M

Yarbay
11 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar herkese selamlar, bu aralar maxium 120 bin tl ye araba bakıyorum, ana kriterim kesinlikle otomatik yada yarı otomatik olucak yani manuel olmuyacak. Fazla gezen birisi değilim, benzinde dizel farketmez, sıfır yada ikinci el fark etmez yani siz olsaydınız ne alırdınız bu paraya 120 bine. Teşekkürler.
Sayın arkadaşlar, Bluetooth hoparlör almak istiyorum ve başlıkta da olduğu gibi hangisini almalıyım yada bu fiyat aralığında daha iyisi varmı ? Tavsiyeleriniz nelerdir. Teşekkürler.
Arkadaşlar, bundan 1 ay önce tarzgo.com sitesinden alışveriş yapmıştım, ama ürünler stoklarında yoktu, bende alışverişi güçlükle iptal ettirdim. ama kredi kartıma ücreti geri iade etmemişler. Ücreti iade alabilmem için ne yapmalıyım. Teşekkürler.
Arkadaşlar, Şeffaf sert silikon kılıfıma tükenme kale mürekkebi bulaştı, ne yaptıysam çıkaramadım. Bunu çıkarmanın yolu var mı teşekkürler.
Arkadaşlar selamlar, 29 eylül 2015 yani 2 gün evvel ttnet kapatacaktım interneti amma adamlar aradılar ikna ettiler beni mevcut hızım 8 mbit idi ve 16 mbit hıza çıkardılar amma aradan 2 gün geçti bugun baktım hala daha 8 bmit hız ve müşreti hizmetlerini aradım ve bana evet hızınız 8 mbit olarak gözüküyor ama yakın zaman 16 mbit hız geçer dedi yani doğru mu dedikleri ne zaman geçer acaba? kandırmasınlar beni. Teşekkürler.
Arkadaşlar, Selamın aleyküm. Asus x99-deluxe anakartım, 5820k işlemci ve 16 gb 2800 mhz kingston predator ramler oluşan sistemim var windows 8.1 x64 pro yüklü. Sistem default halde yani overclock yok iken pc yi ilk açtığımda kendi kendine biosa giriyor ama her zaman olmuyor bu bazen sıkı sık oluyor bazen nadir oluyor anlamadım. Sonra ctrl+alt+del yapıyorum sistem yeniden başlıyor bu sefer düzgün açılıyor pc. Pc de resetlenme, kilitlenme vs.. en ufak bir sorun yok oyunlarda canavar gibi. Tek sorun ilk açılışta kendi kendine biosa girmesi. Biosa update yaprım 1702 olan son sürüm ama gene birşey değişmedi. Acaba diyorum bu anakartta voltaj düzenleme problemimi var yoksa virüs mü var? anlamadım. Bilgisi olanlar yardım ederse çok makbule geçer. Teşekkürler.
Arkadaşlar selamlar, yakın zamanda x99 tabanlı sisteme geçmek istiyorum. İşlemci olarak i7 5820k alacağım bu tamam. Anakart ve ram eksiğim var diğer bileşenlerimin hepsi tamam sayilir. Anakart , Asus x99 deluxe ve msi x99s gaming 9 ack arasinda gidip geliyorum başka önerilerede açığım. Ram olarak ise hiçbir fikrim yok ne alsam diye. Sistemi oyun ve render amaçlı kullanacağım. Yol gösteren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar selamlar herkese. Gtx 980 ekran kartı aldım yeni ve bu karta uygun monitör ne alabilirim ne tavsiye edersiniz yada neye dikkat etmeliyim. Şu an hangi monitörü almaliyim yada hangi monitörün çıkmasını beklemeliyim. Teşekkürler.
Arkadaşlar selamlar, şöyle bir sıkıntım var. Masaüstü pc de 1 adet düz kah olu modem ile 1 adet asus n56u router bağlı vaziyette. Masaüstü pc de internete giriyor tüm sitelere ama download yapamıyorum. Laptoptan wirless ile bağlandığında ise download yapıyor hemde son hızda. Ama masa üstü pc neden yapamiyorum download. Sorun nerde acaba. Teşekkürler.
Evet arkadaşlar öncelikle herkese şimdiden iyi bayramlar dilerim.... Bayramdan sonra modem-router almak istiyorum konu başlığındaki Zyxel vmg8924-B10a modemi nasıl bilirsiniz? wireless çekim gücü benim için çok önemli... O kadar para verip çekimi zayıfsa olmaz yani, nette kopmalar yaşamak istemiyorum bu kadar para verdikten sonra, kısacası artıları ve eksileri nelerdir... Tavsiye edermisiniz...Şimdiden Teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
2018 Peugeot 308 Allure
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 36 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.556
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 256.017 (Bu ay: 1.415)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 313 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.