Şimdi Ara

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat karşınızda (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
7
Favori
5.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ücretsiz kordon için bugün indirim kuponu geldi. Gelen kupon ile 1 TL'ye satın alabiliyoruz.

Premium saat kadaranı içinde yine aynı kupon kodunu kullanıyormuşuz.

• firstutay F kullanıcısına yanıt

Bana da az önce pro kadran kodu geldi, kayış için ise ayrıca kod gelecek mi?

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    Bana da aynı şekilde sadece kadran kodu geldi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İkisinin kodu ayrı ayrı geliyor. Hangisinin kodu gelmediyse online olarak müşteri temsilcisinden talep edin gönderiyorlar.

Deri kordonu bence çok bekleme ben eski yorumlara baktımda uzun süredir stokta yokmuş. Kupon kodun ay sonuna kadar geçerli geciktirme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firstutay F kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için öncelikle teşekkürler. Az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm, kayış fiyatları zamlandı dediler kuponlar yenileniyor dediler, kısa zamanda kayış kodu göndereceğiz dediler. Bakalım nasıl olcak?

• stronger06 S kullanıcısına yanıt

Hocam siz eski sürüme nasıl dönüş yaptınız? Ben araştırdım hiç bir bilgi bulamadım.

• ouzhn06 O kullanıcısına yanıt

Sağlık uygulamasında ilk yüklü versiyona döndüm (beta olmayan, güncel versiyon). Saat yazılımını eski versiyona döndürmedim.

• Arkadaşlar merhaba, gt3 pro almak üzereyim saatten WhatsApp düzgün çalışıyor mu ve yazılabiliyor mu ya da Samsung watch 5 pro yu mu bekleyeyim

• Saati sabah şarjdan aldım 12 saatte%20 şarj gitti benim saatimdemi sorun var?
    Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat karşınızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpkan -- 13 Temmuz 2022; 23:50:5 >
  • alpkan A kullanıcısına yanıt
    SpO2 kapalı aynı ayarlar. 6-8 arası düşüyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • alpkan A kullanıcısına yanıt

Herşey açık günlük 7-8 civarı düşüyor

• A101 de saat için güzel indirimler var.

Yalnız daha 2 ay önce gazeteci ve teknoloji inceleyicilerini toplayıp Bodrum a geniş katılımlı lansmana götürüp bu saati tanıttıktan sonra. 2 ay içinde A101 de satılır hale getirmek saat için pek de iyi olmamış kanımca.

Yine de şu anda (Apple hariç tutuyorum) bence en iyi akıllımsı dijital saat fiyat ve malzeme ve kullanılabilirlik açısından.

Samsung 5 bakalaım neler sı-unacak bize. Fiyatı daha yüksek olacak gibi duruyor ama.Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat karşınızda 

• aticus3 kullanıcısına yanıt
    İphone kullanıcısı değilsen en kaliteli saat bence bu fakat applede birçok özelliğini kullanamama olayından dolayı şahsen mi s1 active aldım…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • absfr A kullanıcısına yanıt

bu saatte yazma yok sadece okuma var

• aticus3 kullanıcısına yanıt

Yazdıklarınıza katılmıyor.

BİM, A101 gibi markalar iPhone falan da satıyor, marka değeri bu yüzden düşmez ki...

Kaldı ki ürünün en pahalı versiyonu Almanya'da 449 Euro, 7900TL.

• Sağlık uygulaması çalışmıyor, spor verileri çalışmıyor yada telefona saatten cevap verilmiyor, arama yapmıyor deseniz belki anlarım ve onlar zaten çalışıyor ama saatten mesajlara cevap yazmanın mantığı nedir ?

Minicik bir ekranda minicik klavyeyi kullanıp mesaj yazmaya çalışmak marifet mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 15 Temmuz 2022; 18:4:37 >
  • Kayış kupon kodum geldi ve sitede 499 TL.ye satılan kayışı, 01 TL. ye sipariş verdim...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.