Şimdi Ara

Huawei Watch 3 / Watch 3 Pro Kullanıcı Yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
12
Favori
14.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei’nin Harmony OS 2.0 ile çıkardığı son akıllı saati. Ürün elime dün ulaştı. Ürünü iphone 12 ile kullanıyorum ve kullanım şuan bana bundan önceki saatim olan iwatch’a göre oldukça kısıtlı geldi. Umarım zamanla ios desteğini arttırırlar.

Onun dışında saat oldukça şık ve akıcı. Kadranlar çok çesitli, ekran kalitesi muazzam.

Şuan mobilim pc başına geçtiğimde detayli inceleme yazacağım.

Umarım ülkemizde uygun bir fiyata çıkar ve yaygın bir kullanıma ulaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fitamino -- 13 Ağustos 2021; 18:53:34 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• huawei watch gt kullanıcıları nerede? hiç yorum yapmamaları ilginç geldi, şu an freebuds3 ile birlikte 5700 TL ye satılıyor, 1000 TL kulaklık deseniz, saat 4700 tl ye geliyor. yukarıdaki saat yorumuna baktım hüsran gibi?gt2pro ya göre ekstra görünenler görünmekten öteye gidemiyor gibi? evet huawei saat severler nerede bakalım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://mshop.huawei.com/tr/product/huawei-watch-3-pro/ link burada Huawei Watch 3 / Watch 3 Pro Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uykusuzfil -- 13 Ağustos 2021; 14:50:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 3200₺ ye satıyorum almak isteyen varsa

• uykusuzfil kullanıcısına yanıt
    Bu saat 5000 liralik bi akilli bileklik hocam.

• Güncelleme geliyor akıllı saat olmaya başlıyor yavaş yavaş

saat çok güzel ama fiyat çok uçuk

Huawei Watch 3 yeni özelliklere kavuştu | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

• Arkadaşlar bu saati kullanan hiç forumda insan yok mu?
    Konuyu açan arkadaş detaylı inceleme yapacağım demiş ama ses yok.
    Bu saat Apple saat kadar işlev görüyor mu?
    Ben iphone ile kullanacağım tereddütteyim.
    Sırf görünüşüne tav oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ardaşlar merhaba, gt3 pro kullanıyorum yaklaşık 1.5 aydır. Ürün oldukça şık ve kullanışlı. Standart kullanımda 3 gün, süper uzun pil ömrü ile 15 gün gibi bir şarj süresi var.

Benim için saatin şarjı çok önemli. Saate bağımlı olarak sürekli şarj etme peşinde koşmayı sevmiyorum.

Iphone 13 pro ile kullanıyorum. Tüm uygulama bildirimlerini alıyor. Bu konuda en büyük dezavantajı bence whatsapp bildirimlerini cevaplama imkanı maalesef yok.

Çok fazla kadran seçeneği var. Spor ya da günlük kullanım için olsun takım elbise için olsun kıyafetin durumu ve rengine göre kendi zevkinizde seçimler sunuyor.

Telefon arama ve cevaplama oldukça başarılı. Ses net ve sorunsuz. Spor aktiviteleri için kullanacaklar varsa kesinlikle tavsiye ederim. Sabahları yürüyüş yapıyorum ve yürüyüş modu ile yürüyüşe başlayıp tamamladığımda tüm kat ettiğim yolu simüle edip gösteriyor ve video olarak galeriye atabiliyor. Yürüyüşe nerede başladınız nerede bitirdiniz, kaç adım atıldı yaklaşık ne kadar kalori yakıldı, süre vs hepsini raporluyor.

Günlük uyku takibi, oksijen ölçümü, stres seviyeniz, kalp atış hızı, cilt sıcaklığı vb özellikleri var.

Bir noktada sabit uzun süre kaldığınızda uyarı verip kalk ve hareket et gibi uyarıları var.

El feneri modu var ve bence önemli olduğu kadar yeterli ışık ile işinizi fazlasıyla görüyor.

En büyük dezavantaj spotify kısmı, ben aktif olarak kullanıyorum ve saat üzerinden şarkı değiştirme vb kısmı kullanamıyorum ya da ben bilmiyorum. Çok da üzerine düşmedim saat üzerinden nasıl yaparım diye.

Şimdilik paylaşacaklarım bu kadar. Sorusu olan arkadaşlar olursa elimden geldiğince ve vakit buldukça yardımcı olmaya çalışırım.

• 3 gündür wacht 3 pro kullanıyorum..
    İphone ile kullanmakta problem yaşarım diye endişelerim vardı..
    İyiki almışım..
    Saat her yönü ile beni tatmin etti..
    Şarjı güzel, telefondan görüşme yapıyorum bildirim alıyorum..
    Daha ne olsun?
    Egzersiz vs şeyler ile zaten işim yok

• merhabalar bu üründe binicilik spor egzersizi varmı ?

