Şimdi Ara

KuveytTürk sağlam kart sonradan taksit kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
22
Favori
13.952
Tıklama
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 58
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 22 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Fr.BJK (17 mesaj) shutterbug (7 mesaj) maslan7 (6 mesaj) moustapha129 (6 mesaj) Frk_Plt (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (49 mesaj) Mobil (42 mesaj) Mini (11 mesaj) (7 mesaj) (28 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
    • Sağlam Kart ile yapılan 250 TL – 15.000 TL’ye kadar olan alışveriş işlemlerini yasal taksit sınırları çerçevesinde azami 5 aya kadar vade farksız olarak taksitlendirilmektedir.
    • Kampanya süresinde müşteri kampanya süresince en fazla 3 işlemini taksitlendirebilir.
    • İşlemden önce kart üzerindeki taksit sayısının 0 olması gerekmektedir.
    • Sonradan taksitlendirme hizmetinden ücret veya herhangi bir vade farkı alınmamaktadır.
    • Taksitlendirmeye uygun işlemlerinizi Kuveyt Türk Mobil içerisindeki kart işlemleri – dönem içi işlemler menüsünden taksitlendir butonuyla vade farksız 2 ile 5 taksit arasında taksitlendirebilirsiniz.
    • Dönem içi hareketleri yansımış harcamalar için sonradan taksitlendirme işlemi yapılabilmektedir. Ekstreleşmiş ya da gün sonu alınmamış (bekleyen provizyondaki) işlemler sonradan taksitlendirilememektedir.
    • Taksitlendirilmiş bir işlem için tekrar taksitlendirme talebi alınamamaktadır.
    • Yasal düzenlemeler gereği; telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurtdışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, vergi ve fatura ödemeleri, kozmetik, ofis malzemesi ve kuyum harcamaları, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımları ve sigorta ödemeleri sonradan taksitlendirme uygulamasına dahil değildir.
    • Elektrik ekipman ve elektronik eşya alımında en fazla 4; havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama harcamalarında en fazla 3 taksit yapılabilir.
    • Mevzuatın öngördüğü taksit sayılarının üzerinde taksitlendirme yapılamayacaktır.
    • Kampanyaya Sağlam Kart, Sale Plus Kart, Seyyah Kart ve Özel Bankacılık Kredi Kartı dahildir.
    • Sonradan taksitlendirilmiş işlemin Kuveyt Türk Çağrı Merkezi üzerinden erken kapaması yapılabilmektedir.
    • Kuveyt Türk önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapabilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

telefon almak isteyenler kullanabilir, trendyol kuveyttürkte elektronik geçiyor, hb nasıldır bilmiyorum. trendyolda 10000 tl hb de 20000 liraya kadar cüzdana yükleme yapılıyor. ayrıca hb çift kartla ödeme yaptırıyor

www.kuveytturk.com.tr
    Sağlam Kart İle Önce Alışveriş, Sonra Taksit! | Kampanyalar | Ana Sayfa | Kuveyt Türk Katılım Bankası
    https://www.kuveytturk.com.tr/kampanyalar/saglam-kart-ile-once-alisveris-sonra-taksit?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 30 Haziran 2022; 13:56:7 >

• Güzel aslında Enparaya rakip olabilir hele ki 10 bin üst limit ile, ama işte bu eylül ayı için mi geçerli yoksa, eylül ayından sonrası içinde geçerlimi

• Devamlı olsa limit artırımı yaparım lakin devamlı değil.
  • Gerçek86 G kullanıcısına yanıt

Taksitli Telefon almak isteyenler için fırsat

• Hesap kesim tarihinimi bekleyeceğiz?Kartı kullanan arkadaş vade farksız taksitlendirme nasıl yapılıyor anlatabilirmi?

• Gecen ayda yapmislardi 100/5000tl arasında taksitlendirme yapıyordu. Bu ay 10bine çıkarmışlar. Harcamayi yapiyorsunuz, provizyondan dönem icine yansidiktan sonra taksitlendirme seçeneği çıkıyor. 5e kadar ucretsiz ama bazılarını max 4 taksit yapıyor :) ben trendyol czd. Yuklemesi yaptim 4 taksite böldü :)

• cimbom38 kullanıcısına yanıt

Provizyondan kart hareketlerine dusunce tutarin hemen altinda turuncu renkte taksitlendir yaziyor.oraya tiklayinca 2-3-4-5 taksit yaziyor istediginiz taksidi seciyorsunuz. Bazen 5 taksit yapmiyor 4ü seçersiniz ozaman

• moustapha129 m kullanıcısına yanıt

alınmıyormuydu

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

Alınmıyordu tabi

• moustapha129 m kullanıcısına yanıt

yeni düzenleme mi bu.

yani hb telofon alacağım ve bunu taksitlendirecek değil mi

• Hepsiburada dan taksitle alabilmek için karttan cüzdana yükleme mi yapmalı, yoksa direkt karttan ödemeyi yapmak yeterli olur mu
  • Trendyoldan telefon alırsak mobilden sonradan faizsiz taksit kampanyasına girer mi, malum telefona direk taksit olmuyor. Ya da trendyol cüzdana yükleme mi yapıp almalıyım.

• HEPSİBURADA dan telefon aldım biraz önce MH ile görüştüm dönem içi işlemlere yansıdığı an taksitlendirebilirsin dedi ama telefon aldım demedim bakalım yarın kontrol ederiz

• maslan7 kullanıcısına yanıt

Bende almayı düşünüyorum. Hb cüzdana parayı atıp o şekilde mi aldınız yoksa direk kart bilgilerini girip mi aldınız.

• ivirzivir35 kullanıcısına yanıt

direk kart bilgisi girerek aldım ama bugün baktım taksit seçeneği yok

• bu kartın en büyük eksisi kart borcunun tamamını ödemenizi istiyorlar tek eksisi bu

bugün baktım ücretsiz taksit seçeneği gelmiş 2200 ü dörde böldüm, haberiniz olsun

Benim işlem de lrovozyondan dpnem içi işlemlere yansıdı, ücretsiz taksitlendir butonu çıktı, 5 taksite kadar seçenek sunuyor ama hangisini secersem seceyim sistem hatası uyarısı alıyorum. Gündüz tekrar bi deneyelim bakalım.

• Rhodora R kullanıcısına yanıt

bende sıkıntı olmadan oldu tahminim olur, belki uygulamanın güncelliğinden mi acaba ama olmayacak olursa mh den destek alınabilir

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.