Şimdi Ara

Huawei Watch GT / GT 2 /GT3 / Watch 3 Watch Face Tema Paylaşımı Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
56
Favori
176.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar bildiğiniz üzere Huawei Watch face konusunda yerli olarak tasarımcı pek yok veya yabancı gruplarda kayboluyorlar.
    Bu sebeple yerli tasarımcıların bu başlık altında bir araya toplanması ve tasarladıkları saat yüzlerini buradan diğer kullanıcılar ile paylaşılması için bu konu başlığını açtım.

Huawei Health Mağazasında saat kadranları bölümünde Saint On araması yaparak tasarımlarıma ulaşabiilrsiniz.
    Telegram Grubumuz :https://t.me/hwatchface

Saat yüzlerinin nasıl yüklendiğini öğrenmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.
    Watch Face Nasıl Yüklenir.

Merhaba Arkadaşlar. 2021 yılında Avrupa' nın en iyi saat yüzü tasarımcısı seçildim.

Sizlerle paylaşmak istedim. 

Sağlık uygulamasında kadranlar bölümünde Saint On araması yaparak tasarımlarıma ulaşabillirsiniz.
    Yakında Sağlık uygulammasında üst banner ile duyurulacak.

Destek olan herkese çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 13 Ekim 2022; 19:15:36 >

• Sadece ben paylaşmak için açmadım konuyu o sebeple tümünü başlığa eklemedim.
    Herkes paylaşsın ve tüm kullanıcılar için havuz oluşsun. Tıpkı ESFARES gibi ama orada aşırı kalitelerin yanın da çok da çöp var. ben tümünü başlığa koysam ekleme yapan diğer arkadaşlar da başlığa eklememi isteyecek, hadi ekledin içinde kötü olanlarda olacak eklemeyince vay benim paylaşımı mı eklemedin falan sıkıntılı iş gibi geldi bana.Olmazsa zamanla paylaşımları toplar zipler başlıkta link vererek paylaşırım o zaman tam bir watch face pack olur.
  • Huawei Watch GT / GT 2 /GT3 / Watch 3 Watch Face Tema Paylaşımı Ana Konu

İndirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Black Blue

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 13 Aralık 2019; 14:40:8 >
  • Fazla spam yapmak istemiyorum konuya yalın olarak paylaşım yeri olsun isterim ama hayırlı olsun ve teşekkürler demeden geçmek istemedim.
  • Elinize sağlık 👍🏼

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanıyorum ilk mesaja tüm paylaşımları koyman bulunabilirlik açısından daha kolay olucak.
  • Çağatay39 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın. İlkinide kullanmıştınız o öğrenim aşamasınydı. bu daha profesyonel oldu bende parlak olanını kullanıyorum.
  • KAPTAN3K kullanıcısına yanıt
    Sadece ben paylaşmak için açmadım konuyu o sebeple tümünü başlığa eklemedim.
    Herkes paylaşsın ve tüm kullanıcılar için havuz oluşsun. Tıpkı ESFARES gibi ama orada aşırı kalitelerin yanın da çok da çöp var. ben tümünü başlığa koysam ekleme yapan diğer arkadaşlar da başlığa eklememi isteyecek, hadi ekledin içinde kötü olanlarda olacak eklemeyince vay benim paylaşımı mı eklemedin falan sıkıntılı iş gibi geldi bana.Olmazsa zamanla paylaşımları toplar zipler başlıkta link vererek paylaşırım o zaman tam bir watch face pack olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saint1

Güle güle kullanın. İlkinide kullanmıştınız o öğrenim aşamasınydı. bu daha profesyonel oldu bende parlak olanını kullanıyorum.
    bende parlak olanı yükleyeceğim. Koyu olan fotoğraftaki gibi net görünmüyor biraz karanlık kalıyor, fotoğraf çekince kamera otomatik olarak tonları açıyor herhalde.
  • Elinize sağlık hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eline sağlık hocam çok iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Elinize sağlık hocam
    Teşekkürler.

Tasarım fikirleriniz yada şu da olsa dediğiniz birşey varsa, değerlendireceğim.
    @Nasukaw.S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 13 Aralık 2019; 20:47:47 >
  • Hayırlısı olsun hocam bende yaptiklarimi atarim buraya, ama zamanla burasi karisir acaba bir telegram grubumu mu acsan orda daha duzenli olur sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbuji

Hayırlısı olsun hocam bende yaptiklarimi atarim buraya, ama zamanla burasi karisir acaba bir telegram grubumu mu acsan orda daha duzenli olur sanki.
    Olabilir hocam aslında ama burada da çok kullanıcı var burada da kalsın bence.

Edit:
    Telegram Grup Linki :https://t.me/hwatchface

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 13 Aralık 2019; 23:1:15 >
  • Elinize emeğinize sağlık.

• saint1 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Telegram grubu çok güzel oldu elinize emeğinize sağlık, direk telefondan indirip yükleme çok kolay olacak.
  • saint1 kullanıcısına yanıt
    Telegramı şimdi yükledim gruplara nereden dahil oluyoruz uygulamada bulamadım da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dota kullanıcısına yanıt
    Sağ üstteki 3 tiktan olması gerek

• Harika bir konu emeğinize sağlık

• Muthis konu elinize saglik saati alinca cok lazim olacak

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.