• Huawei watch 3 kullanıyorum,inanılmaz güzel bir cihaz,bunu şimdiye kadar Apple Watch kullanan biri olarak söylüyorum,Cihaz şıklık açısından ve malzeme açısından Apple Watch tan 10 gömlek üstün,harmonyOs çok akıcı,bu konuda apple ile aynı akıcılığa sahip,cihazda esim var ancak Türkiye’de maalesef saatler esim uygulaması yok henüz,şarjda iki durum var;
    1-Tüm özelliklerin kullanıldığı ve program yükleyip çalıştırılabilen aynı Apple Watch gibi olan tam mode 3 gün şarjı gidiyor
    2-ikinci modu var bu modda gt3 te ne varsa o kadar kullanılabiliyor o zaman şarj süresi 14-15 gün gidiyor,
    Cihaz çok kullanışlı ancak fiyatı Apple Watch ile yarışıyor
    Her iki cihazı kullanan biri olarak söylüyorum kalite açısından kesinlikle Apple Watch ta olmayan vücut sıcaklığına kadar sensör var,yani eksik yok fazla var,EKG de çekiyor diyorlar yabancı sitelerde ama ben henüz görmedim,belki yeni versiyonla gelir,ve anladığım mkadarıyla(emin değilim)sağlık uygulamasına bakarsak tansiyon ölçecek güncelleme gelecek diye tahmin ediyorum henüz yok

• Apple ın bu özelliklere sahip çelik kasalısı Türkiye’ye gelse fiyatı 8.000 in altında olmaz,yurtdışında 100 dolar daha fazlaya satılıyor Apple Watch un bu özellikleri olanı,eksersiz menüsü inanılmaz geniş,içinde huawei market var ve ihtiyacın olan bütün programları yükleyebilirsiniz ki şu anda çoğu ücretsiz.apple watch ta kısıtlı kadraj varken bunda yüzlerce kadraj var ve ücretsiz

• Huawei gt3 ile watch 3 arasinda kaldim

arkadaslar .neredeyse iki kati fark var . Bana akicilik msj cvplama spor modlari lazim . Ikisi arasindaki yazilim farklimi acaba ? Harmony os yaziyor ikisindede ama bi arkadas watch 3 de bi mod var onu kapatinca gt3 gibi oluyor yazmis. Zira bircok akilli saat denedim suan amazfit trexpro var bu sebeble takilmalara kasilmalara tahammulum yok . SIZDEN RICAM yazilim olarak akiskanlik olarak ne farklar var detayli anlatirmisiniz ???

• Ben Huawei watch 3 te iki mod var:
    1.mod full inanılmaz cihaz ve esim var bu cihazda,1.modda yaklaşık 2 gün şarjı gidiyor
    2.mod ise gt3 ile aynı oluyor ve 10-15 gün arasında şarjı gidiyor,cihaz inanılmaz akıcı ve enbüyük özelliği eğer açılırsa esim olacak ve cihazın herşeyi premium,ben iPhone ile Apple Watch kullanırken Apple watchu kenara attım Huawei watch 3 ü kullanıyorum

• Selamlar arkadaşlar bu saatten almayı düşünüyorum.
    Fakat çevremde ne mağazalarda nede birinde bu saatten görmedim.
    Saat kalınlık olarak kolda nasıl duruyor. Sanki bana biraz kaba gibi geldi. Birde bu saatte e-sim kullanan varmı.

• gem1 G kullanıcısına yanıt

Selamlar saat kalınlık olarak kolda nasıl duruyor.

Watch 3.e.gore.daha kalın herhalde.

• kerzami K kullanıcısına yanıt
    Watch gt2 serisinden daha ince ve daha şık bir görüntüsü var ben gt2 serisinin ikisini de kullandım ama bu gerçekten çok güzel,ben çok memnunum hatta bu saatten sonra ciddi ciddi iPhone dan huawei serisi bir telefonu düşünmüyor da değilim.Esim de var bu cihazda.
    özeti:çok şık çok güzel ve çok akıcı bir cihaz,ama fiyat pahalı,huawei kendi sitesinden satıyor

• E-sim kullanabilen varmı

• kerzami K kullanıcısına yanıt
    Henüz Türkiye’de maalesef yok,çok büyük saçmalık bu ama yok işte

• Yaklaşık 2 hafta Huawei watch 3 kullandım, güç tasarrufu modunda mesajlara hızlı cevap verilememesi çok kötü.

Sırf batarya ömrü için almıştım ama gt2 gibi kullanırsanız o zaman 2 haftayı buluyor. O şekildede kolu çevirdiğinizd takılmalar v.s yaşadım. dolayısıyla elden çıkardım dün itibariyle.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.