C

Çavuş
26 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, windows 10 da raw fotoğrafları simge durumdayken ön görüntülü izlemek için ne yapılmalı. Codec paketi aradım yükledim sorun hala çözülmedi. Raw fotoğrafları, fotoğraf galerisi ile görüntülemek yada simde durumunda iken ön izlemek için ne yapmalı
merhaba. canon 600 d kullanıyorum . video çekıyorum fakat kameradan izlerken ses çıkmıyor. Videoyu bilgisayardan izlediğimde ses geliyor. neden olabilir ?
Ben sj4000 ni üstüne takabileceğim bir drone tavsiyesi istiyorum tecrübesi olan arkadaşlar varsa yardım bekliyorum.
yurtiçinden olmalı 2-3 güne elimde olması gerekiyor. fiyat 300 tl en fazla
Drone dan beklentim çok fazla değil 8-10 dk havada kalsın yeterli. Amatör bir görüntü alacağım klip yapacağım
Herkese iyi geceler.
büyükçekmece/istanbul tüketici hakem heyetine başvurdum sonuç 5-6 ayda çıkacağını söylediler. 24 iş günü geçti 29. iş gününde tamir edildiğini mesaj attılar. cumartesileride sayarsak 33 iş günü oluyor. mahkeme sonucuna kadar telefonu almamam gerekiyor değil mi bilginiz var mı acaba.

birde şöyle bir şey var kvk kağıdının arkasında 3 ay alınmayan telefonlardan sorumlu olunmaz gibi bir yazı var ne yapmalıyım bu durumda hakem heyetine sordum bilgileri yok bu konuda
Arkadaşlar iş için kullanacağım aynı zamanda oyunda oynayabileceğim ağır prgramlar açıkken kasmayacak 2 yada 3 program açıkken kasmayacak gibi , performansı iyi bir bilgisayar laptop almak istiyorum tavsiyesi olan varmı acaba ? marka takıntım yok önemli olan işlevi performan laptop istiyorum 2500 3000 arası hangi işlemci ekran kartı ne kadarlık ram olmalı sizce
Format attım windows 7 ultimate 459 sıra sayılı urlmon dll. hatası aldım windows hatalıdır diye başka bir windows kurdum windwos 7 startar kurdum yıne urllmon dll hatasını alıyorum . bazı programları açtığımda ve bilgisayar açıldığındada veriyor hatayı acaba çözüm varmıdır. neden böle bir hata verir.
Format attım windows 7 ultimate 459 sıra sayılı urlmon dll. hatası aldım windows hatalıdır diye başka bir windows kurdum windwos 7 startar kurdum yıne urllmon dll hatasını alıyorum . bazı programları açtığımda ve bilgisayar açıldığındada veriyor hatayı acaba çözüm varmıdır.
f10 tusuna basıyorum menu felan gelmıyor ve resımdekı durum olusuyor neden acaba bilgisi olan varmı

http://i.hizliresim.com/KZ2gnV.jpg
Windows media makerda yüksek boyutlu video düzenliyorum.Video düzenlerken önbelleğe aldıgı için videolar yuksek boyutlu oldugunda, yada videoyu yüksek boyuta cıkaran video dengeleme yani titresimi ve sallamayı yuksek oranda düşür yaptığımda . "Diskte yer yok hatası" veriyor çözüm yolu nedir bilen varmı?
Windows media makerda yüksek boyutlu video düzenliyorum.Video düzenlerken önbelleğe aldıgı için videolar yuksek boyutlu oldugunda, yada videoyu yüksek boyuta cıkaran video dengeleme yani titresimi ve sallamayı yuksek oranda düşür yaptığımda . "Diskte yer yok hatası" veriyor çözüm yolu nedir bilen varmı?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 48
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.567 (Bu ay: 214)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.