Şimdi Ara

Huawei telefonlarda indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
3
Favori
29.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 400 tl arası düşmüş istediğiniz model varsa bakın epeyden. Örneğin mate 20 pro 20 mayısta 5.548 tl iken bugün 5.199 tl satılıyor. Daha düşer gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ARM de huawei ile ilişkisini kestiğini açıkladı.

Bir şey olmaz huawei kendi işletim sistemini yapar diyenler ya çok cahil ya da çok teknolojinin T sini bilmiyor.

Bu iş işletim sistemini yapma ile olmuyor boyacı küpü değiş daldır çıkar boyansın. En az 5 sene bir işletim sisteminin cihaza entegre olması için.
    ahahha klasik akp insanısın :)

alım gücünün 20 yılda düştüğünü önce kabul etmedin,şimdi kabul ediyosun ama bu sefer de kıvırıyosun :)

kaç gündür 1980lerle günümüzü kıyaslıyordun şimdi de döndün o zamanla bu zaman bir mi diyorsun :)

akp sayesinde suriyelilerden sonra 2. sınıf insan olup hakettiğin bir şekilde fakir fakir ölüp gideceksin.

elin arabı 1 yıllık geliriyle gelsin ev alsın sen de gel burada bu düzeni savun. ne diyeyim yazık... herkes hakettiğini yaşar ve yaşıyor.
    google ayağına sıktı başka bir şey değil. xiaomi , oppo , vivo, motorola bunlar hep çin markaları. oppo vivo deyip geçmeyin, her biri dünyada %8 pazar payına sahip. google bunları da çıkarabilir mi sizce listeden? çinli markaları çıkınca geriye samsung , apple , lg kalıyor... bunların toplam pazarı %40 civarında. sıkıyorsa çıkarsın diğerlerini
  • 5.199’a huawei cihaz alan insanlarla tanışmak isterim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alın alın
  • Kriz sandığımızdan daha büyük şimdiden caziplestiriyorlar

• Bir devlet bir karar ile bir şirketi bitirdi milyonlarca kişiyi de zarara uğrattı.

biz hala iphone kıralım tepki amaçlı ...
  • ABD’nin kara listeye aldığı Çinli teknoloji şirketi Huawei, Google tarafından Android Q programından çıkarıldı. İki hafta önce yeni Android sürümü listesinde yer alan Huawei’nin amiral gemisi Mate 20 Pro, artık o listede yok...https://www.haberturk.com/huawei-android-programindan-cikarildi-2471608-teknoloji#
  • P30 pro 2500 olursa alırım risk payım bu kadar

• Domestes olmuş 7 tl bence bu fiyat bu telefon için ideal.:)

• Huawei basit bir şirket değil...Yakında kendi işletim sistemini çıkartır...
  • çin malı telefonları, çin fiyatının bir kaç misline alacak kadar zengin bir ülke değilmişiz demek ki, takke düştü kel göründü deniyor bu duruma.

• jerry smith kullanıcısına yanıt
    Hocam domatesin içinde c vitamini falan var yine, huaweiler artık tuğladır :)

• Yarın kimse ağlamasın, googlenin hiçbir servisini güncellemesini kullanamayacak. Tabi hepsinin alternatifi olsada güncellemenin verilmeyeceğinden geç güncelleme alacak.

Boşuna düşmüyor fiyatları.
  • Yarı yarıya düşse belki hak eder o paraları

• D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Aynen android i kopyalayıp mandroid derler adınada. Çinlilerin hep yaptığı şeyler.

• P30 pro 2500 ile alırım. Fotoğraf iyi diye. Kullandığım çoğu cihaz zaten bir iki küçük güncelleme alır yada almaz. Kasmamak gerek. Goog3 yoksa yandex kullanırız. Whatsapp a bir alternatif bulamam.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Onlar kullaniliyo sadece android 9 felan gelmiyo yeni huwaei telefonlarda google whatsapp yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BD34D4651

Hocam domatesin içinde c vitamini falan var yine, huaweiler artık tuğladır :)
    XR mı dedin hocam tuğla diyince o aklıma geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

P30 pro 2500 olursa alırım risk payım bu kadar
    Sen hic bisy alamazsin!

• ARM de huawei ile ilişkisini kestiğini açıkladı.

Bir şey olmaz huawei kendi işletim sistemini yapar diyenler ya çok cahil ya da çok teknolojinin T sini bilmiyor.

Bu iş işletim sistemini yapma ile olmuyor boyacı küpü değiş daldır çıkar boyansın. En az 5 sene bir işletim sisteminin cihaza entegre olması için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.