Şimdi Ara

Huawei Watch 3 / Watch 3 Pro Kullanıcı Yorumları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
12
Favori
14.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam haklısın Apple Watch var şu anda halihazırda kullandığım ama e-sim olmayan modeli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kerzami K kullanıcısına yanıt
    Satılık böyle bir ilan gördüm de kafam karıştı o yüzden sordum. Çalıştığını söylemiş.

Huawei Watch 3 / Watch 3 Pro Kullanıcı Yorumları

• eser_aga_83 kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafı büyütürseniz ilan açıklamaları tam okunabiliyor

• Evet şimdi okudum, ozaman bilgiyi düzelteyim. Çünkü huawei saatimi almadan önce 2 ay önce hem yazılı hem sözlü servise sormuştum, şuan için destek verilmediğini söylemişlerdi

Yani hocam attığım fotodaki bilgiler satış yapan arkadaşın iddiası. Ben de tam emin olamadığım İçin sordum. Bu konuda tam net kesin bilgi yok yani. Ben başkalarını da yanıltmış olmak istemem. Kullanıcı yorumları bulmak lazım biraz.

• Valla Apple Watch amerikan ürünlerine bile e sim çalışıyor diye satmaya çalışıyorlar,
    O fiyatlara e sim destekli saat bulsam bende almak isterim.
    En azindan çocuk icin iyi olur.

Turkcell e sormalı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Huawei de bir an önce bu e-sim (eş sim yani) işini çözmeli. Watch 3 ve watch 3 pro serisinde var ama aktif çalışmadıktan sonra insanlar neden alsın. Apple dan daha önce getirdiler bu saatleri ama bir türlü beceremediler aktifleştirmeyi. Apple bu konuda avantaj sahibi şu an fiyatları daha yüksek olsa bile. Apple da şarj konusunu çözemiyor bi türlü. Bakalım artık ileride ne gibi gelişmeler olacak.

Sirf şarj icin huawei almıştım. Ama apple saattede ayni telefon gibi bi sekilde 2 gune bir sarj aletinin ustune koyup. Duştur wc dir girip çıkıyorum sorun kalmıyor. Zaten hizli sarj özelliği var 20 dakika yetiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler hocam yani beklemeye devam edece,z yada beta uygulama indireceğiz. peki beta ile şu anda kullandığım arasında negatif bir durum var mı ?

başından beri e-sim çalışıyor ben ayrı bir telefon olarak kullanıyorum diğer numaram ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehspeed -- 27 Ağustos 2022; 12:18:25 >
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi kullanıcıların yorumları önemli. iPhone ile uyumluluğu nasıl acaba. Keşke aynı hat ile kullanılabilseydi eşsim gibi. Extradan aylık hat ücreti de vermek gerekecek. Gerçi Apple Watch da 29 TL aylık ödeniyor Turkcell’e . İki Hattı olanlar İçin Huawei daha avantajlı. Biz iki hat kullansak hanım bizi oyar :)) Tek hattı olanlar İçin ve telefonu iPhone olmak koşulu ile Apple Watch u olanlar avantajlı oluyor. Huawei daha premium duruyor, Apple ise çok hafif ve kolunda olduğunu hissetmiyorsun bile. Şarj konusuna değinmeye bile gerek yok, Apple sınıfta kalmış durumda bu konuda yıllardır hem telefon hem saat İçin. Güle güle kullanın hocam. Akıllı saatler özellikle e-sim özellikli olanlar telefon fiyatlarını geçti. Müthiş bir konfor ama pahalı tabii. Esim özellikli akıllı saat lüks maalesef ülkemiz için şu an. Yaygınlaştıkça fiyatlar daha alınabilir düzeye oturur inşallah.

• Ayrı hat olunca pek bir anlamı olmuyor, Apple watch taki tam istenilen bişey,

• thehspeed T kullanıcısına yanıt

Huawei GT3 Pro modeli ile aranıza katıldım fakat E-sim aktifleştirmek için Huawei Saglık uygulamasında E-sim ile ilgili bir menü çıkmıyor? Ekstra bir ayar mı yapmak gerekiyor?

• ufukata U kullanıcısına yanıt
    GT3 pro başka bir seri. Dikkat etmediniz sanırım bu konu watch 3 konusu. GT serisinde esim yok zaten

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben 1 yıldır iphone ile kullanıyorum watch 3 pro'yu

Şöyle diyeyim, telefon ile uyumlu, yani bildirimler geliyor, aramalar geldiği zaman cevap verip konuşabiliyorsun..

Ama sms ya da whattsap gibi bildirimlere cevap veremiyorsun sadece..

Esasında ben saatten çok memnunum, ama yeni çıkan apple ultra aklımı çeldi..

Onu almaya niyetliyim..

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş bu haberi atmıştı grupta konuşurken. Demek ki mesajlara cevap verme olayı hala yok.
    Edit: iPhone ile kullanıyormuşsunuz Huawei Watch 3 / Watch 3 Pro Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 9 Ekim 2022; 17:25:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı o da hocam. O paraya biraz daha eklersen yurtdışı 14 pro 128 GB alınabilir. Ama çok hoş saat bence de.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.