktı 

İnternette Huawei shop indirim kodu diye aratın çıkacaktır. 500 TL lik indirim kuponu çıkıyor

deri kordonlu alırsanız yapıyor bu indirimi. diğerlerinde bu extra 500 TL'lik indirim yok.

Evet deri kordon için. Silikon kordonlu alacaksanız deri kordon almak daha iyi. En azından klasik giyimler için elinizde orijinal deri kordon olur. Silikon kordonlar 50 TL' ye satılıyor zaten. Ama titanyum alacaksanız ona bir şey diyemem.

• Daha sonradan yüklediğim uygulamalar falan var. Şu an ki boş alanı 25 gb

Huawei saatlerin kordonları birbiriyle uyumlu oluyor mu? GT 3 pro yeni bir saat sonuçta, kordonu bulunabiliyor mu?

• Bugün Watch 3 denedim bir mağazada metal kordon bileğime olmadı.

Acaba bu titanyum kordonda içinde yedek baklalar çıkıyor mu bilen var mı?

Ben henüz yedek kordon satan bir yer de görmedim bu saat yeni olduğu için sanırım. Bir çok mağazaya uğradım henüz mağazalarda bile GT3 pro yok genelde Watch3 GT2 felan bulunuyor.

• aticus3 kullanıcısına yanıt

GT 3 Pro nun titanyum kordonlusunu kullanıyorum. Kutusunda 4 tane yedek bakla var.

Ölçümlerin sağlıklı olması için saatin bileğinizi tam sarması gerekiyor dediler, ben mevcut kordondan 2 tane baklayı da çıkardım.

Saatin hafızası 32 GB. EKG mevcut ama Türkiye'de aktif değil, prosedürler tamamlanınca güncelleme ile açılacağı söyleniyor.

GT3 Pro'yu İphone 12 ile kullanıyorum, deneyimlerimi de Huawei Watch GT3 [ANA KONU] başlığına yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 15 Haziran 2022; 18:35:24 >

Evet uyumlu. 22 mm kordon olması yeterli. 22 mm olanların hepsi uyumlu

• aticus3 kullanıcısına yanıt

EVet 32 gb imiş. Yalnız 16 gb diyenlerde var.

• Apple watch 7 45mm ile birlikte huawei watch gt'yi kullanıyordum.

akabinde Huawei watch gt'yi satmıştım.. akıllı saat değil daha çok bir akıllı bileklik gibi olduğu için..

geçen merakıma yenik düştüm ve huawei watch gt3 pro aldım..

öncelikle eleştirilerimi söylemek istiyorum:

huawei saat yazılımı konusunda çok yavaş ilerliyor.. nerdeyse giriş seviyesi akıllı bilekleri ile amiral gemisi akıllı saatleri aynı özelliklere sahip...

watch gt3 pro için 32gb hafıza deniliyor ancak bunu herhangi bir şekilde kullanamıyorsunuz.. ne kadar boş yer falan var göremiyorsunuz..

ya kaç yıl geçti whatsapp ve sms'lere halen hazır 5-6 cevap ve emojiler haricinde cevap yazamıyorsunuz.. 10k'ya akıllı saat satıyorsun, mesajlara cevap verme seçeneği yok..

arayüz seçenekleri ve mağaza halen samsung'a göre yok denecek kadar kötü..

yani halen akıllı saatten çok akıllı bileklik+ kıvamında bir saat..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 20 Haziran 2022; 20:16:59 >

• SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt

Saatteki boş alan kısmını müzik yükleme kısmından görebilirsiniz.

Mesajlar kısmında size katılıyorum. Watch 3 pro ile aynı yazılımı kullanıyorlar ama bu saatte mesajlara cevap verme özelliğini aktif etmiyorlar nedense. Aktif etseler watch 3 pro modelini satamayacaklar muhtemelen

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.