Şimdi Ara

Huawei Watch 3 / Watch 3 Pro Kullanıcı Yorumları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
12
Favori
14.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Huawei watch gt 3 pro için galerisinin haricinde not programı yükleme şansımız varmı arkadaşlar?
    Telefondaki notları saatte görebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba, watch gt3 pro titanyum kayışlı model çok hoşuma gitti ama çok kararsız kaldım, şunu sormak istiyorum, sizce aradaki fiyat farkına değer mi? Şuan deri veya silikon kayışlı versiyonlarla arasında iyi bir fiyat farkı var. Hani sonra alınmak istenirse mutlaka pahalıdır gerçek bir titanyum kordon ama bilemiyorum. Çok havalı görünüyor titanyum kordon ile, bu versiyonu kullanan var mı, deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz.

• burası watch 3 için hocam. bu soruyu watch gt3
    konusuna sorarsanız daha iyi cevap alabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Baldbani kullanıcısına yanıt

Hepsi GT değil mi hocam? düz watch3 hiç duymadım. Huawei sitesine bir girip bakın isterseniz watch gt serisi altında hepsi. Konu içerisin de de bir sürü ileti var watch gt adı ile geçen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4891BECAE -- 21 Şubat 2023; 17:25:27 >
  • hayır watch ve gt serisi olarak 2 ye ayrılıyor. watch 3 çıktığı zaman huawein sitesinde sergilenyordu yakın zamanda kaldırıldı ama hepsiburada da sarılıyor. ve evet gt serisiyle çok karışıtırılıyor

https://www.youtube.com/watch?v=ENbu2HgBR_E&feature=youtu.be

watch serisinde esim, wifi, cihaz içi appgallery ve dahası mevcut bu özellikler olduğu içinde pil ömrü biraz daha düşük

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Huawei sitesinden kaldırılmış aynen hocam, ben hep tamamı gt olarak biliyordum. Anladım durumu, dediğiniz gibi karışıyor herkeste öyleyse.

• Arkadaşlar bazı kadranlar çalışmıyor. Huawei kendi ekran yüzleri hepsi. Düzeltmek için bi yol var mı?

Huawei Watch 3 / Watch 3 Pro Kullanıcı Yorumları

İşaretliler çalışmıyor.

Bir de Ultimate Okyanus modelindeki saat yüzünü acaba mağazada bulabilir miyiz?

Bir diğer sorum saat üzerinden görüşmeyi kapatabilir miyiz? Bazen gelen çağrıyı telefondan açmama rağmen önce saate bağlanıyor karşı taraf ile birkaç saniye konuşamıyorum.

GT3 Pro modeli saatim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• thehspeed T kullanıcısına yanıt

Elimde watch 3 pro var, uygulamadan sim yönetimine girdiğimde bağımsız numara seçeneği çıkmıyor. Ayrı bir esim hat aldım, bir türlü etkinleştiremedim. Müşteri hizmetleriyle görüştüm onlar da bağımsız numara seçeneğinin neden çıktığını anlayamadılar. Kullanım kılavuzuna da baktığımda watch 3 serisinin bu özelliği desteklemediği, watch 4 serisinin desteklediği yönünde. Watch 3 tek sim 2 cihazı destekliyor o da Türkiye’de yok deniyor. Bağımsız bir numarayla nasıl kullanabildiniz?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.