Yüzbaşı
26 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 87 (Bu ay: 2)
Gönderileri
...
Whatsapp tan iphone 5 ten kimi ararsam arayayım ses gitmiyor ama normal arama yaptığımda yada whatsapp tan ses yolladığımda hiçbir sıkıntı yok telefonu resetledim whatsappı sıfırladım sonra telefonu sıfırladım ne yaptıysam gitmiyor sesim tuhaf olan su görüntülü değilde normal arama yaptığımda whatsappan ses gidiyor bana yardımı dokunucak kimse varmı...
Öncelikle Spotify Premium Ödemesi yapmaya çalışıyorum ödeme başarısız oldu diyor denediğim yollar

1 yeni üyelik aldım ve ödeme yapmaya denedim -
2 5 tane farklı kart denedim -
3 denediğim kart ile arkadaşıma aldık ve ödeme başarılı oldu :(
5 bölgeyi bile değiştirdim yine olmadı
allah rızası için ben neyi yanlış yapıyorum --
elektroworden 2013 yılında alınmış olan ipad 4 sahibiyim 9.3 güncellemsinden sonra cihazımı açmak için mail adresimi ve şifre istedi fakat maili bir türlü hatırlayamdık ve bulamdık (apple comdan yardım aldım) daha sonra appleyi aradım çıkan bayan deneyerek birlikte bulalım dedi ama birtürlü bulamadık daha sonran benden faturamı gonderirsem sıfırlama yapabileceğini söyledi ve fatura için eletroworldu aradım malesef kapanmıs ve bimeks olmus bimeksi aradım onlarde 1 kasım 2013 ten onceki hiçbir faturayı bulamıyacagımızı söyledi öylece kalakaldım ben ne yapmalıyım apple fatura ister bimeks fatura yok der lütfen yardım ....
konami stajer alıp bıtırme odevlerını bu oyunda yaptırmıs çok belli
ARKADASLAR EMNIYETTE BİLGİ İŞLEM SUBE MUDURLUGUNDE CALISIYORUM SUBEMIZE 15 TANE GECEN SENE HP Z400 BILGISAYAR ALDIRILMIS NEYSE BILGISAYARI TESADUFEN ICI ACTIGIMDA 2 TANE 320 GB HDD OLDUGUNU GORDUM 15 BILGISAYARDADA 2 ŞER TANE 320 GB HDD VAR MARKASI WD NEYSE YANLIZ BILGISAYARLAR 1 TANESINI GORUYOR VE BUTUN YAPILAN ISLEMLERI IKI HDD YAPIYOR ORNEGIN WINDOS IKISINDEDE YUKLU VE YUKLEDIGIMIZ MUZIKLER BILE IKISINDEDE VAR HP YI ARADIK SORDUM PEK BİŞİ BULMADI OZELIKLERINDE 2 HDD GORUNUYOR DIYOR HATAYI BULAMDILAR ONCE DUSUNDUK SISTEM COKTUGUNDE DIYER HDD YEMI GECIYORDA SISTEMI KURTARIYOR FELAN DIYE AMA SISTEME HERANGIBIR HATADA IKI HDD COKUYOR YANI NE YAPARSANIZ YAPIN 2 HDD AYNI ANDA ISLEMLERI ALGILIYOR YANI BI ONEMI KALMIYOR GIBI AYGIT YONETICISINDEN DE 2. SI GORULMUYOR HATTA FORTAM ATILDIGIND ABILE 1 HDD OLARAK GORUYOR BUNU SORUNU NEDEN KAYNAKLANDIGI SOYLICEK BI BILGIN VARMIDIR BİRZ ZOR BI HATA GIBI AMA GERCI HATAMI ODA BELLI DEIL YA ...
Hakkında
Meslek: Polis
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 889
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.957 (Bu ay: 239)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.490 (Bu hafta: 20)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.